0 oy
281 göst.
Aile kategorisinde (25 puan) tarafından

image

image

image

Bebeğimin ayağında ve kolunda bunlar çıktı sebebi nedir tecrübeli anneler yardım edin çok kasıyor durmuyor kasintidan

8 Cevaplar

0 oy
(25 puan) tarafından
??????????????
-Reklam-
0 oy
(178 puan) tarafından
Uy..uz olabilir geçmiş olsun 
(25 puan) tarafından
Ne olabilir
(25 puan) tarafından
Uyuzda kabarcık oluyor mu ki
(178 puan) tarafından
Yazdım yasaklı olduğu için yıldızlı oldu
0 oy
(762 puan) tarafından
Ay Allah korusun ama sanırım u*y*u*Z 
(762 puan) tarafından
Ne yazikki bir şekilde bulaşıyor. Yarın bı doktora götürün ya üzüldüm doğrusu :( insAllah değildir berbat birşey çünkü ama ülkede şuan çok çok fazla
(25 puan) tarafından
Şuan da geçti gibi devam ederse gidicem alerjiye randevu bulmakta ölüm gibi bisey acilde hicbirsey yapmıyor nenyazikki
(762 puan) tarafından
Bende de geçenlerde benzer birşey çıkmıştı ama senin oğlunun biraz daha fazla ne yaptıysam randevu bulamadim sağolsun kadın dogum direk yönlendirdi. Sende istersen cocik doktoruna götür randevu yok de yönlendirir insAllah kötü birşey değildir
(25 puan) tarafından
Bugün cocuk sağlığına gittim alerjik dedi kurdejan dedi yoruldum artık ya
(762 puan) tarafından
Rabbim şifa versin insAllah deneyerek anlayacaksınız neye alerjisi olduğunu.
Anne olmak çok zor :(
0 oy
(580 puan) tarafından
İki şey geliyor aklıma ya u..yuz ya da el ayak hastalığı. Şuan ülkede çok fazla u..yuz salgını varmış çaktırmamaya çalışıp söylemiyorlar ama çok fazla yaygınlaşmış
(454 puan) tarafından
Çünkü geçmiyor görümcem ailece olmuşlar ne kullansak fayda etmiyor bende de kaşıntılar var yazdan beri çekiyorum neler kullandım neler nasıl temizlik yaptığımı bu süreçte kaç kilo verdiğimi Allah bilir  tek tesselim ailemde yok bende alışıp kabulenmeye çalışıyorum psikolojm bozuldu bu süreçte
(25 puan) tarafından
El ayak hastalığını geçirdik böyle olmamıştı daha ağırdı uy**uzu**da geçirdik oda böyle değildi başka bisey gibi ama
0 oy
(454 puan) tarafından
Alerji gibi olmuş u.yuz demiş arkadaşlar hayır u yuzda kabarcıklar olmaz 
(25 puan) tarafından
Bende öyle biliyorum ama
0 oy
(290 puan) tarafından

image

kizim da o iletti olmuştu genelde böyle olur bu daha iğleşms hali sanki benziyor 
0 oy
(1,848 puan) tarafından
Alerji yapmiş 
(25 puan) tarafından
Doktora gittik de alerjik dedi neye alerjisi var onu da bilmiyoruz ki yorduldum artık
(1,848 puan) tarafından
Benimde oğlum alerjili bir gorsen karın cevresinde bir gorsen boyun cevresine alerji oluyo
(25 puan) tarafından
Aynı  benimki de öyle
(1,848 puan) tarafından
Gecmiş olsun bacım
(25 puan) tarafından
Çok sağol canım:(
0 oy
tarafından
Alerji olmuş bizde bu hafta olduk böyle kabarmışti kızım acile gidin 
(25 puan) tarafından
Yaa bide bi anda çıkıyor kasıyor sonra da geçiyor goturmekle goturmemk arasında kaldim
tarafından
Ay kız ben aylardır çekiyoriz yırtıyordu resmen böyle kuru gibi sürekli nemlendirici sürdük ama asla fayda etmedi alerji polikliniğine gittik şükürler olsun alerjisini Oman şeyleri kestik bende tuketmiyorm hamdolsun geçti daha 3 gündür falan
(25 puan) tarafından
Alerjisi olan şeyler bitmişti ama ilk defa pırasa yemeği verdim omu yaptı ney
tarafından
Neye vardı mesela
(25 puan) tarafından
Yumurta akıyla Süt ürünlerine ama geçmiş demişti doktor bugün götürdüm alerjik dedi

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 99 göst.
13 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Alya-! (10 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 495 göst.
20 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Eso9090 (157 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 338 göst.
0 oy
2 cevap 179 göst.
27 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,116 soru

11,348,341 cevap

34,813 kullanıcı

...