0 oy
76 göst.
Aile kategorisinde (131 puan) tarafından
Anneler kızım 28 aylık tek çocuk çok sıkılyo evde benimle bir yere kadar oynuyor havalar soğuk olduğu için dışarı sık sık çıkamıyoruz kreşe vermiştim çok hastalanınca doktoru alın dedi nasıl oyalayacağım evde bir fikir verin sizler neler yapıyorsunuz 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından

Cırtlı kitaplarla oynayın boyama yapın oyun hamuru oynayın Kesin biçin bişeyler yapıştırın ben çok seviyorum öyle şeyler yapmayı oğlumun büyütmesini bekliyorum :D şimdi sadece araba sürüyoruz bide şekilli küp oynuyoruz halka geçirme filan kıtap okuyoruz boyama yaptırıyorum arada tabi onun ki karalama ama olsun pek sevmıyor ama :D erkek diye galiba 

-Reklam-
0 oy
(780 puan) tarafından
Boyama kitapları oyun hamuru kesme yapıştırma gibi etkinlikler yapabilirsiniz bunları kendiniz de yapabilirsiniz ya da kırtasiyeden hazır da alabilirsiniz renkli kitaplar falan dikkatini çeker 
0 oy
(3,127 puan) tarafından
Aynı benim kızım 28 aylık her şeyden sıkılıyor gurbetteyiz çevrem yok eşim iş dolayısıyla bütün gün evde o baya oyalıyor oynuyor yoksa bütün gün kış günü nasıl evde vakit geçiririz bilmiyorum 
0 oy
(2,109 puan) tarafından
Benimde oğlum 28 aylık arabaları ile oynuyor, top oynuyoruz, caydanliklarimi alıyor su koyuyor bazen, kinetik kum ve hamurlarimiz var şekil yapıyoruz. Kitaplarımız var bazen onlar bakıyoruz kitaplarla oyalanmayi sevyor. Karalama yapıyoruz şuan boyama aşamasına gecmedik :)) çizgi filmde izliyor canı cok sıkiliyor musade ediyorum

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 163 göst.
27 Mart 2021 Aile kategorisinde Tjba (12 puan) tarafından soruldu

382,552 soru

11,453,387 cevap

35,030 kullanıcı

...