0 oy
107 göst.
Diğer kategorisinde (2,389 puan) tarafından

Kızlar oğlum 5.5 yaşında. Fatiha suresini ezberletiyorum. Siradellezine yi ezberlemedi unutuyor. Ne yapmam lazım :'(. Dünden beri boğazım şişti akıl verin kızlar

5 Cevaplar

0 oy
(2,389 puan) tarafından

En İyi Cevap

Kimse yok mu 

-Reklam-
+1 oy
(15,184 puan) tarafından
Neden acele ediyorsun peki
(15,184 puan) tarafından
Biz de 3.5 yaşında oğlumla çalışıyoruz fatihayi şuan. Ama ara ara çalışıyoruz. Ödevmis gibi yetiştirmeye çalışmıyoruz. Küçük çocuk daha hızlı ezberletmeye çalışırsan zorlanır.
(2,389 puan) tarafından
Canım dedesi ezberlerse paten alacak. Oğlum da çok istiyor. Hepsini ezberledi sadece sıradellezineyi unutuyo. En amte aleyhime geçiyor dirk
(15,184 puan) tarafından
Ya olur o kadar. Nolcak sanki dedesi de kabul ediversin. Çocuk o kadar emek vermiş. Birlikte 10.kez daha sesli oluyun ezberler. Ama sen stres yaptırınca ezberleyemez
0 oy
(2,749 puan) tarafından
Yaaa benimkilerde 4 ve 6 yasindalar ezletiyorum ne yap biliyor musun gece yatağa koydugun zaman kaç kere tekrarlat 3 kere ben gece yatağa girince tekrarlatyrm sabah kahvaltida da tekrarlatyrm kolay oluyor akıllarında kaliyor pes etme canım girer yavaş yavaş tam oturur zamnla akıllarına 
(2,389 puan) tarafından
Kız dedesi pazar gününe kadar süre verdi. Ezberlerse paten alacakmış. Oğlum da çok istiyor ezberlemeye. Hepsini ezberledi. Sadece sıradellezineyi unutuyo. Direk en amte aleyhime geçiyor
0 oy
(178 puan) tarafından
Doğru bir taktik mi işe yarar mı bilmiyorum ** yasinde bir yeri okuyamıyordum bir türlü çocukken ders veriyordum hocaya evde çalışırken anneme okutup Türkçesini yazmıştım altına zaten diğer yerleri çalışırken onunla alttan Türkçesini okuya okuya ezberlemiştim sende o kısmı eline yazabilirsin oraya gelince takılmasın okusun geçsin tekrar ettikçe artık orada aklında kalır diye düşünüyorum
(2,389 puan) tarafından
Kuzum okuma yazma bilmiyor. Daha anaokuluna gidiyo
(178 puan) tarafından
Pardon canım ben yaşını gözden kaçırmışım
(2,389 puan) tarafından
Olabilir kuzum. :)
0 oy
(7,721 puan) tarafından
Çok mu üstüne vardın çocuğun boğazın sisecek kadar ☺️
(2,389 puan) tarafından
Kız dedesi söz verdi paten alacak. O da çok istiyor.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 77 göst.
15 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,428 puan) tarafından soruldu
0 oy
60 cevap 1,626 göst.
20 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Can__can58 (5,406 puan) tarafından soruldu
0 oy
69 cevap 1,091 göst.
19 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Melekkk34 (6,859 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 222 göst.