0 oy
67 göst.
Aile kategorisinde (303 puan) tarafından
Lise mezunuyum genelde temizlik getir götür işleri için başvursam kabul ederlermi

2 Cevaplar

0 oy
(5,883 puan) tarafından
Belli olmaz canım bazen hemen olur bazen biraz geç. Yalnız işkur işlerinde şöyle bir sorun oluyor. O da iş verenlerin kurnazlığı. İlk 6 ay maaşı devlet veriyor. Bu yüzden iş verenler 6 ay sonunda çalışanı işten çıkarabiliyor. Yani iş veren fesat biriyse 6 ay çalışmış olursun, iyi niyetli gerçekten çalışan birini arıyorsa kalıcı işin olur
(303 puan) tarafından
6 ayda yeterli önemli olan deneyim kazanmak ve sana bişey daha sorcam benim oğlum özel eğitime gidiyor gittiğimiz kurumun adını söylesem ordan iş ayarlarlarmi bana
(5,883 puan) tarafından
Onu kurumla git bir görüş bir çalışana ihtiyaçları var mı öğren
(303 puan) tarafından
Bâya elemanları var
(5,883 puan) tarafından
Konuşmadan bilemezsin
-Reklam-
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Başvur kabul eden illa olur. Bulunduğun ilce belediyenin iş verme kurumu varsa orayada sorabilirsin kayıt oluşturursun seni ararlar 
(303 puan) tarafından
Ama sorun şu iki oğlum var biri 1 yaş diğeri 3 Büyük olanı özel eğitime götürüp getiriyorum kaynanam bana umutlanma ben bakmam dedi annem ben hastayım bende bakmam dedi ben çocuklarla napicam oğlumun gittiği özel eğitimden iş istesem verirlermi
(1,921 puan) tarafından
O zaman olur çünkü sorucaklar çocuklara bakan varmı diye sen böyle anlatırsan hiç bulaşma derim. Tabi ki eleman arıyorlarsa verirler canim sor sormak ayıp değil hem senide tanıyorlar.
(303 puan) tarafından
Taniyolar ama çocuğumlada ilgilenmem gerekiyor orada sil süpür vs yaparım aslında zor olmaz

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 43 göst.
22 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 250 göst.
11 Kasım 2022 Diğer kategorisinde kbrazhra (1,465 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 156 göst.
0 oy
9 cevap 412 göst.
12 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu