0 oy
1,116 göst.
Aile kategorisinde (36 puan) tarafından
Özet geçeyim hemen öncelikle sosyal medya bağımlısı değilim dün yıllar sonra istegram da aile fotoğrafı paylaştım hikaye olarak eşimde anlamsız birnsekilde şunu sil beni paylaşma diyerek tepkiler verdi      daha sonra ben gece herşeyimi rahatlıkla anlattığım bir kuzenim var ailem yani erkek dün derdimi telefonda ona anlattım oda müsait misin benimde sana bazı şeyler var anlatmak istediğim şimdiye kadar anlatmadım ama madem birşeylerin farkına vardn anlatayım dedi neyse geldi bana şunu dedi bahar bak eminim demiyorum dedi ama ben ne zaman sefanın arabasının yanından geçsem sürekli arabada telefonla birileri ile konuşuyor dedi kim olduğunu bilmiyorum ama senin kocan surekli telefonla arabanın içinde telefon kulağında dedi şok oldum saha sonra bizim mahalle kameramiz var bugün özellikle eşimin evden çıkış saatine uyandım kamerayı açtım ve eşim kamera açısında arabayla durdu ve tam 20 dk oldu araba şuan yine yerinde sabit bugün kuzenim bana gelicek telefoncu bir arkadaşı var bir numara vermiş kuzenime bu numaradan arayın ücretli demiş üzerine kayıtlı aktif bir hat varmı öğrenir demis kuzenim saat 10 da gelicek Allah'ım diyorum çıkmasın 2 tane çocuğum var eğer varsada öyle birşey ki var bunu kendime ki duramıyorum dilerim Allah'tan yuva yıkanın yuvası olmaz tez zamanda ortaya çıksın 

21 Cevaplar

0 oy
(502 puan) tarafından
Yani Allah yardımcın olsun hani sen paylaşınca şunu sil demiş ya acaba yakınlarınızdan biriyle mi yani instagram da senin arkadaşın olan biriyle mi konuşuyo ya da neden paylaşılmasını istemez ki kim görmesin istyo orda arkadaş aile çevresi var bilemedim inş kötü şeyler çıkmaz yanılırsın 
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 97 göst.
19 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Evaeva (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 140 göst.
19 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Evaeva (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 99 göst.
30 Mayıs 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy