0 oy
270 göst.
Diğer kategorisinde (1,068 puan) tarafından
Dün ekmek aldım çocuk da biseyler istedi nakit cikismadi kartta çekmedi yoğunluk olunca kasiyer yarın getirin dedi bugün de çıkamadım eşim gelmedi karlı hava fazla değil 3 buçuk lira utandım şimdi gidemeyince

13 Cevaplar

+1 oy
(10,080 puan) tarafından
Yapmiyorum cunku istanbulda oyle mahalle market kulturu kalmadi. Genelde kurumsal. Eakiden mahallemizde bakkal vardi oraya cok cok nadir yapardik
(1,068 puan) tarafından
Soka bende kasiyer bir kaç kere görünce o yüzden dedi sanırım
(10,080 puan) tarafından
Benimde evimin yani şok. Bakkal gibi herseyi ordan alirim ama borc yapmam hic ya.
(1,068 puan) tarafından
Kart cekmedi canım :( yoksa bende yapmam
-Reklam-
+1 oy
(3,434 puan) tarafından
Gecenlerde yanlislikla hirsiz oldum ben :) dere otu almistim birde maydonoz 2 ser bag koydum zannediyordum  ben onu oyle odedim bir hafta dolapta durdu lazim olunca actim poseti meger benim dere otu 3 bagmis birde asiri griptim ve reglide olmustum marketede gidemedim gecen hafta carsamba ödedim geldim kasiyer senin gibi musteri kaldi mi ya diyor :) birsey olmaz yarın odersin bazen kasada bozuk para olmuyor 1 lirasini sonra getir diyorlar
(119,499 puan) tarafından
hirsiz oldum ben :) bunu okuyumca guldum
(3,434 puan) tarafından
Poseti acınca ugradiğım şok aaa ben hirsiz olmusum dedim fark ettikten sonra icime baya dert olmustu sonucta kul hakkı 11 lira gibi bir meblagdi ama odeyince pamuk gibi oldum valla :)
(119,499 puan) tarafından
ahaahahha
(1,068 puan) tarafından
Haklısın canım insanız her şey bizim için bende yarın mutlaka götüreceğim
(48,735 puan) tarafından
☺️ bizimde bir kek eksik geçmişti 65 krs gidip ödemiştik
0 oy
(2,214 puan) tarafından
Arada çıkmazsa yaparım götürür veririm cnm yarın götür sende bişey olmaz ki
(1,068 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından
Mümkün oldukça hesaplayarak alırım Eğer yanımda param yoksa çocuğuma almam daha sonra alırım 2 kere fırında 1 TL eksikti oğlumla hemen gönderdim borçlanmayı sevmiyorum 
(1,068 puan) tarafından
Halley almıştık 32.bucuk Muş 24.bucuk yazıyordu kasiyere kalsın dedim yok sonra getirin dedi kartı verdim oda çekmedi yoğunluk olunca ugrasmadi kasiyerde şokta
0 oy
(11,085 puan) tarafından
Bizim burdaki a101 çalışanlarıyla kanka olmuşuz nerdeyse :D sorun etmezler bi iki lira kalsa sonra getirin diyolar. Ama bizden de fazla aldıkları oldu, mesela onlarda bozuk çıkmayınca ben de almadan çıkabiliyorum
(1,068 puan) tarafından
:D kasiyerde beni bir kaç defa gördü ondan güvendi herhalde etiket fiyatı farklı çıktı yoksa yetisiyordu para bizimde
0 oy
(303 puan) tarafından
Benimde3.75 kuruş borcum var
(1,068 puan) tarafından
:)) en kısa zamanda öderiz inşallah
(773 puan) tarafından
Meldaaa çokmuş taksit yaptır canım
0 oy
tarafından
Sürekli yaparız paramizda var vala çok şükür ama hep kart var bizde nakit çekmeye eriniyoruz markette pos cihazı yok vala bir keresinde eşim para çekip ödeyin dedi bin TL bile olmuştu sıkışık olursak mesela iyi olur ya sıkıntı etme geri verirsin
(1,068 puan) tarafından
Zan altında kalmasın diye canım yoksa bir kaç kez anca görmüştür sokda calisiyor karta vardı yanımda çekmedi yoğunluk olunca sonra getir dedi banada işte gidemedim
0 oy
(773 puan) tarafından
Asla borç yapmam kartımda da cüzdanımda da para olur paramın yetmediği hiç olmadı da çok şükür olursada almam ölüm var kalım var hak haktır
0 oy
(191 puan) tarafından
Bence abartılicak bir rakam degil cikamamissin utanmana gerek yok bugün olmadi yarın verirsin. Ama isleyisi bildigimden soyluyorum ödemeyi aksam kasada fazla para cikmazsa eger eksi olarak borç veren kasiyerin hesabindan kesiyorlar bazende hemen o aksam aliyorlar eksi parayı kasiyerden. Yani ondan dolayı ciktiginda hemen verirsin :)
0 oy
tarafından
Evimin karşısı bakkal 20 adım ekmek alınca direk veriyorum bazen oğlumu kurstan alınca alıyorum eşim ödeyecek diyorum akşam eve girmeden gidip öder gelir ki çoğu zaman ben veririm 
0 oy
(7,456 puan) tarafından
market diğil bakala yapıyom arada eşim öder 
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Yok cnm bana gore değil ölüm var kalım var 
0 oy
(278 puan) tarafından
Bazen oluyor ne yalan söyliyim evimin altında a101 bi kaç kere kart çekmedi nakit çıkış yaptı eşim iş çıkışı ödedi hergün oğlumla ğittiğim için orkdaki kızlar tanıyor sorun yapmıyor bir iki kerede yanıma para almayı unuttum ekmek filan almıştım eşim iş çıkışı ödedi n

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 70 göst.
21 Haziran 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Es-Es (817 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 206 göst.
0 oy
4 cevap 52 göst.
2 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ayferdnz16 (214 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 138 göst.
1 Kasım 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,103 puan) tarafından soruldu

381,230 soru

11,413,111 cevap

34,956 kullanıcı

...