0 oy
88 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (139 puan) tarafından
Kızlar gardropstan oto koltuğu aldım satıcı bugün kargoya götürdüğünde daha ne olduğuna bile doğru düzgün bakmadan gardrops ağır ürün gönderimini kabul etmiyor deyip kadının işlemini sonlandırmışlar bu nasıl bi iş ben anlamadım bi oto koltuğu en az 7-8 kg orda kategorisi olan bi ürünü kabul etmiyor deyip gönderime almamak ne münasebet başına böyle bişey gelip çözüme ulaşan var mı 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende şurada durayım bende göndereceğim . Orada şey yazıyordu desi yükseldikçe kargo ücreti artıyor yani veriliyor diye biliyorum beşik gönderen bile olmuş 
(139 puan) tarafından
Bende onu anlamadım ya kabul etmesi lazım tamam kargo ücretine ekleme yapsın amenna ama kabul etmemek çok saçma geldi bana oraya kategori koyuyorsa bu insanlar bunu alıp satacak gönderecek sonuçta
-Reklam-
0 oy
(1,783 puan) tarafından
Ben Büyük paket çok gönderdim kıyafet dahil toplu olarak ağırlık olarak oto koltuğundan ağırdı sorun olmadi hiç kargo ücreti çok kesilirse eline az para kalacaksa ondan öyle demiş olabilir çünkü beşik bile gönderen oluyor yani daha ağır ürünler tencere tava setleri olsun 
(1,783 puan) tarafından
Öyle şey olduysa yanlış ben 1 üründen 5.tl kazandığımi bilirim bu kargoyu küçük secmisim yeterki alıcı yanlış anlamasın diye elimden çıksın ne.olcakki derdim hep başkasının faydalansin aman ne olcak
(139 puan) tarafından
Bende zamanında hediyelik falan yapıyordum o kargo ücretinden neler çektim ama kimseye gık demedim hayır duası geçsin dedim kaç kez böyle yapınca insanlar çok sinir oluyorum gerçekten zaten ikinci el ürün bundan deli gibi para kazanma merakı neden anlamış değilim
(1,783 puan) tarafından
Aynen ne olcakki bazıları gerçekten para bürümüş gözünü geçende bebeğime birşeyler aldım bayada tuttu hani olurya boş anina gelir birde sayfasında kaldirmamis bayan mont vardı ben sonra gördüm onu işte şey dedim ürünün birini göndermeyin mont daha ihtiyaç dedim neyse bu elden sattim alacaklar diye oyaladı e dedim neden madem söz verdiniz  ürünü neden silmediniz dedim sonra düşündüm çok acil olmayan şeylerde vardı iptal ettim hatta almicaktim montu çünkü satmış güya neyse napti kadın madem alacaginiz ürünleri söyleyin ben ona göre iptal talebinizi kabul edicem dedi artık mecbur aldım bir kaç ürün neyse geldi ürünler kadın.yazmis işte değerlendirme yaparmısiniz diye bende yapsam gerçekten hiç iyi olmayacak zorla satılan ürün yazayım dedim bı aman uğraşma zehir zıkkım ettim ama yazmadım da değerlendirme çok sinir oldum ne mikrop insanlar var dedim o an almak istemeyebilirim dimi
(139 puan) tarafından
Cidden insanlık herşeyden daha önemli umarım anlarlar kimseye kızmıyorum herkesin paraya ihtiyacı var evet ama kimse kimseyi mağdur etmeden para kazanmalı kul hakkına girmeden
(1,783 puan) tarafından
Aynen Allah hayırlı insanlarla karşılaştırsin herkesi
0 oy
(10,025 puan) tarafından
Kargo kabul etmemis degilde şoyle olmus olabilir. Kiloya degil buyuk urunde desiye bakiyolar yani buyukluge. Mesela akü gonder asuri agir ama kutusu kucuk. Kadinada fazla kargo cikmisti boyuttan dolayi o vazgecmistir sana oyle demistir
(139 puan) tarafından
Mantıklı aslında sanırım kesinti yaşamak istemedi bir daha konuşayım olmadı çok teşekkür ederim
(1,783 puan) tarafından
Aynen bende öyle dedim zaten çocuk arabasi akülü arabalar bile gönderiliyor ki yani

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 56 göst.
19 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Onlygirl (183 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 95 göst.
13 Ekim 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Alyakus (2,365 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 1,938 göst.
14 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 604 göst.

379,206 soru

11,351,497 cevap

34,822 kullanıcı

...