0 oy
122 göst.
Diğer kategorisinde (612 puan) tarafından
Kızlar bugün ikindiden sonra denemeye başladım lazımlıkta oturduk baya kalktık üstüne çiş yaptı sonra 5 dk da bir götürdüm oturuyoruz baya, yaptım diyor tabi daha hiç yapmadı çişini lazımlığa, üstünü başını giydiriyorum çiş yapıyor 3 kez oldu bu olay, kızmıyorum tabi hiç, 2 buçuk yaşını 2 ay geçti oğlum, böyle mi oluyor ne önerirsiniz, neler yapmam gerekiyor?

4 Cevaplar

0 oy
(589 puan) tarafından
Bende şurada bekleyeyim. Sütten ayırma odasını ayırma o kadar kolay oldu ki ama tuvalet eğitimi gözümde büyüyor. Çocuğum 2 yaşına 1 buçuk ay sonra girecek konuşamıyor nasıl yapacağım bilmiyorum
(612 puan) tarafından
Evet onlar daha rahat oluyor gerçekten bu emek sarfetmemiz gereken birşey gibi, sen biraz daha bekleyebilirsin canım ya da denersin hatta yaza doğru sıcaklarda daha iyi olur ben artık yaşı geçmeden birde çevre baskısı var üstümde bir an önce öğretmek istiyorum
(589 puan) tarafından
Şuan hamileyim ve 2 buçuk ay sonra doğumum var. Yani benim için herşey üst üste gelecek ama üstesinde geleceğim inşallah
(612 puan) tarafından
Hım anladım canım bende 3,5 aylık hamileyim yaza o yüzden de kalmasın istiyorum
-Reklam-
0 oy
(2,679 puan) tarafından
Evet böyle oluyor kendinizi hemen olacak diye şartlamayın bu süreç 2 ay da sürebilir. En büyük silahınız sabır 
(612 puan) tarafından
Hadi ya çok yorucu oluyor ama 5. Dakikada bir tuvalete gitmek birde hamileyim :/
(2,679 puan) tarafından
5 dk erken ama yarım saatte bir gidin.
0 oy
(222 puan) tarafından
5 dakikada bir tuvalete götürmek yerine tuvalette daha çok zaman geçirmesini sağlayın şarkı söylemek gibi. Yarım saate bir götürebilirsiniz ilk zamanlar altına kaçırması normal sonra geçecek merak etmeyin ama tuvalet bilincinin oturması için orda zaman geçirmeli az az suyla oynatırdım ben çok severdi hemen gitmek isterdi suyla oynayınca çişi de gelirdi 
(612 puan) tarafından
Evet mantıklı
0 oy
(832 puan) tarafından
Acele etmeyin kimisi için 3 günlük kimisi için yıl süren serüven yaşadım canı sağolsun diyorum 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 205 göst.
19 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Nehirrr (770 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 89 göst.
28 Ocak 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 297 göst.
16 Mart 2021 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,978 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 173 göst.
24 Ocak 2023 Diğer kategorisinde berkin (909 puan) tarafından soruldu

381,265 soru

11,413,838 cevap

34,960 kullanıcı

...