+1 oy
112 göst.
Diğer kategorisinde (2,246 puan) tarafından
1 Yaşındaki kızımın cildi çok kuru losyon baktım eczanede fiyatlar çok pahalı normal bir nemlendirici ile nemlendirsem olur mu ki

7 Cevaplar

0 oy
(159 puan) tarafından
Nemlendiricinin içeriği çok önemli yetişkin için olan bir ürünü bebeğimize kullanmayın bence. 
(2,246 puan) tarafından
Yok kullanmadim bı sorayım dedim losyonlar çok pahalı ya
(159 puan) tarafından
Malesef bebek için olan bir çok şey çok pahalı anlıyorum sizi. Kullanmamakla çok iyi yapmışsınız
-Reklam-
0 oy
(5,184 puan) tarafından
Ya benim kızım 30 aylık hala aynı duzelmiyor kasıyor sürekli krem bebek yağı kullandım fayda etmedi :( 
(2,246 puan) tarafından
Benim iki kızımnda cildi kuru kışın mafoluyorlar ya
0 oy
(174 puan) tarafından
Hayır kesinlikle olmaz. Kimyasal çocukta alerjen yapabilir 
(5,184 puan) tarafından
Ne kullanabiliriz kuruluk için
(2,246 puan) tarafından
Kullanmadim sormadan kullanmam ama losyonlar çok pahalı ya ne kullanabiliriz
(174 puan) tarafından
İçeriği temiz losyonlar, evi her gün havalandırma, ılık duş , çocuğu dışarı çıkarmak başka bir çözümü yok maalesef
(2,246 puan) tarafından
Hergun çıkıyoruz büyük kızımı okula götürdüğüm için hergun havalandırma yapıyorum losyon bakicam
0 oy
tarafından

image

biz doktor önerisiyle aldık.  1 yaşında kızım internetten aldık yenisini sipariş edicem 

(2,246 puan) tarafından
Ne kadardı canm fiyatı
tarafından
Biz 429 aldık 1,5 ay önce
(2,246 puan) tarafından
Çok pahalı bende sordum bı kaç tane 400 den aşağı yok birde küçük boyut
tarafından
Bizde aşağıda yazdığın sorunlarla çocuk polikliniği sonrasında cildiyeye dermatolog ve en son alerji iminolojiye gittik fındık yumurta muz alerjisi çıktı onları kestik hamdolsun geçiyor yavaş yavaş boyun çevresini kasiyor cildi çok kuruydu atopik sanıyorduk ama değilmiş tamamen alerjiden kaynaklı
(2,246 puan) tarafından
Kızımn yumurta süt alerjisi var doğduğundan beri süt alerjisi bitti yumurta hala var
0 oy
(303 puan) tarafından
Ben krem aldım sursemde yine aynı 
(2,246 puan) tarafından
Hangisi aldın fayda etmedi mi
0 oy
(3,035 puan) tarafından
Paraya acıma bu konuda. Çocuğun cildi çok kuruysa, kaşıntı yapar, ileride egzamaya bile çevirebilir. Lütfen atopik ciltlere yönelik ürünler kullan. 
(2,246 puan) tarafından
Boyun çevresi kızarıyor bazen sonra geciyo mecbur alicam artık normal nemlendiricide uygun değilmiş
0 oy
(3,040 puan) tarafından
Normal kuruluk ve kızarıklık oluşmasını engeller losyon.Suan dokuntusu varsa hamazinc pişik kremi ve bepanthol sensiderm karışımı dokunru olan bölgeye 1 hafta kullanın önce geçsin sonra sabah aksam gunluk losyon kullanımına geçersiniz.Bioderma ,la roche-posay yada mustela tavsiye ederim internette daha makul fiyatlar olabilir bir bakın isterseniz.
(2,246 puan) tarafından
Döküntü yok canm bakimca kuruluk belli var özellikle boyun bölgesi losyon mu alayım o zaman
(3,040 puan) tarafından
Evet bebek losyonu cildin nemlendirir rahatlar çocuk.
(2,246 puan) tarafından
Tamam teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 91 göst.
1 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,395 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 51 göst.
30 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 176 göst.
16 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Papatyalar (1,161 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 87 göst.
3 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde clk38 (1,374 puan) tarafından soruldu

382,173 soru

11,442,758 cevap

35,013 kullanıcı

...