+4 oy
1,467 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

bu zavvali adam kendi halindeydi niye yapmışlar hemde namazın üstünde çok üzüldüm çok güzel sohbetleri konuşması vardı:( çok üzüldüm yaa

34 Cevaplar

+11 oy
(984 puan) tarafından
Az önce eşim söyledi çok üzüldümm...

İslam düşmanları o kadar çoğaldı ki ülkemde çok üzülüyorum..

.

Düşünürler ki müslümanları öldürürsek İslam biter. Bilmezler ki dağ taş İslam'dır! Bilmezler ki alem İslam'dır! Bilmezler ki dönen kainat İslam'dır!”

Mekanı cennet olsun...
tarafından
Aynen öyle din düsmanlari Allah gazabı yakındir onların üzerine olsun insallah
(984 puan) tarafından
Amin canım
Zalim izzetinde mazlum zilletinde göçüp gidiyor...
Bir mahkemei kübra var..
Bir saadeti uzma var..
tarafından
Evet öyle vallah evet ölüm hak hepimiz öleceğiz ama bu canı Allah bize emanet etti yani ancak Allah alır kul byle başkasının canını alıyor bide mazlum fakir kendi halinde okdr üzüldüm ki valah
-Reklam-
+7 oy
(1,499 puan) tarafından
Dogru konuşanı bu ülke sevmiyor ki valla bende çok üzüldüm hocaya Allah'ım rahmett eylesin mekanı cennet olsun amin 
tarafından
Amin kesinlkle haklsin
+5 oy
(83 puan) tarafından

Ülke öyle bi hale gelmişki biraz filistini savununca Müslümanım doğruyu dediğin İslam'ı savunduğun an burda ne işin var Arabistana git diyorlar Arap sevici olunuyor bu söylemleri de çok iğrenç din düşmanlığı yapan bir kesim var onlar kullanıyor zaten onlar bu ülkede var olduğu sürece biz bir yere varamayız 

Çok üzüldüm mekanı cennet olsun çok acı
(4,297 puan) tarafından
Ne alakası var bu konuyla bu konunun. Merhumun üzerinden bari yapmayın ya şunu
(83 puan) tarafından
Konuların birbiriyle alakası olmasaydı bugün bıçaklanarak öldürülmüş olmazdı
(4,297 puan) tarafından
Tarikatlar tarafından öldürüldü muhtemelen adam. Zaten videolarında da tarikatlar tarafından tehdit edildiğini söylemişti. İzlememişsiniz de galiba. Din düşmanları ile ilgili değil. DÜN TÜCCARLARI ile ilgili yani. Mağdur edebiyatını bırakın artık
+2 oy
(761 puan) tarafından

İslam garip gelmiştir garip gidecektir.

Ramazan hoca da garip geldi hatta kimisine göre deli geldi ve suçsuz sebepsiz sırf hakikati söylüyor diye öldürüldü ne yazikki garip de gitti. 

Sanki bir yakınımı kaybetmiş gibi içim yanıyor.

İslamı istedikleri gibi yaymayan her kim varsa ya hapiste ya mezarda. Ama ne yaparlarsa yapsınlar dağ taş islamdır.

Rabbim şehadetin mübarek eylesin. 

İnsanlarımıza da göz açıklığı versin ki neden böyle olduğu fehmine kavuşsunlar.

(1,076 puan) tarafından
Rabbim yanına komasin. Onunla bir ilişkisi var mı bilmiyorum ama onunla fotoğraflari mevcut. Paylasmislar.. adam defalarca yer6 kanalını uyariyor. Bu adamı ekranlara almayın. Hayalhanem de almıştı videolarını kaldırdı yine oraya da uyarı göndermişti. Artık her kimse ne yetki varsa elinde kim arkasında bilemiyorum.
(761 puan) tarafından
Çünkü o hakkı savunuyordu. Bu sarlatanlar ise milletin duymak istediğini baktılar çok kişi ile etkileşime girecek hemen adamı öldürdüler
(761 puan) tarafından
Bu fotoğraflar nerde bulabilir miyiz
(1,076 puan) tarafından
YouTubede paylasmislardi ama hangi sayfa hatırlayamadım. Medya bunları paylaşmıyor ne yazık ki
(761 puan) tarafından
Paylaşırlar mi hiç dedim ya o gün ki videosunu hemen kaldırmıştı bütün sosyal medyalari aradım bulamadim
+1 oy
(584 puan) tarafından
Anlattıkları hoşuna gitmeyen hakikatin yayılması zoruna giden susturmak isteyen din düşmanları tarafından katledildi Allah'ın izniyle o cennetine kavuşur amma bunu yapanlar gün yüzü görmez inşallah 
tarafından
Evet öyle iki hafta önce bir programa katılmıştı yok çekimi delimi yok mehtimi hedef gösterir gbi sukiast düzenlenmiş gbi namazın üstünde bide gariban kime ne zararı vardı sanki cenneti görüyor gbi Ramazan hoca Allah rahmet eylesin
(584 puan) tarafından
Din düşmanları o kadar çok ki herkes insan görünümünde ama deccallerle şeytan kalplilerle birlikte nefes aliyoruz
tarafından
Keisnlkle zina hırsız katiler ne ararsan var Allah yardım etsin ıslah etsin
+1 oy
(3,082 puan) tarafından
Allâh ım yâ yine seçim yakın haraketleri bu ülke düzelmeyecek 
(2,475 puan) tarafından
Hiç umut yok ++
+1 oy
(3,016 puan) tarafından
Bu adamı tanımıyorum Allah rahmet eylein ramazan hoca diyince ben de kpss de tarih hocası sandım biran da 
tarafından
Bu haberlere bile çıktı
(3,016 puan) tarafından
Siz paylaşınca gördüm haberleri pek izleyemiyorum instagram dada denk gelmedim hiç Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun namaz kılarken vefat etmiş rabbim şehitlik makamına erdirsin
+1 oy
(969 puan) tarafından

Cnm keşke resimli diye belirtseydin hamileyim görünce içim bı bişey oldu Allah rahmet eylesin :(

tarafından
Ay kusura bakma cnm yaa
(969 puan) tarafından
Yok cnm önemli değil ama ülkemizde böyle canilerle yaşamayı bilmek daha çok insanı üzüyor
+1 oy
(1,227 puan) tarafından
Bu hocayı ilk defa akşam duydum,bu kadar seveni ve namazda vefat etmesi gerçekten iyi biri olduğu belli. Rabbim mekanını cennet eylesin inşAllah. Aklımada Bayram Ali Öztürk hoca geldi. O mübareğin vefatıyla çok benziyor . Allah İslam düşmanlarının kökünü kurutsun
tarafından
Bende o hocayı hiç duymadum smdi arastrdim bayram Ali Öztürk hoca camide vaaz verilirken 2006 yılında ölmüş Allah onada rahmet eylesin
(1,227 puan) tarafından
Çok başarılı kültürlü bir hocaydı. Amin. Rabbim yerlerini doldursun
0 oy
(15,997 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun 
tarafından
Amin amin çok üzüldüm ya
0 oy
(689 puan) tarafından

Doğru mu buuu...:'(

tarafından
Maalesef
0 oy
(7,958 puan) tarafından
Hade ya gerçekten mi çok üzüldüm 
tarafından
Yaa evet yaa şok oldum
(7,958 puan) tarafından
Çok üzüldüm ya ne istediler ki garibandan
0 oy
(2,572 puan) tarafından
Eşim gösterdi az önce çok üzüldüm.Hemde namazın üstünde ya nasıl bir vahşettir bu.Bu insanlik nereye gidiyor böyle
tarafından
Din dusmanlari nkdr çoğaldı Allah bylelerin belasını versin yazık adamcağız neyapti ya
(2,572 puan) tarafından
Aminn aminn.Allah rahmet eylesin inşallah.Mekani cennet olsun
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Yaa hayalhanem de gormustum katilmisti ya çok uzuldum youtubede bazen karsima cikiyordu Allah rahmet eylesin 
tarafından
Orayadami katıldı yer 6 da gördüm vaazları çok güzeldi hakikati konusyordj
0 oy
(2,698 puan) tarafından

Ayyyy nasıl üzüldüm Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun :'(

tarafından
Amin valah bende çok üzüldüm şok oldum ama  din dusmanlari coj yani Allah ıslah etsin Allah Ramazan hocaya rahmet eylesin
0 oy
(8,327 puan) tarafından
Gerçekten mi ya...  Çok üzüldüm 
tarafından
Maalesef gerçekmiş coknuzuldum bnde ya
0 oy
(5,184 puan) tarafından

Ya gördüm çok üzüldüm :'(

tarafından
Bnde yaa Allah rahmet eylesin
(5,184 puan) tarafından
Allahümme amin
0 oy
(253 puan) tarafından

hep masum suçsuz günahsızlar ölüyor bu dünyada:(

tarafından
Dimi işte kötülere bişey olmuyor
0 oy
tarafından

Gerçek.mi ya :(

tarafından
Maalesef ya
0 oy
(11,076 puan) tarafından
Saf temiz birine benziyodu, Allah rahmet eylesin. Ne isterler böyle adamdan millet sapıtmış yaa
tarafından
Evet yaa çok doğru konuşuyordu yani üzüldüm günahtır yani ne gerek var durup dururken ayy Allah'ım millet kafayı yemiş
tarafından
Ne istediler o zavallılar gözlerimden yaş geldi ya içim parçalandı Allahını belaları
(11,076 puan) tarafından
İnşallah derecesi artar, günahına kefaret olur böyle öldürülmesi..
tarafından
Ayy nasıl konuşmalardan bahsedyordu Gazze'den falan dyordu onlar şehit olduğu için sivrisinek acısı gbi acı olmuyormus oda öyle inşallah öyle canı acimamis bilmem kaç yerinden bicaklamislar yazık günah ya
(11,076 puan) tarafından
Yazık ama ne diyelim, Allah mekanını cennet eylesin

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 349 göst.
28 Ekim 2020 Aile kategorisinde Nurane (759 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 64 göst.
24 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birisidiye (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 606 göst.
0 oy
5 cevap 109 göst.
13 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu

380,084 soru

11,378,247 cevap

34,863 kullanıcı

...