0 oy
234 göst.
Diğer kategorisinde (218 puan) tarafından
Bir buçuk yaşındayız bebeğim bir ayağı düz bakıyor yürürken diğer ayağı hafif dışarı doğru yürüyor gibi evde bazen bakıyorum değişiyor ama bugün video çekmiştim dışarıda öyle niye böyle acaba düzelir mi doktora mi gotursem ya fikri olan varmı 

6 Cevaplar

0 oy
(736 puan) tarafından
Benim bir aylık kziimda öyleymiş malesef bir ayak içe doğruymuş şimdilik masaj yapıyorum geçmezse doktora goturcem tekrar
(218 puan) tarafından
Nasıl oyelymis derken canım nasıl anladınız ne masajı
(736 puan) tarafından
Doktor anladı biz değil benim ayağımda içe dönük kizimda malesef bana çekmiş. Ayağını tutup bı sağa bı sola masaj yapıyorum ama benimki çok küçük sen bı göster ortopediye
(218 puan) tarafından
Çocuk doktoruna randevu aldım canım bı bakalım benimde içe dönük
(736 puan) tarafından
Valla sinir oluyorum ya tabanlık önerdi de bı bulamadim ben
(218 puan) tarafından
Netten felan baksaydin ya canım medicallerde oluyormuş
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bir götür göster canım bence 
tarafından
Evet hepsini yaptırdım
(218 puan) tarafından
Ay aklımı kurcaliyorlar asidan felan mi demeye başladım artık tövbe Allah korusun
tarafından
Yok ya aşıdan değildir canım o basit birsekilde gececektir sen kurma kafanada kimsenin dediğine de bakma lütfen doktora göster ona göre bir tedavi gerekirse başlar ❤️❤️❤️
(218 puan) tarafından
Randevu aldım canım işte çocuk doktorumuza bakalım sağol
tarafından
Sende sağol ❤️
0 oy
(218 puan) tarafından
Kızlar varmı düzelen veya bu konuda doktora gidennnn 
(1,931 puan) tarafından
Canım benim kardeşim bir ayağı  içe dönük şekilde basıyordu parmaklar iceriye doğru geliyordu oda diğer ayağa takılıp düşüyordu raporlu ayakkabı giydi Medicallere yaptırıyorsun ,düzeldi doktora götürün hic ihmal etme erken dönemde ayakkabı ile düzeliyor , geç kalırsa ameliyat ile düzeliyor öyle bozukluklar bence erken dönemde bir doktora muayne ettirin ne olur olmaz varsa bir problem en azından şuan tam zamanı kolay şekilde düzelir
(1,931 puan) tarafından
Aşağıya resmini attım öyle basıyordu düzeldi çok şükür
(218 puan) tarafından
Aldım randevu canım hemen götüreceğim ya neden oluyormuş acaba böyle şeyler bilgin varmı
0 oy
(1,931 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

bu şekilde işte ayakkabı giydi özel düzeldi çok şükür 

(218 puan) tarafından
Bizimde tek ayağı dışa doğru gibi canım maç aylıktı
(1,931 puan) tarafından
14 -15 aylık ayakabi aldılar galiba yürümeye başlayınca annem fark etti doktora götürdü bir buçuk yıl falan özel Medical ayakkabı giydi düzeldi evde bile ayakkabisini çıkarmadı annem şimdi 17 yaşında kardeşim
(218 puan) tarafından
Anladım canım bende farkettim ama bazen düzde basıyor gibi geliyor tam anlamadım bugün video cekmistm parkta işte yine farkettim
(1,931 puan) tarafından
Doktora göster  ne olur olmaz ayakkabı dedigimde kötü birşey değil bak onunda resmini atayım yani aşağıya yoruma attım canım
0 oy
(1,931 puan) tarafından

image

boyle m

image

Modelleri oluyor içe dönük dışa dönük düz taban vs vs çocuğun ayak şekiline göre yapilan ayakkabılar 

(218 puan) tarafından
Çok sağol canım bir gotureyimde hayirlsiyla birşey çıkmasinda artık ona göre birşey der
(1,931 puan) tarafından
Çıkmaz  canını sıkma bence senin anlattığına göre bebeğin normal arada bir yan basıyor bazen bebekler

çıksa bile kötü birşey değil annemde çok üzülüyordu ay çok takmıştı bir buçuk yıl iki kere ayakkabı yaptırdılar giydi düzeldi öyle canım
(218 puan) tarafından
İşte tam anlayamamıştım canım bakiyorum birde telaşlı yürüyorlar ya insan anlayamıyor da bugün yurutuurken dışarıda farkettim ondan takıldım işte bakalım hayırlısı
0 oy
(497 puan) tarafından
Yorumları okudum burda bahaedilenler genelde içe dönük benm çocuğun da sizinki gibi dışa dönük basıyor aynı sorundan penguen gibi ben götürdüm düz taban dedi bilek destekli ayakkabı giysin bot tarzı dedi 6 ayda bir kontrol dedi bir de
(218 puan) tarafından
Canım düz taban değil ama bizimki normal evet bir ayağı öyle goturucem bende

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 123 göst.
10 Ocak 2024 Aile kategorisinde unzile98 (56 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 48 göst.
15 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,347 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 205 göst.
12 Nisan 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu