0 oy
67 göst.
Diğer kategorisinde (442 puan) tarafından
Sabah kızımı okula götürecektim bir arkadaşın eşide burada değil tek çocuk küçük hastaymis kendiside öyle sağlık ocağına bizide bırakır misin dedi arka koltukta oturdular donustede işleri bitmişti aldım bu sefer yanıma oturdular kızın öksürüğü var ama birşeyi yokmuş kendisinin boğazları kötü olmuş ilaç faaln yazms doktor bizde yeni hastaliktan çıktık çocuk okula başladı korktum hasta oluruz diye ama inş olmayız kızımı okula götürürken eline kolanya sktm faaln arabayı havalandırdm bende gelince hemen elimi faaln yıkadım 

2 Cevaplar

0 oy
(5,969 puan) tarafından
Valla canım maske takmak lazım. Araba gibi küçük alanda bulaşma olabilir
(442 puan) tarafından
Taksamda şimdi ayıp olurdu aslında kendisinin düşünmesi gerekiyordu ins bulasmaz ne diyeyim iyilik yapayım dedim
(268 puan) tarafından
Hasta hasta senin yanına oturmaları ayıp değil senin maske takman mi ayip
(442 puan) tarafından
Haklısınız ben olsam düşünüp götür bile demezdim ona göre benim kız okula gidiyor zaten her türlü orada buluşur ama yazık hasta olunca eğitiminden geri kalıyor inş bulaşmaz ne diyeyimki artık
(268 puan) tarafından
Aynen canım öncelik sen ve kızın bu kadar hassas olma.
-Reklam-
0 oy
(9,222 puan) tarafından
Bulaşabilir, onlardan bulaşmasa bile kızın okula başlamış yine gelip bulaşır bi şekilde.. hastalık günümuzun kaçınılmazı oldu artk, vallahi bizler de usandık :/

Bugün okulun ilk günu kızım o kadar hevesliydi okula gitmeue ama çok kötu göz enfeksiyonu oldu gönderemedim malesef :(
(442 puan) tarafından
Çok gecmis olsun inş biran önce iyileşip okula gider dediğinz gibi bir şekilde bulaşıyor ama

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 133 göst.
15 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 175766 (273 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 75 göst.
15 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 175766 (273 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 48 göst.
11 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ozlemyc (395 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 39 göst.
6 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elvan00 (134 puan) tarafından soruldu

379,892 soru

11,372,376 cevap

34,855 kullanıcı

...