0 oy
239 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızım var Nisan'da 4 yaşına girecek 2020 doğumlu 

Şu 2-3 aydır sürekli hasta evet salgın var fakat hep evdeyiz durup dururken neden hasta oluyor anlamıyorum bunun dışında başka sıkıntılar da var sürekli kafam ağrıyor diyor sürekli bacaklarım ağrıyor diyor sürekli karnım ağrıyor diyor yani ben sorunu anlamıyorum daha 3 hafta anca oldu domuz gribi olmus acilde soluğu aldık antibiyotik vs kullandık iyileşti ama şu 3 gündür yine bı ateş aglaama krizleri kaç gündür kafam ağrıyor diyip duruyor kayınvalidem kendine sıkıntı ediyor bu çocuk sıkılıyor dedi bı düşünüyorum doğru evde durmayı sevmeyen bı çocuk arkadaş olsun 7/24 oyun oynuyum diyen bı çocuk sürekli okula gitmek istiyorum diye ağlıyor ben niye büyümüyorum diye ağlıyor haftada 1-2 kere bı yerlere gidiyoruz ama hergun hergun nereye gideyim ben çocuklarla oynarken iyi ertesi gün kimse kalmayınca hastalanıyor resmen çocuklarla koşturuyor çok iyi ertesi gün bacağımın üstüne basamiyorum diye ağlıyor napicam şaşırdım valla 3 gündür yine ateşli grip gibi bı iyi bı kötü off

6 Cevaplar

0 oy
(16,506 puan) tarafından
Hastalık hastalığı seninkide

Bnm kızda son 2 haftadır karnım ağrıyor

Kulağım ağrıyor

Midem.bulaniyor vs.vs

İlgi mi çekmeye çalışıyor beden böyle yapio anlamiom

2019 Ekim doğumli bnmmkde
tarafından
Valla ne zor ya ahh yaz gelsede eve girmesek
-Reklam-
0 oy
(3,513 puan) tarafından
Benim kızımda 3 buçuk yaşında aynı sıkıldıkça biyerim ağrıyor diyor bu ara hayali arkadaş çıktı birde komşular var onların çocukları ile oynuyor yinede okul davası var bıkmış evden okula gitmesi lazımmış bir kreşle konuştum oyun okulu gibi kabul etmedi tüm gün dedi anlaştıkta ama sonradan öğrendim ki bina az hasarlıymış korkumdan veremedim oyun alanı park vs de çok kalmadı etrafta bilmiyorum ne olacak şimdiden başlamış yazın denize gidelim demeye 
tarafından
Hayali arkadaşı zaten çok var sürekli kendi kendine oyun oynamaya çalışıyor ama sıkılıyor bende çok üzülüyorum o ağlayınca bazen bende onunla ağlıyorum
0 oy
(4,708 puan) tarafından
Parka goturuyor msn 
tarafından
Bazen götürebiliyorum bide 5 buçuk aylık bebeğim var o yüzden hergun cikartamiyorum
0 oy
(1,347 puan) tarafından
Size tavsiyem evde durdurmayın günde 1 saat dışarıya çıkarıp hava aldırın sürekli evde durmak bağışıklığı düşürür ve şuan ki salgının sevdiği şey havasız ortamlar 
tarafından
Ya aslında dışarıyı çok seviyor ama 5 bucjk aylık bebişim var hergun çıkamıyoruz ki
0 oy
(506 puan) tarafından
Aslında yaşı gelmiş belediyenin kreşlerinde oyun grupları filan oluyormuş onlarla konuşsanız kreşe ihtiyacı var gibi geldi 
tarafından
Ya cami altında bı kurs vardı ama almadılar
0 oy
(2,442 puan) tarafından
Bnmkide Kasım'da 4 doldu ya hep aç ya karnı agriyo ya bir yeri ağrıyor+ hergun okulada gidiyor  kreşe dokuzda gider ikide gelir ona rağmen hasta değilde evde çok bunaliyor telefon verirsen gene az iyi ama vermezsen ya aç ya karnı ağrıyor nerelere goturmedim böbreklerine kadar baktirdim bişey yok sabah 6.5 da kalkiyo uyanıp telefon bakmak istiyo yat diyorum vermem diyorum kendi kendine ciğeri çıkacak gibi öksürüyor bunaltiyo kusma durumuna getiriyor kendini fark ettimki hep piskolojik yapiyo bunları 
tarafından
Bizimde sıkılıyor galiba

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 154 göst.
27 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Kizlarimmmm21 (1,313 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 122 göst.
28 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ❤Hanifela ❤ (4,725 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 537 göst.
2 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Mavi-beyaz (1,686 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 149 göst.
26 Ekim 2023 Aile kategorisinde Niyeki (91 puan) tarafından soruldu

381,731 soru

11,428,103 cevap

34,988 kullanıcı

...