0 oy
30 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından
Merhaba sevgili anneler 7 aylık bebegım var geceleri cok sık uyanır oldu cok sevdıgı mamayı da artık ıcmıyor bısey daha ek gıdaya basladıgından beri gunde ıkı kez bez kirletiyor bu normalmi sizde durumlar nasıl

1 cevap

0 oy
(1,153 puan) tarafından
7ayligiz geceleri 2 tada 3e kadr surekli kalkar arrik sayisini hatrlamiorm bile 3ten sonrada asla uyumaz evde kiyamet kopar ek gida asla almior midesi bulanior ilk kasikta kusuor sadece formul mama oda zorla onu bile zorla ociriorm cok cok aciktgnda saat suresi uzadgnda icior okadr nie bilmiorm tabi cozumde bulamadm  gece sifir uykuyla zombi gibi geziorm ortalikta
(1 puan) tarafından
Aynı durumdayız bu durumda dr gotursemmıkı bilemedim ya ama muhtemelen disin huzursuzluğu bu ek gıdayı veriyorum bende mama lar cogu kez cope gidiyor ama bari ek gıdaları zorlada olsa veriyorum ya zayıfladı zaten
(1,153 puan) tarafından
Ek gida sorunumz var daha dun aksam verdm ilk kasikta kustu hicbirsey kabul etmior meyve bile sadece mama benide emmior midesi bulanior anlamadm gitti uyku yok beslenme yok yok yani cokta zor bisi yani insann vucudu kaldrmior biyerden sonra
(1 puan) tarafından
Dr gıttınmı
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 66 göst.
12 Aralık 2022 Aile kategorisinde Lucky5644 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 73 göst.
24 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Seyhan (2,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 331 göst.
18 Kasım 2019 Yemek-Tarifler kategorisinde Aysel Güzel (1,151 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 65 göst.
12 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Tunanin annesi (549 puan) tarafından soruldu

381,689 soru

11,426,335 cevap

34,985 kullanıcı

...