0 oy
159 göst.
Diğer kategorisinde (2,196 puan) tarafından
4 yaşındaki oğlum konuşması çok geri çocuk psikiyatriye giitik dil terapisine yönlendirdi. Hafta içi başlıycaz 

Kaç seansta faydası olur 

Nasıl Bi süreç oluyor bilgisi olan aydınlatabilir mi lütfen 

10 Cevaplar

0 oy
(76 puan) tarafından
Çok bilgim yok ama zamana takılmadan bide gittiği doktara bakılarak bence değerlendirme yapılmalıdır sonuçta bu bir süreç 
-Reklam-
0 oy
(6,131 puan) tarafından
Eşimin kuzeni yaklaşık 2 sene götürdü kızını. Kreşle de desteklediler ama anne biraz uğraşmadı o yüzden belki de süreç uzadı. Telefon ve televizyon yasak olmasına rağmen verdi eline telefonu, açtı televizyonu. Bunlar olmasa daha kısa sürebilirdi. Tabi çocuktan çocuğa göre de değişir 
0 oy
(7,991 puan) tarafından
Bende aynısını sordum bunu zman gösterecek bilemiyorum dedi.
0 oy
(9,003 puan) tarafından
Bir anda olmaz canım. Biraz sabır ve ilgi gerektiren bir süreç. İnşallah kısa sürede halleder koca oğlan 
0 oy
(303 puan) tarafından
Biz yaklaşık bir senedir gidiyoruz çok az bi ilerleme oldu
0 oy
(736 puan) tarafından
Benim oglumda 4 yadinda badladi dil terapisine canim 1 yil doldu iki yillik verdi raporu ama iki yilana okuluna gindercem 4 yas sinifinada gitti hala duzelmedik soyle soyleyim harf cikarmayla ilgili kad tembelligi varsa uzun suruyo toparlamasi ama eger badka problemse cumle kuramiyosa kelimeleri soyluyosa o kolay.ama cocugun egitimine bagli haftada 1 saat dil 1 saat bireysel 1 saat grup aldik 1 yil .sonra grup okula gidiyo gerek yok diye sildirdim .haftada 2 ders aliyor.
0 oy
(473 puan) tarafından
Kızım 2 yaşında işitme kaybından dolayı cihaz kullanıyoruz 7 aydır dil terapistine  gidiyoruz ve gerçekten baya ilerleme kattetik yaşıtlarını yakaladı bile normalde duymayan çocuk geç konuşur ama üzerinde durarsan baya faydasını görürsünüz ve bu faydayı 6 ayda bile farkedersiniz 
0 oy
(69 puan) tarafından
Çocuktan çocuğa değişiyor o canım.  Sana kimse süre vermez çocuğun durumuna bağlı ama bir iki seansta mucize bekleme ve evdede sürekli desteklemek işin çünkü seans 1 saat günün geri kalan kısmı sizinle
0 oy
(471 puan) tarafından
Ne kadar geri mesela her çocuk aynı değil . Seninde ilgilenmen lazım canım . Orda 1 2 saat gidecek . Evde daha çok senin yanında. Benim oğlumda 4 yaşında bizde gidiyoruz . 
0 oy
(3,770 puan) tarafından
3.5 tek kelimesi vardı iki net değildi  ama şimdi yeni kelimeri netleşti şuan 7 ay olacak oradakilere soruyorum 2 seneden aşağı olan yok

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 109 göst.
8 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 139 göst.
21 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (893 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 139 göst.
17 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Buket0606 (293 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 126 göst.