0 oy
161 göst.
Diğer kategorisinde (28 puan) tarafından
2.5 yaşinda ki kızıma daha bezi bıraktıramadım her şeyi denedim ama yapmıyor oturağına oyun oynuyor yapıyormuş gibi yapıyor bez takmasam hiç çişini falan yapmıyor tutuyor ikinciye hamileyim bir an önce bıraktirmak istiyorum napabilirim?? 

7 Cevaplar

0 oy
(16,506 puan) tarafından
Cnm dikkar et kış ya üşütmesin

Eviniz sıcaksa sıkıntı yokda diğer türlü usutebilir
(28 puan) tarafından
İşte onun içinde fazla zorlayamıyorum zaten
(2,006 puan) tarafından
Bizde aynı iki bucuk yaşındayız geçen bezini çıkardım bizim evde hep sıcak neyse bu anne bezimi tak çişim geldi anne bezimi tak çişim geldi dedi bende lazimliga oturalım dedim yada tuvalete gidelim yok ben bez istiyor bezi tak tak dedi hihhh takmiyorsan al işiyorum işte diyip parkeye isedi bir daha denemedim 3 yaşını beklme karari aldım :D
(28 puan) tarafından
Benimki de öyle :)
-Reklam-
0 oy
(278 puan) tarafından
Ben de bırakmak istiyorum 5 numara beze geçtik daima taşıyor sızıyor .bezini çekiştirip duruyor altını değiştirince temiz bez koyunca bacaklarını kapatıyor kitliyor güç bela değiştiriyorum. Bilgi toplayacam öyle başlayacam öğretmeye keşke kışa denk gelmeseydi iyiydi yoksa şimdiye kadar başlamıştım
(88 puan) tarafından
Benim oğlum 1 yaşında sizin anlattıklarınızın aynısını yapıyor bez değiştirirken ama daha küçük alt tuvalete alıştırmak için
(278 puan) tarafından
Bıraktıran oluyor sağolsun yoruyor yormasa ben de girişecem. 5 numaraya geçtiğimizden beri hep taşırıyor sürekli üst baş komple temizliyorum değiştiriyorum ve bunları yaparken burnundan getiriyor belki rahat 20-25 dakika mı alıyor O yüzden bir an önce bırakmak istiyorum yani eziyete döndü
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Benimde iki buçuk yaşında 

Yazı bekliyorum ama çok korkuyorum:((
0 oy
(139 puan) tarafından
Benim de 2 bucuk yasinda kızim ve 9 aylik hamileyim ☹️☹️

Kardesi gelmeden ögrensin dedi doktoru. Ben de gecen hafta başladım tabii ki kacırmalar oluyor. Ilk çisini ilk günün aksaminda ancak yapti lazimliğa. 2 gün kaka yapmadı. İlk çisini yaptıktan sonra alkısladık falan. Ufak surprizler yaptık.

Eve de kimseyi kabul etmedik te bir yere de gitmedik. 1 hafta sonunda toparladık gibi.

Ilk birkaç gün çok yoruldum ama keşke 3 ay önce yapsaymışim. 

Bu arada ilk aa bez bitmis artık bez yok diyerek başladım. 
0 oy
(1,033 puan) tarafından

Benm oğlan tam 22 aylıkken bıraktı çok şükür.. Cnku o aralar koydeydik yazın olduğu için dışarda tek pijama giydiriyordum..sürekli oyun oynuyordu bende hep peşindeydim :D Çok şükür 2 ayda öğrendi ...

0 oy
(736 puan) tarafından
Benim kizimda 2.5 yasinda yeni ögrettim zor oldu ilk surekli cis yapti her yere sonra alisti .yeni yeni soylemeye basladi ustune yapmiyor bende iki saatte bir goturuyorum cise .ama kakasini daha tam yapamiyor yarim yarim. Onuda ogrencek mevbur.
0 oy
(436 puan) tarafından

Kızım şuan 17 aylık ben her lavaboya girdiğimde sürekli peşimden gelir zaten gün boyu peşpeşe dolanırız peşimi bırakmaz :) mesela ben oturunca tuvalet dışında bana bakıyor oda benim gibi çömeliyor çişş diyor sonra gülüyor önce bence aşılamak lazım sonra geçiş yapmalıyız diye düşünüyorum inşallah bende yaza bıraktırmak istiyorum 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 380 göst.
7 Mart 2024 Diğer kategorisinde 2801 (156 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 97 göst.
15 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melike111020 (456 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 239 göst.
5 Mart 2021 Diğer kategorisinde Enes2020 (4,040 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 95 göst.
16 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Zeynepagd (371 puan) tarafından soruldu

382,554 soru

11,453,502 cevap

35,030 kullanıcı

...