0 oy
145 göst.
Diğer kategorisinde (281 puan) tarafından
İyi akşamlar güzel anneler 45 gün önce doğum yaptım üç çocuğum var üçü de üst üste oldu en az 5 yıl çocuk istemiyorum randevu aldım Çarşamba günü spiral taktıracam ama çok korkuyorum nasıl oluyor bakırlı takacam hormonlu daha iyimis ama onun fiyatı daha yüksek özelde taktıracam daha önce takanlar nasil oluyor anlatabilir mi istesem uyusturur mu doktor çok korkuyorum geçmişte kötü doğumum olmuştu o yüzden korkuyorum 

8 Cevaplar

+1 oy
(304 puan) tarafından
Bakır taktırdım develtte vücut alışana kadar kanama vs oluyor 1 yıl sonra düzene giriyor acımıyor fazla takilirken
(281 puan) tarafından
Teşekkür ederim cevabınız için
-Reklam-
+1 oy
(2,218 puan) tarafından
Ben normal sağlık ocağında taktirdim 10 yıllık korkulacak hiç bir şey yok çok hızlı ve acısız bir işlem 
(281 puan) tarafından
Teşekkür ederim ne zaman taktırdınız hala takıyorlar mi acaba bende taksam normalde devlette takacaktim ama randevu bulamadım
(2,218 puan) tarafından
Bir buçuk yıl oldu bu benim 3.takışim her doğumdan sonra taktım aile hekimine sor o yönlendirir seni canım
(281 puan) tarafından
Teşekkür ederim
+1 oy
(7,395 puan) tarafından
Canim ben özel hastanede kendim alarak eczaneden taktirmistim devletteki bakir olanlar bana yaramadi adet duzensizligim asiri agrim kanamam oldu
(281 puan) tarafından
Hm anladım bişey soracam az önce eski spiral postlarına baktım da ipi elime geliyor diyen olmuş var mı öyle bişey
(7,395 puan) tarafından
Adetliyken veya adet olmaya yakin rahim asagi dogru indigi icin hisseder ama afedersin elini boraz o bolgeye gotururse yani merak edipte yani hissedebilir bunun disinda kayma veya vucuda yaramayan alismayan vucutta kayma olursa inebilir
(281 puan) tarafından
Anladım çok teşekkür ederim afedersin ayıp olacak ama ilişkide eş hisseder mi acaba
(7,395 puan) tarafından
Vallahi ben burdan cok eskiden 1 kisiden duydm esi rahatsiz olmus ama ben ilk oglumda 3 sene kullandim kizimda da 1 sene olck sornmz yok yani dedigim gibi kaymissa iyi yerlestirilmemisse bu gibi sorunlar cikabilir
(281 puan) tarafından
Anladım çok teşekkür ederim
0 oy
(727 puan) tarafından
Evet bende şimdi sordum sendeki cevaplara da bakayim
(281 puan) tarafından
Bende senin postunu takip ediyorum
0 oy
(6,944 puan) tarafından
Normal doğum yapmışsın canım hiç korkma. 
(281 puan) tarafından
İki normal üçüncü sezeryan oldu canım riskliydi diye bide bişi soracam spiral ipi elime geliyor diyen olmuş öyle bişey oluyor mu
(6,944 puan) tarafından
Evet onu ben de duydum canım benim de takılalı 5 gün oldu ama ben de zaten öyle bir şey olmaz rahmim bayağı geride eltim 10 yıldır spiralli gayet memnun.
(281 puan) tarafından
Teşekkür ederim Allah razı olsun cevabın için
(6,944 puan) tarafından
Rica ederim canım senden de razı olsun  ❤
0 oy
(2,503 puan) tarafından
Bende 3 ay önce taktırdım adetken git 10 dakika bile sürmüyor kendini kasma hiç birşey hissetmezsin 
(281 puan) tarafından
Teşekkür ederim 45 gün oldu doğum yapalı çok hafif kanamam var sadece
(2,503 puan) tarafından
Git canım takarlar
0 oy
(1,406 puan) tarafından
Merhabacanım taktırdınmı
0 oy
tarafından
Ben aile planlamasında taktırdım 10yıllık 3takışım her çocukta spiralle korundum acı çok olmuyor alttan muane gibi düşünün
(6,358 puan) tarafından
Bende taktırmak istiyorum özür dileyerek soruyorum ek olarak başka korunma oluyor mu
tarafından
Hayır 13yıllık evliyim ilk kızımda 40çıkınca taktım 4yıl takılı kaldı oğlumu istedik oğlum olduktan sonra yine taktırdım 4yıl takılı kaldı sonra 3çocuğa karar verdim çıkardım kızım oldu 2aylıkdı taktırdım şuan 19aylık hep sipralliyğm ilk ay dikkat edin kaymasın dahada kaymaz
(6,358 puan) tarafından
Teşekkür ederim ❤️

İlgili sorular

+1 oy
5 cevap 159 göst.
0 oy
7 cevap 180 göst.
27 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Havva45 (257 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 193 göst.
13 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 120 göst.
27 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde RuzgarAyaz (113 puan) tarafından soruldu

378,265 soru

11,321,677 cevap

34,767 kullanıcı

...