0 oy
64 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (128 puan) tarafından
Kızım 1 aylik ve çok gazlı bir bebek. Onun etkisi mi bilmiyorum ama 7/24  ya kucağımda gezecek yada ayağımda sallamam gerekiyor. Saga sola sallanan Ana kucagi almak istiyorum. Nuna marka manuel olan var dokununda sallaniyormus onu almak mi mantıklı yoksa bir tane elektrikli ana kucağı mi almaliyim. Tavsiye edebileceğiniz marka model varsa önerilere açığım. 

4 Cevaplar

0 oy
(1,659 puan) tarafından
Sallanan al ne kadar olursa olsun o kadar rahatliki bin pismanız biz almadık manuel almıştık burnumuzdan geldi sürekli başında sallayamazsın çünkü 
(128 puan) tarafından
Ben de bir kere dokununca durdurana kadar sallanıyor sanmıştım canım. Sürekli başında durmak gerekiyorsa onu bende yapamam
(1,659 puan) tarafından
Benim bebeğim çok gazlı değildi ama acayip huzursuz 8 saat aralıksız uyumadan ağlayan bir bebekti ilk dönemde ama ikinciyi düşünürsem daha düşünmeye başladığım an elektrikli sallanan alacağım hatta beşiğin bile elektrikle sallanan aleti var onuda istiyorum manuel de iyi oluyor ama o gaz dönemi bitince daha işine yarıyor 7 ayı bitirdi daha bir hafta önce kaldırdım ana kucağını yerler soğuk kıyamıyorum ben mutfakta yemek falan yaparken onda durdu hep
-Reklam-
0 oy
(8,322 puan) tarafından
Kızım kolik sallanan beşik sallanan ana kucağı aldım hiç biri bir işe yaramadı malasef canım. Boşuna para verdim. Önce bşr arkadaşında falan varsa dene duruyorsa öyle al. 
(128 puan) tarafından
Kimse de yok canım. Ayağımda sallayınca duruyor ya bende o yüzden işe yarar sandım. Bir kızım daha var sürekli bebek sallamaktan çocukla hiç ilgilenemiyorum
(8,322 puan) tarafından
Ah seni en iyi ben anlarım 19 aylık bir kızım daha var benimde.

Elektrikli beşik azda olsa işimi görüyor uyuduktan sonra koyuyorum sallana sallana uyuyor o arada bende işlerime bakıyorum.
(128 puan) tarafından
Elektrikli olması daha mantıklı o zaman canım bende denemek istiyorum
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Bide su matı tavsiye ederim gazlı bebek için sıcak suyu dolduruyorum bende daha yeni keşfettim üzerine yatırıyoruz gaz çıkarmasına çok yardımcı oluyor
(128 puan) tarafından
Aslında masajla falan gazını da çıkarıyorum canım hergun 4 5 defa çok güzel gaz çıkartıyor ama yine huysuz yine huysuz. Gerçekten anlayamiyorum
(1,659 puan) tarafından
Bebeğin ilk dönem ağlama sebebi genel olarak özel durumlar harici gaz yeteri kadar doymaması yada  fazla beslenmesi  karnını doyururken gaz cikarman çok daha iyi bağırsaklara inen hava gaz olarak çok daha zor çıkıyor silikon uç biberon falan kullaniyormusun
(128 puan) tarafından
Kendim emziriyorum canım. Sürekli masaj yapıyorum ve günde 4 5 defa gazını çok güzel cikartiyorum ama yine de yeterli olmuyor çok ağlıyor. Kucagimdan inmiyor
(1,659 puan) tarafından
İlk zamanlarını hatırlıyorum da yarım saate bir pırt pırt sürekli yapar ıkınır dururdu kızarırdı çok giydiriyorsan ortam sıcaklığı yükseksede huysuz oluyor 21 23 derece ideal demişti bize doktor huysuz uyumadikca doktora götürdük hep ilk 26 ya düşürün zibinla kalsın dedi yaptık olmadı sonra yazın dışarısı 35 derece evi 24 derece yaptık kısa kollu zibinla uyuttuk suandada odası 24 geçince uyumuyor üzerine bir askılı zıbın uzun kollu zıbın bir alt ince çorap giydiriyoruz ve üzerine ince örtü seni çok iyi anlıyorum  8 saat susmadan ağlardı hastaneye giderdik susardı doktoru görünce uyurdu yeni doğan bir bebek nasıl günde 8 saat uykuyla durabiliyordu bilmiyorum sütun sağ ne kadar yetiyormu yetmiyomu
0 oy
(400 puan) tarafından
Elektrikli sağa sola sallananlardan al en yavaş kademede salla bence. Mamaroolar var bide sallama pozisyonları değişik ama çok pahalandı onlarda ikinci eli bile 5-8bin arası değişiyor hep
(128 puan) tarafından
Evet canım çok pahalı gerçekten insan o kadar para vermek istemiyor ama bu eziyeti çekmeye değer mi onu da bilmiyorum
(400 puan) tarafından
Ben geçen ay letgodan 800e elektrikli sağa sola sallanan aldım bir tane ana kucağı hiç yoktan iyidir :)
(128 puan) tarafından
Ne kadar ucuza almışsın canım ben oraya da baktım 2500 den aşağı yok. Hangi marka aldın memnunmusun
(400 puan) tarafından
Baby plus wind markası 1000e koymuşlardı 800e anlaşmıştık ama başka satıcılar 1500-2000 vs arasında satıyordu sıfırı 3000 filandı o sıra ebebekte. Yılbaşından önce almıştık biz canım

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 136 göst.
15 Ekim 2021 Diğer kategorisinde FM (68 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 162 göst.
0 oy
4 cevap 164 göst.
20 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 69 göst.
17 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Hg99 (677 puan) tarafından soruldu