0 oy
380 göst.
Diğer kategorisinde (183 puan) tarafından
Kızlar boykot ürünü olmayan çamaşır suyu.sampuan,bulaşık detarjani ,tableti,.başka üründe olur yeterki boykot ürünü olmasın öneri istiyorum

15 Cevaplar

+2 oy
(12,993 puan) tarafından
Boykottan önce başlamıştım 2 yıldır kooperatifinkileri kullanıyorum memnunum 

Şampuan da Prada satılan rextoreks kullanıyoruz 
-Reklam-
+1 oy
(1,214 puan) tarafından
Çamaşır suyunu, bulasik deterjani ve tabletini bazen A101den bazen Bimden bazen Migrostan alıyorum.
0 oy
(15,178 puan) tarafından
Çamaşır suyu BİM'in markası var guldal. İyi. Ben onu alıyorum. Gayet yeterli . Bulaşık deterjanı konusunda emin değilim. Pril e baktım. Alman malı diye onu aldım 
(183 puan) tarafından
Pril boykot ürünü
(950 puan) tarafından
Dikkat ettiğin için söylüyorum canım pril de boykot ürünü
(15,178 puan) tarafından
Alman malı diye okudum ya tüh iki paket de aldım üstelik ☹️ neyse sağolun
0 oy
(244 puan) tarafından
Şampuan olarak duru, Komili veya bioxcin 

Çamaşır deterjanı bingo yumuşatıcı beyaz bingo çok kalıcı 

Çamaşır suyu bim güldal 

Cif de bimdeki güzel mr bee miydi neydi adı 

Bulaşık deterjanı sıvı borline güzel fairy kadar köpürmüyor tabi ama uygun fiyatlı ben şuan peros kullanıyorum hiç beğenmedim o kadar sıkıyorum köpürmüyor.
0 oy
(950 puan) tarafından
Çamaşır suyunu ve deterjanı Bir de yumuşatıcı bingo paketi aldım bulaşık deterjan sıvısı da vardı 

BİM'in bulaşık tabletini eskiden kullanıp beğenmediğim için Ersağ yazıldım daha yeni oradan sipariş vereceğim çünkü eski tabletim vardı:))

Bingo peros Türk malları ben BİM'in yağ çözücüsünü de temizlik kremini çamaşır suyunda çok beğeniyorum sadece şimdi değil aldığım zamanlarda oluyordu

onlar güzel tek tablet sevemedim

BİM'den yüzey temizleyici ve mutfak temizleyici de almıştım
(386 puan) tarafından
Bende geçen sene üye oldum ersağ ya çok pahalı ürünleri Ben hepsini kullandım çok güxel sadece bulasık makinesi sabunu hariç
(950 puan) tarafından
Benim de çok samimi bir arkadaşım kullanıyordu o da Ersağ çok övüyor ben de temizlik ürünleri beğeniyorum.o da bulaşık Matik beğenmediğini değişik bir yer söyledi oraya da üye olup ordan aldığını söyledi.. ama bulaşık Matik değiştirmişler çok şikayet ve beğenilmeme olduğu için daha konsantre ve daha iyi yaptığı söyledi
(950 puan) tarafından
Benim makinem de çok iyi olduğunu söylenemez 7.yıla girdim hiç bozulmadı tamir görmedi eskisi gibi temiz yapmıyor çoktandır da
(950 puan) tarafından
Hala kullanıyor musun memnun musun??
(386 puan) tarafından
Ben memnunum cnm devam leke çıkarısı filan kremi var ağrı sızı hiç birsey kalmıyor çok iyi kuluç ağrısı baş ağrısı hiç birsey bırakmıyor başın ağrıyor sa anlına sür biraz yakıyor ama ağrı geçiyor
0 oy
(1,355 puan) tarafından
Bu iş gerçekten artık çok karmaşık oldu sanki bende araştırıyorum bazı yerde boykot ürünü diyor bazı yerde değil diyor şöyle bir bilgi ogrendim 

Barkod numarası 869 ve 868ile başlayan ürünler türk malı kesin 
0 oy
(191 puan) tarafından
Bingo alabilirsin birde zincir marketlerin carrefour haric kendi adina urettirdikleri markalar cicegim v.s birde mintax var :D
0 oy
tarafından
Çamaşır suyu hypo alıyorum mecburiyetten abc yi hiç beğenmedim

Şampuan Eyüp Sabri Tuncer kullanıyoruz veya huncanin şampuanı

Bulaşık deterjanı tarım krediden aldım birde porcozun sıvı deterjanıni  aldım bugün deneyeceğim

Vallahi bende tek tek alıp deniyorum helede çamaşır suyunun yerine hiç birini koyamadim
0 oy
(15 puan) tarafından
3 harfli marketler de büyük markalara yaptırıyorlarmış deterjanları diye duydum. tarım kredinin platin olanını bi deneyebilirsiniz ben beğendim üzerinde platin yazacak ucuz olan değil. 
0 oy
(1,847 puan) tarafından
Bulasik ve çamaşır deterjanı yumusatici çamaşır suyu 1 yıldan fazladır bingonun kullanıyorum çok da memnunum. Tablet bimin denedim beğenemedim bardaklar kötü oldu sanki. 
0 oy
(761 puan) tarafından
Çamaşır suyu ace aldım.

Şampuan biboblas

Bulaşık deterjanı pril almıştım boykot ürünü değil diye biliyordum ama boykotmuş 

Bulaşık tableti BİM'in tabletini kullanıyorum çok memnunum
(761 puan) tarafından
Ayy ciddi misiniz halbuki hepsine bakıp almıştım.
Ne kullanicaz peki çok üzüldüm ya onlara para kazandirdigim için
(50 puan) tarafından
Tampa kullanıyorum memnunum tavsiye ederim bı deneyin
(761 puan) tarafından
Nerede satılıyor
(50 puan) tarafından
İnternetten aldı kayınvalidem
(761 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Vallahi viking cok amacli yag cöz suan onlara sardim a101deki.camasir suyu bimin guldalinu almistim bulasik deterjani cicegim.aldim tablet hala eski tabletim pek kullanmadifin icin duruyo biraz
0 oy
(644 puan) tarafından
Cogu urunumu tarim kredinin urunleri ile degistirdim temizlik grubundan memnunum sampuan acikcasi bir tane sampuan iyi geliyor sadece onada bakmiyorum acikcasi gratisin benri si 
0 oy
(3,006 puan) tarafından
Bingo var ama tablet önceden aldığım için epeyce var  bende onu bilmiyorum
0 oy
(276 puan) tarafından
Asperox türk malı 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 190 göst.
28 Mart 2024 Diğer kategorisinde Derince (48 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 264 göst.
24 Mart 2024 Diğer kategorisinde Prenses annesi1234 (1,120 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 482 göst.
18 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Sudenaz (224 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 293 göst.
14 Mart 2024 Diğer kategorisinde Sibel akarrr (600 puan) tarafından soruldu

379,448 soru

11,358,668 cevap

34,833 kullanıcı

...