0 oy
108 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Benim dişlerim ayrık. Kimisi küçük cin gibi. Sinir oluyorum artıkkkkk evet sorun etmiyorum Allah vergisi ama ben de doğal gülmek istiyorum güzel olmak istiyorum. Tel fiyatları aşırı pahalı Bi sordum 45 50 dediler. Özelde de devlette de aynı. Kaplamaya yaptırmaya karar verdim. Zaten hamileyim doğumdan sonra olur anca. Yaptıran var mı. Devlette ücretsiz mi

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yok mu kızlar
-Reklam-
0 oy
(2,211 puan) tarafından
Bende istiyorum ama süreç nasıl olur biraz endişeliyim ya güzel olmasa diye korkuyorum 
0 oy
(662 puan) tarafından
Benimde öndeki 2 dişim sarı sudan folayi kaplama yapcam ozel diş başı 7 bin diyor tanı yandaki köpek dişle beraber baya para diyor bende devlete yapcam korkuyorum kötü olsa diş sonucta
0 oy
(224 puan) tarafından
Ben yaptırdım ücretli iki dişimi yontular bir tane de ortada yoktu toplam 3 köprü kaplama yaptırdım hiç memnun kalmadım sanırım köprü kaplama olduğu için memnun olmadım sürekli ağrıyor ne yesem dişimin olmayan yere kaçıyor ben 250 yaptırdım 6 ay önce sen dişlerinin görüntüsünden hoşlanmadığın için yaptıracaksan yaptırabilirsin onlarda sorun yaşamazsın 
tarafından
Sen neden yaptırmıştın
(224 puan) tarafından
Bir dolgulu dişim vardı kırılmıştı ağrı yapıyordu çektirmek için gitmiştim oda kaplama yapalım onun yanında diş yoktu oda çekilirse kötü olur dedim öylelikle yaptırmıştım devlete
0 oy
(1,119 puan) tarafından
2018 yılında 10 bin tl ye ust dişlerimi zirkonyum kaplama yaptim.10 yıl garanti verdiler.Ondan sonra ne yaparım hiç bilmiyorum.Az kaldı yani.Görunus olarak özgüven geliyor kesinlikle.
0 oy
(262 puan) tarafından
Ben dün yaptım şimdilik gayet memnunum. Ama bende özelde yaptırdım. Bir dişim çekildi onun yerine yapıldı toplam 7. 500 verdim cnm
(262 puan) tarafından
Gayette estetik duruyor cnm bu arada hiç fark yok diğer dişlerimde. Nesne bugüne kadar yapmadım dedim dün
tarafından
Bi tanesi mi 7 bin hepsi mi?
(262 puan) tarafından
Bir tanesi 7 bin
(1,250 puan) tarafından
Tanesidir canım diş temizliği bile şuan 2.500 tl  hepsi olması imkansız
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Annem toplam hepsini 95.000 yaptırdı 10 yıl garantili zirkonyum 4 ay gibi bir süreç oldu çekilenler vs takılanlar derken
tarafından
Devlette mi yaptırdı
(1,250 puan) tarafından
Hayır özel devlette parayla yapıyor zaten 2 3 tl için devlete gitmem dedi özenle devlet arasında çok aman aman fiyat oynamıyorum zaten birde randevu vs süreç çok çok uzuyor
(1,250 puan) tarafından
Eşim geçen sene başında sorduğunda devlette tanesi 3.500 gibi bir fiyat çıkardı
tarafından
Oooyy oyy çok pahalı yaa napıcam ben de bilmiyorum.
(1,250 puan) tarafından
Canım dişin ucuzu olmaz sağlık sonuçta beyazlatma bile olsa devlet zaten diş konusunda ilgili değil bu tarz işlemlerde de gerçekten paraya kıyıp özele gitmek lazım bende dişten dolayı bi sıkıntj yaşadım konuştuk devlettekiler bile dedi yani ne sen ne biz yorulalım bu biraz estetiğe kaçıyor en iyisi özelde iyi bir hizmet almak diye bu arada 3.500 dediğim en kötü kaplama stilinin fiyatıydı tartar diş taşı vs devlet tamam ama bu tarz uygulama yaptırıpta devlete giden kaç tane insan tanıyorum hepsi bin pişman
0 oy
(2,128 puan) tarafından
Benim ön iki dişim ucu kırılmıştı dolgu yapmışlardı bir iki kere düşünce kaplama olur dediler dişini küçültüyorlar üstüne yapıştıriyorlar. bir yıldır kaplama var ama pişmanım canm güzel duruyor ama iltihap olunca çok sızı veriyor günlerce geçmiyor provaya gidiyorsun yaptırma sürecinde kendi dişin gibi olmuyor ayrık da olsa bence yaptırma yinede siz bilirsiniz 
0 oy
(210 puan) tarafından
Yaptırma ben pişmanım diş teli taksaydim şimdi çene amelyati olmaya gerek kalmazdı şimdi diş teli 65 milyar istiyorlar çene amelyati da 20. 40 milyar nasıl yapcam bilmiyom ama diş teli yaptır ben kaplamadan çok rahatsızım keşke dişlerim ayrık kalsaydı diyorum

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 186 göst.
9 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 177 göst.
4 Ocak 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,387 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 130 göst.
12 Kasım 2021 Aile kategorisinde Oglummmmm (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 92 göst.

380,880 soru

11,403,494 cevap

34,941 kullanıcı

...