0 oy
236 göst.
Aile kategorisinde (101 puan) tarafından

Kızlar bu neden olur bilen varmı pamukçuk değil ve ağrılı bişey acı veriyo normalde 10 gibi uyur hiç uyanmadan sabah ederdi şu saat oldu hala ağlıyo uyumuyo sabah götürcem doktora 

image

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ben hiç bilmiyorum ama çok geçmiş olsun inşallah körü bişey yoktur herşeyi ağzına alır mı bebekler öyle ya bel ondan olmuştur 
(390 puan) tarafından
Selçuklu da cnm ama tıp fakültesi de acil birsey oldu mu çağırıyorlar geliyor oraya, ben 800 vermiştim ilk muayene de
tarafından
Yok bizim ki hastane de değil kendi muayenehanesi var hastaneye de gelmiyor öyle zaten :) bizim doktor da numune hastanesinin orda zirve işhanı Varya orada muayenehanesi 1200 tl
(390 puan) tarafından
Biliyom orayı cnm o dokturu hiç duymadım aklımda bulunsun o doktor da,
tarafından
Bulunsun çünkü öyle iyi bir doktor ki Allah başımdan eksik etmesin :D
(390 puan) tarafından
Amin cnm yazdım notlara
-Reklam-
0 oy
(8,322 puan) tarafından
Sıcak birşey mi içti acaba? 
(101 puan) tarafından
Yok içmedi sıcak şeyleri hayatta içmez dudaklarında da var zaten
0 oy
(1,893 puan) tarafından
Kac yaşında yavrun allah bağışlasın
(101 puan) tarafından
2 buçuk yaşında amin cümlemizin evlatlarını inşallah
(1,893 puan) tarafından
Bol bol su icir her cocukta olur yarın istersen acile götür
0 oy
(8,926 puan) tarafından
Tahriş olmuş gibi sanki. Yediği içtiği bişi mi yaptı acaba
(101 puan) tarafından
Yok canım her zaman ki şeyleri yedi farklı bişey yemedi bugün çocuk doktoruna götürdüm enfeksiyondan kaynaklı dedi dermatolojiye gönderdi ona da yarına randevu alabildim yarın tekrar götürcem
(8,926 puan) tarafından
Ayy kuzum benim. Geçer inşallah. Kıyamam
0 oy
(3,677 puan) tarafından
Aft gibi duruyor doktora götür muhakkak 
(101 puan) tarafından
Aft değil doktora gittik dermatolojiye gönderdi yarın tekrar götürcem
0 oy
(857 puan) tarafından
Hastaysa atesi ağzına vurmuştur. Kızımın hafif kırgın olsa bile ağzına vuruyor  yara oluyor 
(101 puan) tarafından
Yok hasta değil enfeksiyon dedi çocuk doktoru dermatolojiye gönderdi
0 oy
(262 puan) tarafından
İçim gitti ya rabbim şifa versin inşallah. Sanki sıcak bir şey içip yanmış gibi ama dudak etrafında da var gibi görünüyor 
(101 puan) tarafından
Sen bide şimdi gör patladı kanıyo hep diş etleri üst damakları hiç kalmadı dermatolojiye gönderdi çocuk doktoru yarın tekrar götürcem
(262 puan) tarafından
Oy yazık ona canı cok yanıyordur şimdi.Çocuk doktoru bir şey demedi mi peki.
(101 puan) tarafından
Yanmaz mı ağlıyo sürekli enfeksiyon kaynaklı gibi duruyor dermatoloji daha iyi bilir dedi
0 oy
(208 puan) tarafından
Pamukçuğa benziyor doktora götürün ilaç veriri, bu şekil ağrı yapar yemek yiyemez acır
(101 puan) tarafından
Pamukçuk yada aft değil enfeksiyon kaynaklı dedi çocuk doktoru dermatolojiye gönderdi yarın tekrar götürcem
(208 puan) tarafından
Pamukçukta enfeksiyondan olur zaten geçmiş olsun
(101 puan) tarafından
Sağol canım pamukçuk yada aft patlayıp kanamaz bu ucuk şeklinde patlayıp kanıyo doktor söyledi zaten pamukçuk yada aft değil diye dermatolojiye gönderdi 1 buçukta randevumuz şuan ki halini atayım sana özelden
(208 puan) tarafından
Çok geçmiş olsunn
(101 puan) tarafından
Teşekkür ederim özelden fotoğraf atamadım ama yeni bir post açtım doktora gittik detayları anlattım bakabilirsin
0 oy
(1,457 puan) tarafından
Karadut pekmezi yedir hemen toplasın canım. Doktorada götür
(101 puan) tarafından
Gittik canım dermatolojiye gönderdi
0 oy
(2,833 puan) tarafından
Hasta olduğu yada olacağı zaman bazen böyle yaralar çıkıyor benim oğlumda da. Malesef çok acılı oluyor ve bişey yiyip içemiyor haliyle acıdan iyice hırçınlaşıyor. Aftoral diye bi sprey önerdi doktor onu kullanıyoruz yara çıktığında başka türlü de geçmiyor zaten. Geçmiş olsun canım. 
(101 puan) tarafından
Hasta değil normalde ama enfeksiyon kaynaklı dedi çocuk doktoru dermatolojiye gönderdi
0 oy
(104 puan) tarafından
Oy yavrum:( sanki yanmış gibi yada hastalık tan mi olmuş acaba sağlık ocağına falan götürün bence böyle geçmez 
(101 puan) tarafından
Çocuk doktoruna götürdüm enfeksiyondan kaynaklı dedi dermatolojiye gönderdi yarın tekrar götürcem

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 196 göst.
0 oy
1 cevap 67 göst.
4 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Aye1 (436 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 163 göst.
23 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Prens annesii (1,718 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 267 göst.
16 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde 3melekannesi (8 puan) tarafından soruldu

380,043 soru

11,376,392 cevap

34,861 kullanıcı

...