0 oy
430 göst.
Diğer kategorisinde (46 puan) tarafından

Kızlar çocukları uyutucam şimdi onlar uyuduktan sonra odama gidince korkuyorum deprem olur bişey olur korkuyorum napicam var mı benim gibi korkan ya:(

22 Cevaplar

+1 oy
(5,184 puan) tarafından
Evet aynı odadayiz henüz küçükler zaten hataydayim bende ayrı yatırmaya gözüm kesmez uzun. Süre sanirim
(46 puan) tarafından
Rabbim birdaha yaşatmasın ama ödüm kopuyor
(5,184 puan) tarafından
Amin evet benimde maalesef
(334 puan) tarafından
Hatayın neresindensin canım
(5,184 puan) tarafından
Reyhanlı ☺️
-Reklam-
+1 oy
(473 puan) tarafından
Yer yatağında yan yana uyuruz evde sobalı olunca ayırmam mümkün değil deprem den sonra 1 2 ay boyunca kıyafetle yattığımı bilirim çünkü deprem zamanı yalın ayak baş açık çıkmıştım dışarı çok kötüydü Rabbim bi daha yaşatmasın 
0 oy
(3,338 puan) tarafından
Evet konteynerde olmama rağmen ayıramıyorum yanımdan 
(46 puan) tarafından
:(( benimde onların yanında uyumam lazım galiba bikac saat uyuyorum yataga geçiyorum gitmem artik
(3,338 puan) tarafından
Benim o travmayı atlatmam epey sürecek gibi evde uyuyamıyorum hala ben normalde yanıma almazdım 6 şubat gecesi çok huysuz diye aldım iyiki almışım beşiğinde duvar düştü kızımın
(37 puan) tarafından
Cok kotu oldum bıan o geceyi hatırlamak istemiyorum 6 subat yaklaşıyor cok korkuyorum o gunun gelmesini istemiyorum Rabbım bıdaha yasatmasın
0 oy
(10,384 puan) tarafından
Evet ben sanırım uzun süre aşamam bunu
(46 puan) tarafından
Her gece korkuyla odama geçiyorum ama artık geçmem gaaliba
(10,384 puan) tarafından
Daha şimdi camdan bakarken o gece geldi aklıma yer gökle birdi. Bir yıl olacak birkaç güne inanası gelmiyor insanın
0 oy
(1,223 puan) tarafından
Evet bende ayıramam bir süre sanırım 
0 oy
(783 puan) tarafından
Asla bırakmam yavrumu o gün bile karyola da yanımdaydı üzerine kapandım öyle bekledim ayy çok kötü oldum bak şuan zaten çok büyüdüklerinde yatmayacaklar o yüzden yanımdan ayırmam 
0 oy
(246 puan) tarafından
Bizde aynı odada yatıyoruz biri 7 yaşında diğeri 8 Şubat'ta bir yaşına girecek asla ayrı yatiramam korkuyorum 
0 oy
(9,009 puan) tarafından
Ben odalarıni yeni ayırdım ama her gece aynı korku bende de var. Yakın odalari 5 adım atsam odadayim yani Rabb'im korusun evlatlarimizi
0 oy
(1,521 puan) tarafından
Evet yani basimda besiginde yatiyor , besigi cam kenarindaydi hep yer degistirdik kapi tarafina aldik , uzuuun sure de ayri yatiramam yeni oda aldim daha hic yatirmadim oylece duruyo , ben kiyafetle yatiyordum daha onlari birakali uzun sure bile olmadı bu travmalar sanirim benimle ölene kadar gidecek 
0 oy
tarafından
Hala sarsıntı drvam ediyor anne yani yatağı var zaten 19 aylık şimdi kardeşi doğacak ama yinede ayiramam o korkuyu yaşadım çünkü 
0 oy
(1,352 puan) tarafından
Ben maalesef yatırıyorum zaten bir iki ay oldu yatırmaya tekrar başlayalı çok korkuyorum ama rahat uyuyamıyor yanımızda mecbur yatırıyorum Tabiki yüreğim ağzımda rabim yere göğe sakinlik versin yavrularımızı korusun duadan başka hiçbir şey gelmiyor elimizden 
0 oy
(518 puan) tarafından
Bir tane var o da üç yaşında daha çok küçük yanımda uyuyo
0 oy
(7,304 puan) tarafından
Depremden öncede sonrada hep yanımda yatıyorlar aynı oda farklı yatak gece kaçıp geliyorlar yanıma şurda kaç sene beraber yatıcazki zaten o zamana kadar hep benimle uyucaklar inşallah
0 oy
(275 puan) tarafından
Evet canım ikiside benim yanımda ranzayi odama taşıdım Nasipse 3.dogacak onuda yatiracam yani 
0 oy
(1,499 puan) tarafından
Deprem bölgesinde değilim ama iki yaşında oğlum beraber yatıyoruz heralde biraz daha oğlumla yatarım kıyamam onu yalnız bırakmaya 
0 oy
(2,373 puan) tarafından
Yanmda kuzum hiç almamistimda depremden sonra varsın yanmda olsun
0 oy
(7,715 puan) tarafından
Biri 4 biri 9 aylık yatak odasında hepbirlikte yatiyorz içim rahat etmiyor 
0 oy
(104 puan) tarafından
Deprem den önce de aynı odada uyuyorduk iyiki de öyleymiş şimdi de asla tek başlarına uyutmam en azından iyice büyüyene kadar 
0 oy
(996 puan) tarafından
Yeni ayrı yatmaya başladık ama onlar yine yataklarında uyumuyor. Kanepede uyuyorlar . Halâ çok korkuyorlar 
0 oy
(1,560 puan) tarafından
Yanında uyut bn öyle yapıyorum 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 203 göst.
11 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Anneolmak. (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 171 göst.
19 Şubat 2024 Aile kategorisinde Meldaaaaa (303 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 529 göst.