0 oy
181 göst.
Diğer kategorisinde (1,277 puan) tarafından

U yu mu yor. Denemediğim şey kalmadı. Manyak manyak gülücükler saçıyor bana. Bana da uykular haram oldu. Siz neden uyumadiniz?

image

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kalbim acıyor gerçekten bu gün gece oldu depremi yaşamadım ama görüntüler ilk günkü hissettiklerimi çıkarıyor çok kötü . 
tarafından
Bu arada ben de çok ağladım bu zamanlar ama büyüdükçe emin ol herşey daha iyi oluyor :)
(1,277 puan) tarafından
Yok yok gayet anlaşılır
(1,277 puan) tarafından
Aslında bebek sonuçta çokta bir beklentim yok tabi aglayacak uyumayacak vs vs ama eşler biraz daha yardım etse böyle olmaz
tarafından
Canım benim eşim yardım ediyordu ama ben de bir yere kadar bitiyordum gerçekten uykusuzluk çok kötü çünkü baba biryere kadar bakabilir anlayabilir kimse anne gibi olamaz bebek bakmak çok zor ne olursa olsun
(1,277 puan) tarafından
Aynen öyle çok zor zaten insan bırakamıyor
-Reklam-
0 oy
(1,469 puan) tarafından
9. Aydan sesleniyorum asla uyumuyor şu saat oldu ://
(1,277 puan) tarafından
Az önce oturdum ağladım :D bazen sabretmekte zorlanıyorum. Ama Allah yokluklarini gostermesin inşallah.
(1,469 puan) tarafından
İlk 4 ay çok iyiydik biz hiç uyanmazdı yada emer uyurduu özellikle son 1 aydır diş sancıları heralde daha hiç diş yok ama sebepsizce ağlıyor bağıra bağıra uyumamak için telefonu bırakamıyorum kafayı koysam anında giderim bir daha da uyanmam :D
Amin ❤️
(1,277 puan) tarafından
Allah sabır versin. Daha kötü günler bekliyoruz beni:/
(1,469 puan) tarafından
İnşallah olmaz canım belki annesini üzmez minik bey ☺️
0 oy
(284 puan) tarafından
Kizım sebepsizce uyandı oyun oynadık sallıyorum ama sürekli gözünü açıp bakıyor bende kafayi yiycem az kaldigözüm acıyor artık anne olmak mesleklerin en kutsalı
(1,277 puan) tarafından
Kesinlikle öyle ben bu zamana kadar en agir işte de çalıştım ama hiç bu kadar yıpranmamıştım. Uykusuzluk insanı çok agresif yapıyor.
(284 puan) tarafından
Malesef aslında kızım uyur ama ne zaman bi derdi olsa uymuyo  Rabbim yardimcimiz olsun
0 oy
(4,164 puan) tarafından
Bebesi uyumuşken deli gibi oturan asla uyumayan anne yapmışlar ☺️ 
(1,277 puan) tarafından
Kız zorun ne kendinle uyusana :) bazen de uyku tutmuyor işte telefonu bırak belki uyursun
(4,164 puan) tarafından
Yok kuzu ben hep öyleyim zaten geç uyurdum oğlumdan sonra uyku düzenim tamamen kaydı 4 5 anca uyurum
0 oy
(1,658 puan) tarafından
Şuan aynı dertten muzdaripim malesef genel olarak bufun annelerin çilesi geceden beri kaç defa uyandılar artık saymadim
tarafından
Matematik yetmezki saymaya
0 oy
(2,007 puan) tarafından
Allah yardimcn olsn ne zor donemlerdir o donemler hep gecer gecer derlerdi o zmnda inanmazdm ama simdi oglum 2 yasinda geciyor yani sabir lazim
(1,277 puan) tarafından
Bir yandan bitmesin istiyorum çok çabuk büyüyorlar
(2,007 puan) tarafından
Allah sabir versin o süreç gercektn zor
0 oy
(119,280 puan) tarafından
bende boyle uyumuyolar derdim banada besmelesiz mi yaptinjz demislerdi☺️☺️☺️
(1,277 puan) tarafından
Çocuk yaparken besmele mi çekilir :)
(119,280 puan) tarafından
çekilmeliymis ☺️☺️
0 oy
(16,503 puan) tarafından
Kaç aylık bebeğin cnm 4 ise normaldir 
(1,277 puan) tarafından
2.5 aylik
(16,503 puan) tarafından
Anaa küçükmusde neden uyumuo ki acaba gazı falan mu var
(1,277 puan) tarafından
Yok uyku saati kaçınca uyuyamıyor
0 oy
(909 puan) tarafından
7 aylik bebegim var hastaneden ciktik eve geldik o gece hic uyumadi neden bilmioruz tabi kiyamtler koptu ondan sonrada 7 ayda 1 bilemedn 2 kez uyudgunu gormusumdur ondada cocuga bisjmi oldu die ben kalkmistim onun disinda asla gece uyumuor  oturup cok aglamisligm var esimin beni teselli etmeye calismasi cok olmstur ama nafile insan alisior biyerden sonra esimide kaldrmaya kiyamiorm isi cok agir zaten işnde cok yoruluor eve gelnce bizlede ilgilenen bi adam bi gece uykusu var onada uyandrmaya kiyamiorm o bana kiyamio ben ona bole devam edio hayat
(1,277 puan) tarafından
Eş desteği olması çok önemli
0 oy
tarafından
3 cocuk büyüten ben gidiyorum bu posttan sjsjs
(1,277 puan) tarafından
Maşallah
0 oy
(667 puan) tarafından

Yapmışlar değil yapmışız olacak :D sen yapmışsın bacım biz napak ..Allah kolaylık versin bende dogurayim diye bekliyorum..İçimizde kalsa sıkıntı çıksa sıkıntı napaczz

(1,277 puan) tarafından
:D bekle bekle
(667 puan) tarafından
Bekliom vala :)
0 oy
(12,604 puan) tarafından
45 günlüğuz uyumuyo benim küçük adam da
(1,277 puan) tarafından
Bunlar nasıl bebe ben anlamadım :)

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 205 göst.