0 oy
159 göst.
Diğer kategorisinde (1,464 puan) tarafından

Kızlar çok önemli benim için aşırı şekilde dizlerim ağrıyor böyle çıktı 

image

image

image

image

image

8 Cevaplar

0 oy
(2,833 puan) tarafından
Anlamıyorum canım .postun yukarı çıksın 
(1,464 puan) tarafından
Teşekkürler canım
-Reklam-
0 oy
(790 puan) tarafından
Mr sonucunu yazılı olarak birkaç güne alabilirsin tatlım biz bilemeyebiliriz sonuçta aramızda ortopedisyen yok  eşimdede sağlam bacakta tümör çıktı  3 cmlik o yüzden raporun çıkmasını bekle bence
tarafından
Allah şifa versin inşallah
Peki ağrıyan bacağında bişey çıktı mk
(790 puan) tarafından
Aşırı çalışmaktan kaynaklı kas ağrısı dendi kas gevşelticler verdi ama benim eşimin zaten öyleydi sanayide çok bacsğı ağrır normalde bir iki ay başka işe girdimi ağrısı kesilirdi evlendiğimizden beri vardıda ne zaman randevu alsam sanayiden başka işe girer ağrısı kesilincede iptal ettirirdi
tarafından
Anladım canım kaç senelik evlisinn
Anladığım kadarıyla kötü bişey Yok inşallah iyi huylu çıkmış zaten
Aslında insan tümör isminden korkuyor ama bunun iyi veya kötü huylu olması önemli
(790 puan) tarafından
Pazartesi günü 3  bitti 4 e girdik canım iyi huylu dendi şimdilik ameliyat yapmayalım sonuöta her ameliyatın riski var abininde bacağı zaten ağrımıyormuş dediler ağeımıyordu o bacağı yalan yok şimdilik dursun bekleyelim bi dediler
(1,464 puan) tarafından
Tmm canım teşekkür ederim sizede çok geçmiş olsun
0 oy
(1,130 puan) tarafından
Benim eşim ordopedist ama sanaldan yorum yapmak hiç bir zaman doğru değil en iyisi doktora danışın burda çünkü yanlış bişey denir teşhis yanlış olur zan altında kalırız zaten doktor takip eder ne desek boş
(1,464 puan) tarafından
Daha 15 güne cikicak canım sana zahmet gösterir misin eşine gerçekten ağrısı çok var
(1,130 puan) tarafından
Canım yani benim eşim bu konuda yorum yapmaz hastayı bilmiyor ne dese yalan olur birde dediğim gibi sanal ortamda bu tarz şeyler etik değil çoğu sağlıkçı arkadaşının bundan başı yandı gelecek radyoloji raporunda önemli bj faktör
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Burada ortopedi hekimi yada radyoloji uzmanı yoksa bu görüntüleri kimse yorumlayamaz.Doktora sorulacak sorular bunlar
(1,464 puan) tarafından
Doğru ama 15 gün sonra daha cikicak ve baya ağrıyor
0 oy
(1,086 puan) tarafından
Geçmiş olsun 
(1,464 puan) tarafından
Teşekkürler canım
0 oy
(4,403 puan) tarafından
Beyin mr zannettimde aklım çıktı vall
(1,464 puan) tarafından
Yok canım bacak
0 oy
(1,753 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım bilgim yok maalesef 
(1,464 puan) tarafından
Teşekkürler canım
0 oy
(12,903 puan) tarafından
Hiç anlamıyorum post çıksın 

İnşaallah iyi sonuçlar alırsın 
(1,464 puan) tarafından
Amin inşallah teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 92 göst.
21 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 3prensannesi (1,493 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 41 göst.
6 Mart 2024 Diğer kategorisinde Rabia.12374 (173 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 202 göst.
25 Mart 2024 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,308 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 78 göst.
8 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Deniz0101 (12 puan) tarafından soruldu

378,398 soru

11,326,434 cevap

34,778 kullanıcı

...