0 oy
240 göst.
Diğer kategorisinde (102 puan) tarafından

Dün eşimle konuşurken daha doğrusu her zamanki gibi tartışırken (konuyu hatırlamıyorum bile) konu birden ' bana hep beddua ediyorsun ben bilmiyormuyum sanki' dedi. 'Bende evet ediyorum' dedim. Geçen hafta ' Sela okunuyor' demiş. Bende ' inşallah seninde en kısa zamanda selan okunur' demişim. Öyle hatırlamıyorum ne dediğimi :D eşim anlatırken hayretler içinde dinledim. Normalde ben ne dersem 'hatirlamiyorum ne zaman demstn' vs şeyler söyler. Bunu nasıl net hatırlıyor :D

Sizinde bu şekilde sinirliyken ağzınızdan çıkanı kulağınız duymadığı sonradan 'aa böyle mi demişim' diye şaşırdığınz oldu mu ? 

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben her dediğim hatirlayan ve denileni asla unutmayan biriyim :))) çok nadir olmuştur belki sinirliyken de en fazla gerizekalı ***** insan ol vs diyorum beddua da etmem aslında ortada çok büyük bişi yoksa Allah ıslah etsin der geçerim :)) 
(102 puan) tarafından
Bende hiç unutmam söylediğimi bir tek bunu hatırlamıyorum sonra oturup düşününce evet söyledim diye onayladım kendi kendime :D
tarafından
:))) sinir işte herkesin bir damarı var sanırım bir anda çileden cikartiyorlar
(102 puan) tarafından
Evet hak ediyorlar :)
tarafından
Kesinlikle +++++
-Reklam-
0 oy
(2,934 puan) tarafından
Hayır çok sinirlensem bile öyle beddua etmem çünkü hangi dua veya beddua mız kabul olacak belli olmaz kendimi tutarım ben 

En en ağır söylediğim şey eşime karsi pislik idi oda büyük bir kavga idi yani 
(102 puan) tarafından
Eşim öyle çok psikolojimi bozduğu için açıkçası bana az bile geliyor söylediklerim
0 oy
(1,217 puan) tarafından
Sinirliyken bile olsa dediğimi unutmam ve sinirim geçsede iyiki de demişim derim
(102 puan) tarafından
Bende unutmam ama bir tek bunu hatırlamıyorum garip :D
0 oy
(380 puan) tarafından

Hiç esime kötü seyler demem diyemem sinirliyke. Bile ağzımdan ***** kelimesi bile çıkmaz ama  çok bağırıp çağırirm eşimde tam tersi susar ben daha çok sinirlenirim :)

(102 puan) tarafından
Konuşsa daha mı iyi kız:) benim eşim bazen susar ama gider arkmdan dedikodu yapar anasıyla. Veya yüzüme konuşsa bile nasıl beni suclu çıkacaksa onları düşünür söyler ilk yarım saat ondab susar. Görende esin susuyor bak diye düşünür. Oysaki adam kafasından planlıyor eşim bunları söylüyor bende şunları söyleyim haklı çıkayım hatta olayları abartayim dahada haklı çıkarm diye düşünüyor
0 oy
(1,478 puan) tarafından

Sinirliyken söylediklerimi haketmiş demekki söylemişim derim hep :D durup dururken kim söyler ama beddua ve küfür etmem 

(102 puan) tarafından
İçimden geliyorsa ederim hiç içimde tutamam. Çok isyanda ederim Allah seni ne diye verdi ki böyle asaletsiz,vicdansiz, yalancı,ikiyuzluy,ana kuzusu bir erkeğe ihtiyacım yoktu benimmm diye evde bağırıyorum
0 oy
(1,977 puan) tarafından
Ağzımdan çıkanı hiç unutmam . Çok çok büyük bir olay değilse Küfür hakaret beddua etmem ama ağız alışkanlığı Allah canımı alsa da kurtulsam derim. Çocuklar olalı onuda azalttım ama benimkinin çok zoruna gider ağzımdan çıkıyor işte .
(102 puan) tarafından
Ben içimde tutmuyorum canım içimden beddua geliyorsa ederim. Eşimle bir kere oturup adam gibi sohbet etmisligimiz bile yok. Evlenmeden önce kurdurduğu hayaller yok. Yerine pişmanlık bıraktı bende. İster istemez beddua ediyorum seni Allah'a havale ediyorum nasıl biliyorsa öyle yapsın diyorum
(1,977 puan) tarafından
Allah sorsun canın yanmışsa küfür de edersin beddua da . Adam olana çok bile
(102 puan) tarafından
Can yanınca illaki gönülden iyi birşey gelmiyor. Zamannda ağladım sevgi vermiyorsun neden böyle yapiyorsun yapma diye salya sümük ağladım. Daha yeni evliydik.. Gözlerime acımasızca bakarak ' yediğin önünde yemedigin ardında ' dedi. Öylece kalakaldım. Ben yemek içmek için mi evlendim yani sana yazıklar olsunn Allah bin belanı versin dedim. Ne diyim beddua etmeyipte? Tamam kocacım mı? Gönülden gelen bu. Kimse durduk yere böyle olmaz. Sevgisizce birakipta yaşarken olmemi izleyenler utansın.
0 oy
(834 puan) tarafından
Niye eşine bu şekilde beddua ediyorsun ki ...Bedduanin tutma zamanı var ya olur da tutarsa Allah korusun bence yazık etme ..İki uçlu ok gibidir beddua kime geleceği belli olmaz 
(102 puan) tarafından
Bedduam onun için tutsun sorun değil. Bana öyle şeyler yaşattı ki içimdeki sevgiyi nefrete dönüştürdü. Bende böyle olmak istermiydim.? Kim ister ? Güzel sözler duymak varken eglenceli sohbet etmek varken buna en çok ben üzülüyorum. Niye diye sorması kolay oluyor disardakine. Allah görüyor ben nasıl bu hale geldim nasıl içten içe ağladığımı.. dışımdan ağlayınca teselli edicek eşimin olmadığını...
(834 puan) tarafından
Evet ama beddua da kötü bişey o yuzdn beddua etmek yerine Allah a havale et
0 oy
(7,849 puan) tarafından
Malesef esim hop soyler inanormisin bi numarayi okusun onu hic unutmaz ezberler hemen ben daha numarami bilmezken o bilir tcmi falan hep unuturum 

Ben cok sey derim ya insallah corbanin icinde kil cikar hahaha
(102 puan) tarafından
Kız böyle bedduaya can kurban:D
(7,849 puan) tarafından
Bu onun icin buyuk bir beddua hic sevmz:))
(102 puan) tarafından
Çoğu erkek böyle kıl çıkınca mideleri bulanip yiyemiyorlar :D aç kalmak fobileri :D
0 oy
tarafından
Benimki hiç hatırlamaz sjsjjs bende ne dediysem arkasındayım sjsjs
(102 puan) tarafından
Ahahahah bende ilk defa hatirlamadim sonrada çok güldüm mutfakta sessizce :D
0 oy
tarafından

Gerizekaaaaaalı bu şekilde söylerim aynen :D

(102 puan) tarafından
Can kurban buna:D
tarafından
Kıyamam kı ama hemen barısırız zaten :D beddua etme sende yıne de çocuklarının babası
0 oy
(13,386 puan) tarafından
Biri hele de eşim bana böyle bir şey dese bir daha ömür boyu konuşmam herhalde en ufak şeyi bile unutmayan maaalesef ki de unutturmayan bir insanım hayat ikimize de zindan olur 
(102 puan) tarafından
Bende unutturmam yüzüne vururum hep :D
0 oy
(1,437 puan) tarafından

Onun bana söylediklerini unutmam ama kendi soylediklerimi unuturum :D

(102 puan) tarafından
Ahahahha :Ddd

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 204 göst.
10 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy