0 oy
144 göst.
Aile kategorisinde (112 puan) tarafından
Kizlar merhaba

Yarın için randevu aldım doktora artık baya bir sıkıldım bu durumdan çünkü.

Oğlum 4 yaşında bu aralar sürekli asla değil ara ara böyle canı sıkkın olunca tek kalınca sürekli ""ayyy başım dönüyor anneee diyip böyle yalandan baş dönmesi hareketleri yapıp duruyor. Gerçekten başımı dönüyor bilmiyorum sorunca yok diyor bazen evet diyor. Dışarda oyun oynarken gayet iyi hic sorun yok anlıyorum evde canı sıkıldıgi için oluyor ilgi istiyor belki bilmiyorum ama artık goturucem doktora. İnşallah bişey çıkmaz. Bu durumu yaşayan varmı,?

8 Cevaplar

0 oy
(3,333 puan) tarafından
Biri yanında bu hareketi yapti mi? Video izlerken görmüs olabilir. Ama yine de gotur canim bisey cikmaz insallah
(112 puan) tarafından
Hiç bilmiyorum ki tablette falan illaki izliyor çizgi film ama ne izlediğini bazen görmüyorum
-Reklam-
0 oy
(101 puan) tarafından
İlgi amaçlı yapıyor gibi geldi nörolojik ya da fizyolojik olsa dışarıda da denk gelir büyük ihtimalle ama kontrol ettirmekte fayda var hangi bölümden randevu aldınız 
(112 puan) tarafından
Normal çocuk sağlığı ve hastalıklarından randevu aldım.
0 oy
(7,533 puan) tarafından
Benimde oğlum 4 yaşına yeni girdi ve çok yoruldum der herseferinde bana süt yap demek oluyor mesela sonra bı ara eline takmıştı kafayı elim ağrıyor oyun oynayamiyirm die gözden kaçırır gibi yapıyordum gayette oynuyordu bence ilgi çekmek içinde olabilir genede içini raat etsin bı goturun
(112 puan) tarafından
Ya bende öyle düşünüyorum bence ilgi için ama o kadar artık kafaya takıyorum ki her hareketini üzülüyorum da . İnşallah öyledir de bakalım artık. Yarın ola hayr ola
0 oy
(191 puan) tarafından
Ilgi istiyor dikkat cekmek istiyor belkide sizden gormustur ordan aklinda kalmistir yapiyordur bir sorun oldugunj dusunmuyorum.
(112 puan) tarafından
Yok ya ben hiç öyle bişey demedim ki onun yanında dememde. İnşallah bir sorun yoktur dua edin lütfen
0 oy
tarafından
Çocuklar yalan söylemeyi beceremezler. Bence sen her ihtimale karşı götür 
0 oy
(1,401 puan) tarafından
Benim oğlumda bi ara oyleydi canının istemedigi olunca basım donuyor derdi 
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Benim kız da 4 yaşına girecek nasipse o da öyle diyor arada. Genelde evde yalnız ve sıkıldığı zaman diyor dikkat ettim de
(112 puan) tarafından
Götürdünmü doktora peki
(1,865 puan) tarafından
Yok bi ara da basim ağrıyor diyordu sürekli o zaman götürdüm KBB'ye yolladı sinüsleri doluymuş geçti şimdi çok şükür. Canı sıkılınca diyor benimki
0 oy
(1,590 puan) tarafından

Oyun yapıyor büyük ihtimalle ama sen her ihtimale karşı götür cnm 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 50 göst.
22 Ocak 2024 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,287 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 78 göst.
30 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde _erkenci_kus (473 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 82 göst.
+1 oy
4 cevap 98 göst.

379,095 soru

11,347,988 cevap

34,814 kullanıcı

...