0 oy
450 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (790 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Her zaman ki yaptığım pasta mutasyona uğradı bugün kimin yüzüne baktım bilmiyorum canım cok sıkkın iki gündür canım çıktı pastam olmadı yani aslında bu pasta jölesi var ya onu olk defa hazır pakette aldım yaptım çilekli olsun bu sefer diye krem şanti in üzerine sıcak dökmeyim erir dedim biraz bekledim dökerken karıştırdım ve topak olmuş ama bu gözükmedi o kadar üzerine döktüm ne dökeyim parça parça oldu o kqdarda uğraştım yani ne yapayım yenisi yapmaya ne vaktim var ne malzemem öyle koysam ayıp mı olur kızlar çok üzgünüm yanına da şehriye salatası yaptım tarçınlı kurabiyeler dereotlu poğaça yeter mi böyle siz olsanız kusura bakma miydiniz 

image

9 Cevaplar

+1 oy
(4,148 puan) tarafından
Gayet iyi canım ne olacak abarttığın kadar yok bence sen sunarken biraz pazarla ay bu da çok zahmetli baya özendim ondan böyle oldu sanırım en son jölesi topaklandı kendim yapınca yağ gibi akıyordu üstünde bu sefer kalktım hazır aldım işte bu da böyle oldu başıma daha tövbe ev yapımından devam falan diyosun ☺️☺️
(790 puan) tarafından
Ay kız vallahi gerçekten öyle oldu yani kızım hasta dedim uğraş miyim hazır kolay olur o da şans işte öyle yapayım içim rahatladı biraz sağol ya
(4,148 puan) tarafından
İşte kız hasta diye hazır aldım bu seferlik diye de ekle o zaman canım :)) evde varsa hindistan cevizi de serp gelişi güzel servis ederken görüntüyü kapatır ☺️
Bende hep vişne suyu şeker nişasta ile kendim yaparım böyle tatlılara hazırın rengi de daha açık oluyor vişne suyu ile yapınca rengi daha güzel olıyor ☺️
(790 puan) tarafından
Bende portakal yaptım kaç defa bu seferde değişiklik olsun istedim ama maalesef olmadı canım ya aynı jöle gibi oldu gerçekten katı birazda yenir insalalh
-Reklam-
0 oy
(4,052 puan) tarafından
Fotoğraflı göreydik hele 
(790 puan) tarafından
Ya aşırı kötü değil ama şeffaf durmuyor şuan yataktayim canm
(790 puan) tarafından
Artık cnm
(4,052 puan) tarafından
Kötü durmuyor. Fazla dert etme bişey olmaz bundan
0 oy
(790 puan) tarafından
Niue kimse yazmıyor ki
0 oy
(2,702 puan) tarafından

Foto atmadan bişey diyemem istersen bi foto atta herkes ona göre yorum yapar belki konur sofraya 

(1,496 puan) tarafından
Kanka sende bana yapcanmi pasta
(790 puan) tarafından
Kziim hasta yatakta onu sallıyorum ondan atamadım
(790 puan) tarafından
Attım bakar mısın
(2,702 puan) tarafından
Yaparım kanka ne demek
(2,702 puan) tarafından
Canım bence YENİR
0 oy
(1,044 puan) tarafından
Gelen kişiye bağlı ben yakınıysam hıc dert etmem onemlı olan tadı
(790 puan) tarafından
Tadı güzeldir eminim ama işte görüntü malesef pek iç açıcı değil
0 oy
(3,462 puan) tarafından
Gelen misafirlerin bazılarının ayakları ağır oluyo yaptığın şey o yüzden de kötü olabiiir 
(790 puan) tarafından
Belkide başıma gelmeyen kalmadı şimdi de bulaşık makinam çalışmıyor offr
(3,462 puan) tarafından
Gecen sene eşimin teyzesigjl bebek görmeye gelecekti börek yapiyim dedim her zmaan yaptığım şey başına gelmeyen kalmadı yaptığım yemeklerin anladım ki kadin da Bi sıkıntı var
0 oy
(790 puan) tarafından
Kızlar attim bakın bi
0 oy
(4,115 puan) tarafından
Hıc bısey olmaz cnm olmazsa biraz hindistan cevizi serp düzeltir biraz servis yap gitsin anlaşılmaz bile güzel olmus
(790 puan) tarafından
Hindistan olmaz canım üzerinde çilekler vardı
(586 puan) tarafından
Olsun nolcak bende hindistan cevizi dicektim güzel gözükür sen merak etme bencede hindistan cebizi at
0 oy
(1,632 puan) tarafından
Pasta jolesi denilen şeyi nasıl seviyorsunuz anlamıyorum hem çok şekerli hem de kötü :/

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 897 göst.
22 Mart 2024 Diğer kategorisinde Burcu13 (299 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 247 göst.
29 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde NAiF BiRi (245 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 504 göst.
4 Temmuz 2019 Kültür-Sanat kategorisinde ..Hilal.. (3,187 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 228 göst.

378,448 soru

11,328,001 cevap

34,783 kullanıcı

...