0 oy
1,089 göst.
Aile kategorisinde (36 puan) tarafından
Özet geçeyim hemen öncelikle sosyal medya bağımlısı değilim dün yıllar sonra istegram da aile fotoğrafı paylaştım hikaye olarak eşimde anlamsız birnsekilde şunu sil beni paylaşma diyerek tepkiler verdi      daha sonra ben gece herşeyimi rahatlıkla anlattığım bir kuzenim var ailem yani erkek dün derdimi telefonda ona anlattım oda müsait misin benimde sana bazı şeyler var anlatmak istediğim şimdiye kadar anlatmadım ama madem birşeylerin farkına vardn anlatayım dedi neyse geldi bana şunu dedi bahar bak eminim demiyorum dedi ama ben ne zaman sefanın arabasının yanından geçsem sürekli arabada telefonla birileri ile konuşuyor dedi kim olduğunu bilmiyorum ama senin kocan surekli telefonla arabanın içinde telefon kulağında dedi şok oldum saha sonra bizim mahalle kameramiz var bugün özellikle eşimin evden çıkış saatine uyandım kamerayı açtım ve eşim kamera açısında arabayla durdu ve tam 20 dk oldu araba şuan yine yerinde sabit bugün kuzenim bana gelicek telefoncu bir arkadaşı var bir numara vermiş kuzenime bu numaradan arayın ücretli demiş üzerine kayıtlı aktif bir hat varmı öğrenir demis kuzenim saat 10 da gelicek Allah'ım diyorum çıkmasın 2 tane çocuğum var eğer varsada öyle birşey ki var bunu kendime ki duramıyorum dilerim Allah'tan yuva yıkanın yuvası olmaz tez zamanda ortaya çıksın 

21 Cevaplar

+2 oy
(4,665 puan) tarafından
Konuşuyordu yani arabaya ses kayıt koy yada kamera 
-Reklam-
+2 oy
(6,238 puan) tarafından
Öyle bir durum varsa sakın hemen gemileri yakma delil topla. Erkekler saftır illaki bir açık verir. Tel geçmişine bak. Sabah çıkar çıkmaz sanki bir şey unutmuş gibi aşağı in bak bakalım nasıl bir tepki verecek konuşmaya devam edecek mi yüz ifadesinde bile anlarsın 
+1 oy
(6,814 puan) tarafından
İnşallah korktuguna ugratmaz Rabbim e devlet şifresini biliyorsan oradan da bakbilirsin üzerine hat var mi
(36 puan) tarafından
Yok kuzum bilmiyorum gerçekden şuan kuzenim gelene kadar herhalde şuraya yığılıcam elim ayağım titriyor ben bu adama 8 yılımı verdim 26 yaşındayım daha ben bunları hakedicek ne yaptım diyorum
(6,814 puan) tarafından
Sen hakettigin için devir karsindakin karekteri olmadığı için canım üzme kendini
0 oy
(512 puan) tarafından
İnsAllah yoktur öyle bisey ama evlilik uzmani gibi birini dinlemistim bi adam eve geldinde fln arabadan uzun sure inmiyosa aldatiyodur gibi seyler soylemisti 
(36 puan) tarafından
Ah kuzum zaten öyle gibi de ben bunu kendime konduramıyorum kameraya resmen yapıştım aldatılışı mı izliyorum
0 oy
tarafından
Umarım düşündüğün çıkmaz . Ama her zmaan şöyle düşünüyorum bir erkek ailesiyle sosyal medyada paylaşılmamaktan hoslanmiyorsa bir sebebi vardır 
(36 puan) tarafından
Gerçekden böyle birşey çıksın benimde ismim Zeynep se ailesine rezil etmeden çıkıp gitmem hayatından
tarafından
İnşallah değildir canım
(36 puan) tarafından
Umarım
0 oy
(17,651 puan) tarafından
Ya insallah yoktur diyecemde yani hergun 20 dk kiminle konuscak evden cikar cikmaz 
(36 puan) tarafından
Bende inşallah diyorum kendimi kandırıyorum şuan
(17,651 puan) tarafından
:( cok uzgunum Allahim korktuguna ugratmasin
0 oy
(1,308 puan) tarafından
Ahh kuzum hemen kötü düşünmesen benim eşimde işi gereği abartmıyorum saatlerce konuşuyor. Geçen 3 kez aradım meşgul çalıyor Ss attı 48 dk dır patronuyla konuşuyormuş . Böyle bir şey olabilir mi hemen günahını almasan
(36 puan) tarafından
Bir insan neden arabada konuşur neden beni sosyal medyada eşim diyip mutlu tablosu paylaşmaz hesapların da neden hayla ilişkisi yok der birde watsaap durumların da neden beni kişilerden çıkarır ben girmeyim diye
(2,288 puan) tarafından
Kişilerden çıkarmak mı. Sessız kalmadın demı buna
(36 puan) tarafından
Kalır mıyım hiç sen hayırdır dedim ya ben senin metresin falanim da karındanmi sakliyorsun beni dedim sarılınca ruhun daraliyorsa kim ruhunu aciyorsa ona defol git dedim
(1,308 puan) tarafından
O zaman durum farklı çok üzüldüm sen bunu ne zaman fark ettin durumunu sana gizlediğini falan
0 oy
(4,553 puan) tarafından
E devlet şifresini biliyorsanız ordada ustundeki hatları görebilirsiniz. İnşallah korkutugubhz gibi birşey yoktur 
(36 puan) tarafından
Onu bilmiyorum işte
0 oy
(824 puan) tarafından
Sabah sabah çok üzüldüm yaa inşallah düşündüğün şey değildir ya:((
(36 puan) tarafından
Bende onu diyorum ama şuan kendimi kandırıyorum kuzenim bir gelsin telefoncu arkadaşı bir numara vermiş o numaradan ariycaz üzerine başka bir hat varmı o zaman ortaya çıkıcak
0 oy
(4,085 puan) tarafından
İnsallah korktugun gibi olmaz. Esinin isi telefonla knusmayi gerektren bisey mi oyle dusun? Benim esim sabahlari ayilamaz zaten de aksamlari mesela arabada oturur konusmaya dalar. Ozellikle yazin sigara migara zile basar bekleki adam gelsin . En son ararin nerde kaldin diye  tel knusuo olur . Konusma bitsin oyle cikim falan diye bekler de benim esimin isi telefonda zayen surekli telefonu arayinca kolay kolay ulasamam yani ona zatn.oyle bir ihtmal dir insallh senin durumda
(36 puan) tarafından
Kuzum senin eşinin işi telefindaymis ama bunun öyle değil ki bu bir çalışan gece uykum gelmedi düşünmeden telefon elimde benim uyumami bekliyor enson lavaboya gitti telefonla daha sonra şarja takti uyudu baktım ve birşey göremedim test etmek için sarıldım temesta bulundum ve beni itti uykusu varmış sabah erken uyanicakmis ben ona sarılınca ruhu daralıyormus
0 oy
(2,222 puan) tarafından
Aaaa postunda yorum yapmıştım 

Çok üzüldüm senin adına umarım yoktur ama eğer böyle bir şey varsa ne yapmayı düşünüyorsun
(36 puan) tarafından
Delil toplıycam takibe Alıcam hareketlerine bakicam zaten üzerine kayitli bir hat varsa benim işim daha da rahat olucak olta atarım tutarsa delil toplamak daha kolay
0 oy
(48,498 puan) tarafından
Allah korktugunla sinamasin inşallah oyle birşey varsa eger bitireceksen evliligini gemileri yakacaksan bak zor bir durum insan meraktan catlar ama insallah yoktur telefon sifresini falan bilmiyor musub
0 oy
(7,605 puan) tarafından
Daha basiti var eğer eşinin e devlet şifresini biliyorsan ordan öğrenirsin üzerine kayıtlı hat var mı yok mu
(36 puan) tarafından
Onu bilmiyorum işte bilsem
0 oy
(4,114 puan) tarafından
Eşinden habersiz arabaya ses kayıt koy bakalım ortaya çıkar inşallah öyle bısey yoktur
0 oy
(260 puan) tarafından
Arabasının içine ses kaydı koysan. Boşanacak olursan maddi delil olur
(36 puan) tarafından
Şu kuzenim bir gelsin de hat varmı yokmu onu ogreneyim gerisi kolay
(260 puan) tarafından
Umarım korktuğun gibi değildir. Çünkü o psikolojik yıkım çok zor
0 oy
(791 puan) tarafından
Rabbım korktuğuna uğramasın inşallah bizimle de paylaş canım kuzenin geldigi zaman 
0 oy
(1,573 puan) tarafından
Sakın ol başka çaren yok iki evladın var öyle hemen herşeyi eşine söyleyip kavga etme gerek yok kavgaya dayanması zor ama kolay sonuca ulaşmak istiyorsan başkada çaren yok tek olsan çek git ama iki çocukla anne baba evine bile sığılmaz rahat edemezsin altın vs ne varsa çantanda tut hesaplarda para varsa nakite çevir bı şekilde uydur bahane çekip gidecekken evden yok çocuğun bezi maması diye ver netten siparişleri annene kargo gitsin  stokla birden gitmeye kararverirsende sonra erkekler önce para sonra çocukla sınar bı kadını en azından maddi zorda kalma birazda kanıtını netleştir kavgasız çek git eviniz kendinizin evlendikten sonra aldıysanız evden çıkma derim aileni evdende şer koydur eşinin üzerine yerde satış yapamasın bu süreçte 
0 oy
(746 puan) tarafından
Canım sen otur kuzeninle iyicemen bir şeylerin planlarını yapın 3-4 tane ses dinleme cihazı alın arabasına yatak odasına tuvalete banyoya aklına nere gelirse koyun dinleyin ama dinlerkende sesi bir yere kayit edin ki kaçırmayın ne konuştuğunu sonrada dinleyebilirsin iyicemen delil topla yedekte koyun onu da kuzenin alsın sonra otur eşinin karşısına tek tek aç dinlettir kendini o kadar da zeki sanmasın 
0 oy
(419 puan) tarafından
Canm e devleten mobil hatalra bakiyorsun kac adet hat bar bakiykrsun bende yeni fark ettim 
0 oy
(2,818 puan) tarafından
Su durumlari gordukce akljma ne kadar ***** oldgum geliyor zamaninda cigerim parcalaniyor ahh ahh
(36 puan) tarafından
Seninde mi aynı şeyler başına geldi
(36 puan) tarafından
Allah'ım bu nasıl sımavdir böyle biz bunları gerçekden haketmedin belli etmemeye çalışıyorum ama Allah biliyor ya içimde sanki bir top köz var
(1,030 puan) tarafından
Doğuma gittiğin gün mü, nasıl bastın nerde

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 96 göst.
19 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Evaeva (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 136 göst.
19 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Evaeva (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 98 göst.
30 Mayıs 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu