0 oy
589 göst.
Aile kategorisinde (45 puan) tarafından
Annem durduk yere herseyine laf etmeye başladı ve kavga başlattı bana ****** git bu evden dedi bi bebegim var o kadar kötüyüm ki ne kocadan yüzüm güldü nede anneden ağza alinmicak hakaretler etti inanın ağlayarak yazıyorum gidecek başka kimsede yok insan ailesinin yanında huzurlu olamicaksa heleki bu kişi anneyse öyle ağlayarak yazıyorum bunları dertleşmek için yazdım kızlar :(

9 Cevaplar

0 oy
(876 puan) tarafından
Konuyu detaylı bılmıyorum ama Kadın sığınma evıne gitsen olmazmı
(45 puan) tarafından
Orda rahat edebilirmiyiz  bilmiyorum ki
tarafından
Kadın sığınma evi yerine mor çatıyı arastir bak
(45 puan) tarafından
Teşekkür ederim araştıracağım
-Reklam-
0 oy
(60 puan) tarafından
Çok zor durum rabbim yardımcın olsn boşuna demiyrlar baba evinden bir kere ciktinmi giremiyrsn misafir oluyrsn rahat değilsin benimde eşimle çok sorunlarm oldu ailem bir kere arkamda durmadı aman gelme küsme gibiler işte baktım gelcekten insanın evinden başka gidecek yeri yok eşimle çok şükür sorunlarımı hallettim artık ailemede anlatmiyrm  ama benimde kızım var dyrm ne olursa olsn buyuse evlense ben onlar gibi olmucam her zamn arkanda yanında olacam kapim ona hep açık olacak kimsenin ezmesine izin vermem en azından ailemden bu bana ders oldu iyiki gordm yuzlerini
(45 puan) tarafından
Allah tüm kadınların yardımcısı olsun ben siddetden dolayı ayrılıyorum cnm eşimden   çok şans verdim ama maalesef dövmeye devam etti seninde rabbim yuvana huzur versin bacim
0 oy
(2,399 puan) tarafından
Ya böyle şeyler duyunca diyorum acaba bizde mi böyle anneler olacağız neden böyle oluyo evlenmek kadar boşanmakta var önceden yıllarca yaşadığın eve sonra sığamıyosun
(45 puan) tarafından
Evet gerçekten dün tartışmada o kadar kotu bu insana dinustuki biran ben eldim onun icin
0 oy
(48,628 puan) tarafından
esinle ayrisin ailenin yanindasin annen hakaret mi etti peki baban ne diyor bu duruma
(45 puan) tarafından
Babam tabiki yanımda anneme kızdı bu kız şuan bizden başkası kimi var diye annem evlat ayrımı çok yaoa ne kadar yapmıyorum desede
0 oy
(191 puan) tarafından
Neden boşandın ?

Bir bebeğin var peki işe girip çalismaya baslasan mesela maaaşının yarisini annene vermeyi teklif etsen olmaz mi brlki para ile kabul eder. 

Aile evinden baska yer önermiyorum sana sakın diyim zaman çok kötü.
(45 puan) tarafından
Şiddet ve öyle böyle değil şiddetin he türlüsü vardı  çok kez sabrttim bebeğim için ama bebeğim bensiz kalacaktı bu evlilik devam etseydi  bebeğimde  o evde mutlu değildi
0 oy
(266 puan) tarafından
Ne diye laf ediyor ki ya kendi evledı evlenene kadar onlar bakmadımı orda büyümedin mi ne oluyo evlenince anlamıyorum o nasıl laf kızını koruması gereken yerde yazık öyle anneye neyin batmış evladısın ya bende şuan ailemin yanındayım ziyarete geldim evlenmeden önceki halimden daha memnunum daha çok rahat ettirmek için çabalıyorlar ne olursa olsun evlatsın sen ya bide anne olcak hadi babalara neyse diyoruz da ana yüreği el vermez diye bi laf var annenizin haberi yok bundan galiba 
(45 puan) tarafından
Evet kendi basimin çaresine bakıcam.biraz bebeğim büyüsün krse verip çalışicam herşey evlatlarımiz için ama işte herkez anne olamıyor benim dün annem yoku karşımda ve evlat ayırıyor ne kadar hayır desede
(266 puan) tarafından
En doğrusu kimseye muhtaç olmadan yaşamak inşaallah en kısa zamanda hayatını kurarsın canım Rabbim yardımcın olsun
(45 puan) tarafından
Amin bacım Allah razı olsun
0 oy
(3,333 puan) tarafından
Şuan hersey ağır gelir. Surdan kalk suraya otur deseler de agir gelir. Yine evlerinde oturdugun basinin ustunde çatı olan, guvenilir bi  alandasın. Keşke demeseymis eminim.o da pisman olmuştur ama dayak yiyip onlarca hakaret isittigin esine bile belli bir zaman sabir gostermissindir. Biraz da alışması icin annene sabir goster. Kimbilir kimlerden neler duyuyor ne kadar cani yaniyordur. Bak asla hakli demiyorum. Keske demeseymis ama ailesi kefenle gelirsin dedigi onlarca kadin suan toprak altinda. 

Sabret dua et. O adamdan kurtuldugun için dua et canım 
(45 puan) tarafından
Evet annemin yaptıkları yani aslında evdeki çoğu şey sanki istenmiyormuşum gibi geliyor bilmiyorum zaten sudan çıkmış balık gibi hissediyorum neden böyle şeyleri yaşıyorum diye şaşırıyorum ama asla isyan etmiyorum dua istiyorum sizden bacim
0 oy
(15,150 puan) tarafından
Bı çocuğu dünyaya getirmesi pirtlatmasi degil. Zor zamanında essek gibi bakacak. En azından o evde kalmaya hakkın var. Kusura bakmasın. Ben bu tür aileleri anlamıyorum. Sen de asla alttan alma. Burası sadece senin evin değil benim de evim de . İstemiyosa kendi gitsin. Allah ıslah etsin. Sen kızını biraz daha büyüt. Başının çaresine bak. Kızını kreşe ver. Kendin çalışmaya basla. Kur düzenini. O zamana kadar kal o evde. Hiicc de tınlama 
(15,150 puan) tarafından
Sen de o yok gibi davran
(45 puan) tarafından
Teşekkür ederim kıymetli yorumun icin
(15,150 puan) tarafından
Rica ederim
(15,150 puan) tarafından
O evde ezik gibi durma. Senin de evin orası. Hiç başını eğme. Evlenince evlat evlatlıktan cikmiyo. Şu zihniyeti bıraksınlar bı
(45 puan) tarafından
Kesinlikle hatasının farkında kırdığını da ama işte kırılan kalp onarilmiyor bazen
0 oy
(2,091 puan) tarafından
Ayrimisin eşinden 
(45 puan) tarafından
Evet .....

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 134 göst.
0 oy
4 cevap 183 göst.
29 Aralık 2023 Aile kategorisinde Bayandylkdn (8 puan) tarafından soruldu
0 oy