0 oy
89 göst.
Diğer kategorisinde (25 puan) tarafından
Merhaba hanımlar ben 19.5 haftalık hamileyim ve bebeğimin cinsiyetini daha öğrenemedim iki hafta sonra randevum var bu gece rüyamda meyve bahçesi gördüm yeşil üzüm kırmızı çilek kırmızı kiraz kırmızı şeftali ve Bir sürü meyve ama aklımda kalan bunlar hepsinden yedim tadı çok güzel di sanki kirazı yememişim de canım çok çekiyor hayla başına böyle hemen var mı rüyada görüp bide cinsiyet hakkında bir haberci mi acaba biraz uzun oldu kusura bakmayın ☺️

3 Cevaplar

0 oy
(1,325 puan) tarafından

Hayırlara çıksın,sanki rüyan bebeğin kız olduğuna işaret ediyor gibi :)

(25 puan) tarafından
Amin çok teşekkür ederim ☺️
-Reklam-
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Meyve yorumunu bilmiyorum rüyanızı hayırlara çıkarsin Rabbim.Ama şunu biliyorum rüyada bıçak kılıç silah görmek erkek bebeğe takı toka boncuk görmek kız bebeğe yorumlanır.Boyle rüyalar gorduyseniz ona göre yorumlarsiniz
(25 puan) tarafından
Amin teşekkür ederim
0 oy
(1,490 puan) tarafından
Ben kızıma hamileyken böyle bahçelerde herşeyi yerdim bu hamileliğimde de erik ağacı gördüm ama erikleri kurumuştu ağacı sallayım düşenleri yemiştim daha da biirşey yemedim bence senin bebe kız hadi hakkında hayırlısı olsun inşallah 
(25 puan) tarafından
Teşekkür ederim rabbim sağlıklı versin inşallah
(1,490 puan) tarafından
Rica ederim amin

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 65 göst.
22 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Kelebekler (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 592 göst.
8 Ocak 2020 Aile kategorisinde Ecrin in annesi ❤️♥️ (947 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 2,644 göst.
12 Ekim 2019 Aile kategorisinde Eylül öykü (246 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 61 göst.
4 gün önce Alışveriş-Hediye kategorisinde _Reyhan-0 (1,689 puan) tarafından soruldu

379,706 soru

11,366,473 cevap

34,846 kullanıcı

...