0 oy
154 göst.
Diğer kategorisinde (523 puan) tarafından
Kızlar adetimden 1 hafta önce sürekli kahverengi akıntım geldi burada da sordum size. Bugün 4 gündür adetim geçiyor ve sağ kasığıma sanki iğne batıyor. Bu hamilelik belirtisi mi sizce. Ve 3 gün önce adetim 1 gün geçince test yapmıştım negatif çıkmıştı. Sizin de başınıza geldi mi testte negatif çıkması. Testi çok mu erken yapmışışm sizce 

10 Cevaplar

0 oy
(689 puan) tarafından
Üstüne görme yaşamış olabilirsin bende o sekilde hamile olduğumu öğrendim .. Test için erken olsa da kan versen çıkar cnm Allah gönlüne göre versin 
(689 puan) tarafından
Eğer istyorsan olur İnsalah cnm ... Ha ama kan ver sağlık ocağında bişey çıkmazsa doktora görün belki enfeksiyonun filan vardır adetini engelliyordur
(523 puan) tarafından
Enfeksiyon da olabilir dediğin gibi  netten baktım enfeksiyon da öyle batma gibi ağrı yspyormul
(689 puan) tarafından
Hayırlısı hakknda ihmal etme doktora git cnm
(523 puan) tarafından
Pazartesi gqidicem canım adet olmazsam
(689 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun
-Reklam-
0 oy
(7,674 puan) tarafından
Bebek isdiyormusunuz isdiyorsaniz biraz bekleyin belki cikabilir ama erekn gebelik testleri de adetten once bile cikar die biliyorm lekeniz gelmisse olma ihtimalinizda var adet 
(7,674 puan) tarafından
Canim belki adet olabilirsin benim basimada cok geldi yani kacinci dogumun ilkmi bilmiorm daha onceki gebeligin nasldi mesela kanaman olmusmuydu kahverengi pembe yerlesme kanaman vs benim hicbirinde olmadi kahve leken gelmisti bende tedirgin olmustum surekli test aliyordum gecikmis adetim o kadar yani dusunme bence agrinda varsa belki adet olabilirsin yerlesmeye basladiginda sirtim agriyordu benim belim belki deisir kisisden kisiye bilemem de takma fazla gonlune gore versin Allah
(523 puan) tarafından
1 buçuk yaşında kızım var. Eşim çok istiyor ama ben istemiyorum i. Birde ev alıcaz bu aralar taşınma falan olcak çok ters bir zamana denk gelir eğer olursa. Tabi Allaha şirk koşmak istemiyorum ama zamanı değil. Çok strese girdim gidip gelip tuvalete giriyorum ooldum mu diye  ondan da gecikmiş olabilir mi acaba
(104 puan) tarafından
Evet stres âdeti etkiliyor
(7,674 puan) tarafından
Adetide gebe kalmayida etkiler ama adet olcan sen zannetmiyorm gebe oldugunu
(523 puan) tarafından
Bende sanmıyorum bakalım ne olacak
0 oy
(187 puan) tarafından
Evet hamilesin
0 oy
(187 puan) tarafından
Senin daha kızın çok küçük herşeyin hayırlısı 
(523 puan) tarafından
Evet ya daha 1 buçuk yaşında ve ev taşıcaz nasıl olur bilmiyorum
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Tam bilmiyorum canm ama benim de adet gününden 4 gün önce leke geldi 1 damla kadar sonra kesildi, adet gunumden 1 gün önce de test yaptım pozitif çıktı sonra testi 6 gün sonra tekrarladim yine pozitif çıktı henüz gitmedin doktora pazartesi gideceğiz bakalım sanırim senin stresten adetin gelmiyor olabilir ama istiyorsaniz inşallah vardır Allah gönlüne göre versin ☺️
(523 puan) tarafından
Ay senin adına çok sevindim canım ♡ benim negatif çıkmıştı ama bakalım pazartesi kan vereyim ben de
0 oy
(625 puan) tarafından
Stresten de adet olmuyor olabilirsin ama olmazsa pazartesi git kan ver sonuç çıkar 
(523 puan) tarafından
Öyle yapıcam pazartesiye kadar olmazsam
0 oy
(104 puan) tarafından
Belirtiler onu gösteriyor gebe olabilirsiniz 
0 oy
(119,342 puan) tarafından
simdi test alip geldim ve buraya girip postu gordum gidip testime iseyip geliyom
(523 puan) tarafından
Ahaha sonuç ne kız :)))
(119,342 puan) tarafından
negatif☺️☺️
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Kan vermen iyi olur

0 oy
(1,575 puan) tarafından
Erken gebelik testiyle bakabilirsin ya da kan ver kesin olsun

İlgili sorular

0 oy