0 oy
173 göst.
Diğer kategorisinde (6,328 puan) tarafından
Kızlar sonuçta plastikten yapılmış acaba çabuk kırılır mı dünden beri araştırıyorum yine en iyi yorumlar fantom kablolu süpürgenin ama kötü yorumlarda var aklım karıştı. Alsam mı ya da önerdiğiniz başka marka var mı 

11 Cevaplar

0 oy
(1,007 puan) tarafından
3 senedir kullanıyorum kırılma olmadı ben çok memnunum bozulsa yine aynısından alırım çok pratik 
(6,328 puan) tarafından
Hangi model peki
-Reklam-
0 oy
(4,456 puan) tarafından
Valla 4. Tü kulnıyorum çok memnunken 101 den aldığım 1 hafta sonra yandı götürmem lazım da bekliyor evde vakit bulamadım
(6,328 puan) tarafından
Hangi model renk canım ve başlığı tekerlekli mi

:
0 oy
(8,238 puan) tarafından
Tank gibi makine kız senelerdir kullanıyor annem. 
(6,328 puan) tarafından
0 oy
(1,906 puan) tarafından
4 buçuk yıl olacak hemen hemen severek kullanıyorum 
(6,328 puan) tarafından
(1,906 puan) tarafından
Trendyoldan hamileyken eşim almıştı kolaylık olsun diye. Yok dümdüz bu marketlere gelenlerden. Ben baska renk istemiştim pembe geldi.
0 oy
(5,030 puan) tarafından
Annem nerdeyse 8 senedir kullanıyor fantomun eski modelinden hiçbir şey olmadı taş gibi hâlâ 
(6,328 puan) tarafından
(5,030 puan) tarafından
P-1200 diye geçen model varya ondan. Eskilerden yani. Başlığında tekerlek falan yok galiba
0 oy
(244 puan) tarafından
Gri olanını kullanıyorum 6 ay falan oldu kirilmadi kırılsa da parçaları her yerde ve çok ucuza yapılıyor tavsiye rderim günlük temizlik için yeterli ve güzel ama annem siyah olanını aldı memnun degil
0 oy
(1,088 puan) tarafından
Fantom çekici diye bir makina yeşil renkte 4 yıldır kullanıyorum çok güzel çekiyor bozulsun diye çabalıyorum bozulsa Philips maraton alacağım ama bozulmuyor.
0 oy
(294 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyordum marka bişey aldım ama kaç defa kırıldı yaptırdım en son 500 TL sapına istediler  2 sene önce bende 550 ye Fantom aldım hem uygundu hem süper heryerein altına giriyor çekim gücü süper ve yedek parçaları pazarda bile var toz torbasini dönüşümlü kullanıyorum. Pazardan aldım mesela 10 TL değiştirdik ve öyle bir çekiyor ki canavar gibi kaplusina dikkat etmelisin dikkat etmeden bütün süpürgelerin kablosu bozulabilir bidefa oğlum yurutecj ile bı çarptı kaploya pirizden uçtu tabi bozuldu 100 TL ye yaptırdım annem kaç sene dir kullanıyor hiç hir yeri kırılmadi ve sağlam plastiği kötü değil sağlam yani biraz sesi var o kadar da olsun bütün evi 15 dk da süpürüyorum valla evimde ufak değil hani bişi dökülse hop çıkar süpür mis 
(6,328 puan) tarafından
(294 puan) tarafından
Kırmızı tekerlekli değil toz hazneli değil toz torbalı benimki. Ve benim evde fazla süpürge bssligim vardı fırçası içinde dönen tarzdan ben onu takip oylr kullanıyorm  daha güzel
0 oy
(552 puan) tarafından
Canım ben kaplumbağa gibi olandan kullanıyorum 4 sene olacak evlendiğimde çeyizime almıştım çok memnunum. Ayrıca kaç aydır oğlum bayağı tkti süpürgeye sürekli elinde vurur oynar çekiştirir maşallah sapasağlam daha 
(6,328 puan) tarafından

:
0 oy
(752 puan) tarafından
2.5 senedir kullanıyorum maşallah hicbir şey Olmadi sağlam. Annem ablalarımda kullanıyor gayet memnunlar hepsi 
(6,328 puan) tarafından
(752 puan) tarafından
Kırmızı canım tekerlekli değil normal çekim gücü falan güzel memnunum
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Komşudan ödünç almıştım bir kaç kez dikey kırmızı olan çok güzel cekiyordu kaç senedir kullanıyorum demişti 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 321 göst.
6 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 181 göst.
0 oy
9 cevap 147 göst.
14 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 308 göst.
1 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu