0 oy
104 göst.
Diğer kategorisinde (551 puan) tarafından
kızlar 5 buçuk aylık bebeğim var o kadar çok bağırıyor ki artık sesi kısılıcak oyun oynatmaya ilgisini çekmeye çalışıyorum ama yok yatarken bağırıyor kucağıma alıyorum bağırıyor sesi kısılıyo napıcam ben böyle

5 Cevaplar

0 oy
(299 puan) tarafından
Nasıl bağırıyor durduk yere mi , yoksa sinirlenince mi ne bilim derdini belli etmek içinmi aç veya bezi pis olduğu içinmi , her bağırdığında ya açtır mama ver yada altı pistir değiştir yada bı yeri ağrıyordur,
(551 puan) tarafından
yok canım bi derdi olduğu için değil oyun yapıyor güya ama bağıra bağıra sesi kısılıyor artık
(299 puan) tarafından
Eğleniyorsa sıkıntı yapma ya bnm kızımda 9 aylık bağırıyor değişik sesler çıkarıyor
-Reklam-
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Diş geliyor olabilir mi bir şey huzursuz ediyor gibi 
(551 puan) tarafından
yok canım oyun yapıyo ya
0 oy
(2,879 puan) tarafından

Eğer oyun şeklinde yapıyorsa çok normal. Sesini keşfetti, bağırmayı öğrendi :) Sonuna kadar yapacak. Zamanla da bırakacak. Yapılacak birşey yok. Engellemeye çalışma bence.

(551 puan) tarafından
kız sesi kısılıyo ya bağıramıyoda sonra öksürüyo kıyamıyorum:) evet oyun şeklinde yapıyo hep
0 oy
(2,692 puan) tarafından
Bu kızlar hep böylemi :D benim kızımda çığlık atıp duruyor hoşuna gidiyor :) ama uyurken agliyor deli gibi bazen o başka.
(551 puan) tarafından
ay evet halini bi görsen nasıl mutlu çığlık attığı için:))
0 oy
(2,378 puan) tarafından
Sesini keşfetmiş ya bir süre sonra bağıra bağıra sesleri de çıkmıyor:) eğer mutluysa korkma huzursuz değildir muhtemelen sesinin farkına varmıştır yoksa niye bagirsin ağlar 
(551 puan) tarafından
Huzursuz değil çok şükür zaten mutlu olduğun için çığlık atıp bağırıyor ama bu seferde sesi kısılıp öksürüyo kıyamıyorum:))

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 116 göst.
11 Nisan 2022 Aile kategorisinde Civcivim (1,108 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 107 göst.
0 oy
10 cevap 189 göst.
11 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 390 göst.
10 Mart 2024 Aile kategorisinde hanimeli (480 puan) tarafından soruldu