0 oy
134 göst.
Diğer kategorisinde (218 puan) tarafından
Kızlar bebeğim asla bezini aldırmıyor doğru düzgün resmen guresiyoruz hadi çiş yaptığında neyse  ama büyük tuvaletini yaptığında bile hemen dönüyor alırken asla izjn vermiyor sürekli hareket halinde kalkıp gitmek istiyor tekme atıyor artık ne yapicagimi şaşırdim uzun zamandır aynı  bir türlü istemiyor doktor kontrolünde doktor Allah kolaylık versin dedi tabi çok şükür benim biricik yavrum ama üzülüyorum yani niye istemiyor ne yapmam gerek şarkı söylüyorum onu bunu yapıyorum yok anca tvyi acinda dikkati orayı verip aldırıyor bezini ama misafirlige felan gittiğimde çok zor veya dışarıda asla alamıyorum bir buçuk yaşındayız 

6 Cevaplar

0 oy
(17,880 puan) tarafından
Zamanla sakinlesir umarim canim
-Reklam-
0 oy
(1,566 puan) tarafından
Çok mu hiperkatif yoksa inatciligindan  mi
(218 puan) tarafından
Hiperaktif yani yatmak istemiyor alırken ve aldırmak hiç istemiyor ve sinirleniyor ben dur oglum deyip tutmaya çalıştıkça
(1,566 puan) tarafından
Acaba oyuna çevirip mi alsan yani böyle ceeee falan yap şarkılar söyle ve o an durur
(218 puan) tarafından
Kız neler neler yapıyorum eline bir sürü oyuncak veriyorum şarkılar söylüyorum asla yemiyo yani gülüyor biyik altından kalkmaya çalışıyor eşimle tutmaya çalışıyoruz zor zaptediyoruz
(1,566 puan) tarafından
Çok zor cnm bununla ilgili psikikologlari takip et cnm
0 oy
(141 puan) tarafından
Çocuğunuz kaç yaşında bazı çocuklar tuvalet eğitimine hazır olduğunu böyle gösterirler ama yaş önemli tabi
(141 puan) tarafından
Siz destek olmadan merdiven çıkabiliyorsa kaka yaparken gizleniyorsa bezi dolduğunda rahatsız olup belli ediyorsa anlayabilirsiniz bunlar belirtileri ama bunlar yoksa mecbur beklemek lazım tabiki birde çiş kaka gibi tek kelimede olsa söylem lazım
(218 puan) tarafından
Kaka yaparken sadece sabit duruyor bir yerde mesela köşeye gidiyor evin orada bekliyor yaptıktan sonra hareket eder ama daha diğerleri yok canım
(12,730 puan) tarafından
Glsvn dediklerini yapıyor merdiven çikiyor kaka tuvalete tutarım yapar kabızliği vardı oyle aliştı ama kelimesi yok
Denesem miki yazı mi beklesem
(141 puan) tarafından
Bence deneyebilirsiniz bunlar açık belirtiler beslenmesinden belirli zaman sonra tuvalete oturtun yaptıkça alışır tam anlamıyla yazın söylemeye alışsa bile sizi zorlamaz tuvalete yapmaya alışmış olur
(12,730 puan) tarafından
Teşekkür ederim bi deneyim
0 oy
(311 puan) tarafından
Benim ki 1.5 yaşında eline oyuncak veriyorum zar zor ikna ediyorum babasıyla zor degistiriyoruz bu yaşlar herkesin böyle sanırım.
(218 puan) tarafından
Bizimki artık onlara da bakmıyor oyuncak felan umrunda değil
(311 puan) tarafından
Ha bide bebekleri var bebeğine bez baglicam ben deyince geliyor bazen :)
0 oy
(16,079 puan) tarafından

Bebelerin çoğu öyle..benim ki 5 aylık her altını açtığımda bende savaşıyorum bezle bebemle. Ya kendini ayakları ile arkaya itiyor bez altından kayıyor ya sağa ya sola donuyor bez yamukk yumuk bişey oluyor :D

0 oy
(3,434 puan) tarafından
kavga ediyoruz aglaya aglaya isi bitiyor bir bez alma bir ust giydirme de sabahki bezde aglamaktan helak oldu sanki dövüyorum ve 21 ayligiz hala aynı 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 122 göst.
17 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Selin demirci (2,103 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 95 göst.
12 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Elif2021 (1,392 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 319 göst.
10 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Aysegullllllll (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 414 göst.
20 Nisan 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Yeşilim❤ (6,978 puan) tarafından soruldu

381,211 soru

11,412,309 cevap

34,956 kullanıcı

...