0 oy
396 göst.
Diğer kategorisinde (1,214 puan) tarafından

Ben asla kin güdemem 2 gün sonra bitiyo unutuyorum 

:)

2 gün bile sürmez gerçi :D

45 Cevaplar

0 oy
(191 puan) tarafından
Ben çok kinciyim elimde değil yazikki bu aralar daha az kinciyim ama ruha halime bağlı :D
-Reklam-
0 oy
(523 puan) tarafından
Kinci defilim ama bana yapılan iyiliği veya kötülüğü asla unutmam 
0 oy
(3,417 puan) tarafından
Olaya baglı eger buyuk bir.olaysa kin guderim ama basit birseyse saman alevi gibi gecer
0 oy
(7,043 puan) tarafından
Çok pis konciyim ya ölene kadar unutmam ne yapsa da gözümde değeri kalmamıştır. 
0 oy
tarafından
Kindar değilim ama mesafemi korurum. Hoşuma gitmeyen hareket sergileyen kim olursa olsun 
0 oy
(7,959 puan) tarafından
Kinci değilim diye düşünüyorum çok Altan alırım çok sorun etmem baya yani defalarca ama bir yerden sonra. Mesafeli olurum. Yine kin gutmem ama asla unutmam
0 oy
(1,511 puan) tarafından

Kin mi o da ne :)) sırtımda ki bıcak sayısını unuttum amma başımda taşıyorumm hepsiniii

0 oy
(1,691 puan) tarafından

Ne b.ok olduğumu bende bilmiyorum insanlara kıyamıyorum ama eğer bı nefret edersem kin tutuyorum ve kin tuttuğum insanlar mutsuz oldumu ben huzurlu oluyorum canlarının yanması benim hoşuma gidiyor 

0 oy
(766 puan) tarafından

Küsme huyum çok vardır ama kin tutamıyorum merhametliyim biraz. Birisi sinir edince bile  lafımı soyleyemem ağlarım içime atarım sınır oluyorum bu huyuma Burcumda Balık Özelliklerini taşıyorum :angel: 

0 oy
(1,357 puan) tarafından
Maalesef değilim hemen unuturum bu yüzden çok kaybediyorum 
0 oy
(741 puan) tarafından
Kinci değilim ama bazen olmak isterdim bazılarına karşı 
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Kin tutmam ama yapılanı da unutmam ama hiç mi hiç kin tutamam kötülük besleyemem kötülük edene iyilik ederim ama onun kötü birisi olduğu da aklımda durur ki bana bir daha Zarar veremesin
0 oy
(1,475 puan) tarafından
Kolay kolay kimseye küsmem, kin tutmam amw sınır aşıldıysa o kişi ağzı ile kuş tutsa nafile
0 oy
(360 puan) tarafından
Valla kinciyim . Asla unutmam . Kolay kolay affetmem özür dileyecek 
0 oy
(602 puan) tarafından
Duruma ve kişiye göre değişir. Aileme sevdiklerime kin tutmam ama başkası ile sorun olursa silersem tam silerim 
0 oy
tarafından
Ya değilim aslında ama aynı kişiyle bir iki defa daha bir şey yaşarsam artık kin tutarım öyle olduklarım da var kuzenim görümcem falan özellikle görümcem mesela her konuda kavga etmisizdir falan geçip gitti kin tutmadım hayatımda en kaldıramayacagım.sey sinsice kocamı arayıp bir güzel doldurmak sonra karınla kavga etme demek yani başkası yüzünden huzurum bozulursa orda biter bir buçuk sene oldu konusmuyorum ama yazın doğumu var bizde izne gidiyoruz bende hamileyim ondan önce olur benimde bir iki hafta önce olur ama uzağız baya gidince mecbur çeyrek alırım hediye alırım kendi kızıma herşeyi aldı bende kimsenin hakkını bırakmam üstüme zaten çok durumu da yok zamanında aldı kızıma çalışıyordu falan parası vardı şimdi durumu yok o yüzden elimden geleni.yapip giderim ne yapayım kinim bu kadar sürüyor benimde 
0 oy
(146 puan) tarafından
Aşırı kin tutan bir insanım özellikle haksızlık olduğunda en basit örneği eşimin ailesiyle 2 senedir görüşmem konuşmam gelme gitme olmaz konuşmam dediğim insanla senelerce konuşmam hala da öyle eşimle tartışsam bile öyle hemen barışmam bazı konularda tavrımı çok net koyarım ki eşimde bunu çok iyi bilir 
0 oy
(1,167 puan) tarafından
Kinmidir  bilmem ama  bana yapılan ne iyiliği nede kötülüğü  unutmam   bana kötülük  yapanın  birde daha geri dönüşü olmuyor 
0 oy
(13,161 puan) tarafından
Kinciyim affedilmeyi hak etseydiler affederdim. 
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Sinirim saman alevi gbi aşırı kinciyin asla unutmam unutturmam

İlgili sorular

0 oy
36 cevap 296 göst.
9 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,392 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 113 göst.
16 Şubat 2024 Aile kategorisinde Mlknkrc (296 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 861 göst.
22 Haziran 2023 Kültür-Sanat kategorisinde misafir5 (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 186 göst.

380,334 soru

11,387,837 cevap

34,891 kullanıcı

...