0 oy
82 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,015 puan) tarafından

7 aylik bebeğim 5 6 gündür kaka yapmiyordu son 2 gündür de çok çabalıyordu ama yapamiyordu. Gaz çıkarıyordu o da çok fena kokuyordu kusura bakmayın d3taylar önemli. 

Dün ateşlendi bayağı huzursuzluk 38.6 gördük. Sürekli inip çıkma egiliminde olunca parol verdik(normalde vermemeye calisiyorum) sonra karnı vs bayağı şişmiş olinca kayinvalidem poposuna biraz sabun koydu(bunu da istemiyordum nirmalde ama cok caresiz kalmistik)

Neyse çocuk kakasini yaptı sabundan sonra ama çok ciddi bir kriz sonrası yani aşırı ağladı asla susmadı çok sıkıntı çekti vs. Neyse sonuç olarak yaptı ve çok fazla yaptı. Bugün de aynı sekild3 aşırı karın ağrısı sonrasi kakasini yaptı. Arabadaydik aşırı terlemis yapmaya çalışırken zaten bayağı da uzun sürdü bitirmesi

Calpolun mu etkisi yoksa kaka yapınca rahatladı mi bilmiyorum ama ateş vs düştü birkaç saattir de rahat.

Az önce yine bayağı bir ağlayarak kaka yaptı. Yapınca geçti ağlaması keyfi yerine geldi sayılır.

Ama bu kakankn rengi garip geliyor gözüme ve kokusu da aşırı ağır

Konu ile alakalı fikri olan varsa yazabilirseniz sevinirim.

Biraz uzun oldu k.bakmayin.

image

3 Cevaplar

0 oy
(1,496 puan) tarafından

Büyük ihtimalle sabundan oldu calpolle alakası yok sabun yapana kadar keşke hastaneye götürseydiniz bağırsakları enfeksiyon yapabilir bir daha izin vermeyin böyle şeylere lütfen ve hastaneye gidin üşütmüş belliki 

(2,015 puan) tarafından
Çaresizlik duygusu çok kötü bir şey gerçekten asla yapmam dediğin şeyleri yaptirabiliyor ben de pişmanlık hissediyorum düşündükçe insaallah kötü bir şey olmamıştır
(1,496 puan) tarafından
İnşallah cnm bu inan çaresizlik değil zeytin yağı verebilirsiniz öyle durumlar da popoyu zeytin yağı veya pişik kremi ile uyara bilirsiniz yaşlı kafası işte o demiş sizde bir anlık tamm demişsiniz sabun çok tehlikeli aynı şeyler devam ederse acildende olsa götürün çocuğu Allah göstermesin bağırsak enfeksiyonu büyük insanları bile kivrandiriyor
(2,015 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım insaallah geçer de gerek kalmaz sag ol
(1,496 puan) tarafından
İnşallah cnm
-Reklam-
0 oy
(1,163 puan) tarafından
Sabun yerine kulak çubuğuna zeytinyağı döküp poposuna uyarı yapın ben 1 2 kere kızıma yapmıştım öylede çişini çıkarmıştı
0 oy
(2,089 puan) tarafından
Kakası normal hasta olduğu için olmuş muhtemelen benimkininde böyle oluyordu çok ama sakın sabun yapmayin tehlikeli

Zeytinyağıyla uyarabilirsin hafif minik sekilde kulak çubuğuna batirip doktorda demişti ama sabun no 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 116 göst.
15 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Burcinoguz (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 470 göst.
0 oy
4 cevap 999 göst.
24 Ağustos 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aminenin annesi ❤❤ (2,104 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 85 göst.

378,442 soru

11,327,870 cevap

34,782 kullanıcı

...