0 oy
89 göst.
Diğer kategorisinde (2,367 puan) tarafından

image

kizlar marketten aldım strecli bugün balık var yarın da hastaneye gitcez gelince mutlaka yapmaya çalışacam ama yapamazsam iki gün durur mu bozulur mu ?

5 Cevaplar

0 oy
(3,249 puan) tarafından
Bozulmaz canım kültür mantarı bu 
(2,367 puan) tarafından
Kız aman bozulmasın bnm koca laf soyler bana hiç marketten almadim da alma balık var sonra al dedi bende bidaha çıkamam evde dursun bişey olmaz dedim
(3,249 puan) tarafından
Bazen marketlerde üstleri kötü olmuş haliyle Bile satılıyor durur yarına yaparsın bişey olmaz. Ben tavukla sote yapıyorum güzel oluyor
-Reklam-
0 oy
(3,902 puan) tarafından
Aynisini aldim 1 haftadir bir seycik olmadi dolapta duruyor
(2,367 puan) tarafından
Almadım kuzum marketten hiç de ondan arada kaldım belki yarında yapamazsam diye
0 oy
(7,039 puan) tarafından
Tobe bismillah niye bozulcak kız koy dolaba kararmadan pişir yeter benimki 1 hafta dursa bozulmuyo gayette yiyoruz 
(2,367 puan) tarafından
Kız mantar bu sağı solu belli mi olur marketten ilkkez aldim
(7,039 puan) tarafından
Yok yok korkma ben aylık alışverişte 2 paket alırım birini buzluğa koyarım birini bi ara pisiririm hiçte öyle bozuldumu diye tereddüt etmem kararır zaten kötü olur bilirsin bu da kültür mantarı ayrıca kolay kolay bozulmaz
0 oy
(15,224 puan) tarafından
Durur durur bişey olmaz 
0 oy
(2,572 puan) tarafından
Eşim 2 gün önce bimden almıştı.Üstü hafif kararmıştı.Sadece 1 gün bekledi dolapta.Yedik kızımlaSonra benim midem bulandı.Kizimda kustu.Bidaha töbe almam
(2,367 puan) tarafından
Ay korkuyorum.mantardan valla
(2,572 puan) tarafından
Normalde bizim baba tarafindan kimse alıp yemez.Bende hayatımda ilk defa aldım.Öyle alıştık.Eşimde yemeye başladı.Hikayesi çok kötü
Babaannem halam.Babaannemin karnındaki bebeği hepsi mantardan ölmüş.Hastaneye yetistirememisler

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 71 göst.
30 Mart 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Kadriye 35 (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 93 göst.
14 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,436 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 74 göst.
27 Haziran 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Muge (76 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 78 göst.
25 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Muge (76 puan) tarafından soruldu

380,040 soru

11,376,426 cevap

34,862 kullanıcı

...