0 oy
235 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (257 puan) tarafından

image

kizlar çocuk ve ruh sağlığı bizim hastanede yokmus başka hangisi oluyor kızım üç yasins girecek nerdeyse konuşmuyor göz kontağı çok az dönen şeylere çok ilgili sürekli kendi etrafinda döner  sizce suphelenmekte haksız mıyım böyle olupta tedaviyle düzelen var mi

7 Cevaplar

0 oy
(3,782 puan) tarafından
Çocuk ergen ruh sağlığı hastalığı polik.
(257 puan) tarafından
O olmuyor işte hastanemiz cikmiyor
-Reklam-
0 oy
(3,481 puan) tarafından
Sanırım çocuk hastalıklarına alacksin canım sonra çocuk doktoru istek açacak çocuk gelişim uzmanına diğer türlü bilgim yok rabbim kortuguna ugratmasin
(257 puan) tarafından
Öyle yapım o zmn tşk ederim
0 oy
(7,991 puan) tarafından
Belirtiler o yönde ama inşallah değildir. Çocuk ergen ve ruh sağlığı bölümünden al cnm Rabb'im korkutuguna uğratmasjn inşallah 
(257 puan) tarafından
O olmuyor cnm
0 oy
(4,545 puan) tarafından
Çocuk sağlığı ve hastalıklarına alacaksın diğerleri yan dal olduğu için istesende alamazsın çocuk doktoru sizi sevk edecek 

Malesef belirtiler o yönde ama inşallah değildir erken dönemde geri döndürülebilir birşeydir
(257 puan) tarafından
Tm cnm sagol öyle yapcam.gecmi kaldık peki düzelir mi
(4,545 puan) tarafından
Geç değil canım zaten 3yaş altı çocuklarda eğitim ile ilgili verim alınamıyor
0 oy
(295 puan) tarafından
Eğer çok emin isen götür yoksa özel eğitime yolluyorlarmis mesela benimde oğlumda vardı asla adına bakmıyor dönen şeylere bakıyor gibi biraz çevremde otizmden şüphelenip ama öyle olmadığını anlayan insanlara sordum TV maruz kalma dedi mesela TV kestim şuan çok çok iyi hiç birşeyi yok eğer çok TV'ye maruz kaldıysa TV vs izletmesen mi bilmiyorum umarım değildir benimki de bir fikir tabiki ama siz daha iyi bilirsiniz kendi çocuğunuzu
(257 puan) tarafından
TLF çok izliyordu iki gündür kestim
(295 puan) tarafından
Yani telefon TV kes çok konuş ilgilen falan bakalım devam edecek mi ama bı kaç günde sonuç almayabilirsin neden götürme emin değilsen dedim devlet  hastanesi hemen teşhisi koyup özel egiteme yollayabiliyormus  buda ilerde çocuğun gelecekte bazı mesleklerde sorun çıkarabilir diye düşünüyorum yani omce çevremde şüphe duyup götürenler sordum dediklerini dinledim ve uyguladjm çocuk gerçekten TV'ye ekrana çok maruz kaldığı için mis  sizin de öyledir
0 oy
(51 puan) tarafından
Nöroloji baskada olmaz

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 162 göst.
+1 oy
13 cevap 253 göst.
18 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Enes2020 (4,040 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 326 göst.
21 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Essrraaaa (226 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 72 göst.
21 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Aye1 (436 puan) tarafından soruldu

381,390 soru

11,418,095 cevap

34,973 kullanıcı

...