0 oy
154 göst.
Diğer kategorisinde (1,449 puan) tarafından
Merhaba arkadaslar ecowell saç sampuanini cok ovuyolar kullananlar varmı aranızda almak istyordum bebeğimin saçı için. Birde bebeklerinizin ilk saçını nezaman kestirdiniz ben oğlumunkini daha kestirmedim 13 aylik olcak cok cok kalın uzunda değil ama hosuma gottiyi için izin vemriyorum yoksa esim cok israr ediyo , kızımın saçınıda uzatmak istyorum ama sonrada kesmeye kiyamayacam kesmessem olurmu acaba 

11 Cevaplar

0 oy
(2,676 puan) tarafından
Biz hiç kesmedik saçı az olan ya da kel olanlar hiç mi kesilmedi çocukken, genetik bir durum. 
-Reklam-
0 oy
(10,066 puan) tarafından
Ikisininde sacini kesmedim ne oglanin ne kizin. Oglanin sacini 13 aylikti kisalttirdik sadece. Kizim 1 yasinda simdi kestirmeyi dusunmuyorum hic
0 oy
(9,635 puan) tarafından
Erkek bebeğin saçları uzayınca traş edilmeli bence tabii öyle çok fazla değil fazlalıklar alınmalı. Ben kızımın ilk saçını kesmedim 10 aylık daha da kesmem
0 oy
(7,122 puan) tarafından
Bende uzattım uzattım mecbur kestircem şimdi oğlumu 22 aylık saçları gözüne geliyo toka takıyorum da banyoda kıyamet kopuyo 
0 oy
(287 puan) tarafından
Hiç kesmedim saçlarını.ecowell çok güzel organik bir şampuan.losyonu da güzel.ben yüzüme bile kullanıyorum.
0 oy
(1,476 puan) tarafından
Kızım saçlı doğduğu için enseleri terliyor diye 2 aylıkken ucundan aldım ve bir daha kesmedim. 17 aylık şuanda kuaföre gidene kadar da kesmeyi düşünmüyorum
0 oy
(86 puan) tarafından
İki çocuğumu da bebekken tıraş ettirip sadaka vermiştik.  Peygamber efendimizin sünnetidir. Kızımın saçları çok cansız ve seyrekti. Kimisi üzüm kimisi kısaydı o yüzden iki defa 3 numaraya vurdurduk küçükken.  Şimdi ecowell i duydum onu kullanıyoruz sanki biraz uzattı gibi.
0 oy
(3,239 puan) tarafından
Ayy aman cocuk illa uzar saci ben ekstra bisi yapmadim gunluk taradim filan
0 oy
(3,094 puan) tarafından
Benimde kızımın saçları seyrek ve ince. Ecowell birkaç aydır kullanıyorum baya pahalı ama uzun gidiyor sadece saçına kullanırsan. Saçı biraz gürleşti gibi  ama mucize beklememek lazım biraz da genetik. Benim ablam ve kız kardeşimin saci ince ve az kızımın da öyle 
0 oy
(378 puan) tarafından
Uzamasını bekliyoruz napacaz sjsjjs şaka bı yana da bende ecowell kullanıyorum doğduğundan beri saçları kızımın vardı zaten şuan toplanıyor 1 yaşında 
(1,449 puan) tarafından
Çokçu saçlıydı
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Şampuan bitkisel ama uzatma olayı kesinlikle yalan kullandık şampuan bitti cocugun saçı hiç uzamadı
(1,449 puan) tarafından
Orjinalmiydi canim yorumaırda kullanip faydasini gorende var
(1,465 puan) tarafından
Orjinal canım valla bizde bi etki göstermedi bende saçı uzasın diye aldım hala aynı sac
(1,449 puan) tarafından
Belkide genetikdir sizin sacinizda uzamiyosa bebeğinkide uzamaz belki
(1,465 puan) tarafından
Olabilir sen al bi dene şansını :)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 109 göst.
31 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Premsesannesi (627 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 333 göst.
4 Temmuz 2020 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 121 göst.
1 Mart 2024 Diğer kategorisinde Gamzeli_1 (294 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 61 göst.
6 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,714 soru

11,398,834 cevap

34,923 kullanıcı