0 oy
298 göst.
Diğer kategorisinde (10 puan) tarafından
Hamilelikten şüpheleniyorum ama bilmiyorum hastaligimda 3 gun gecikti ama olmadim belirtilerde kasik agrisi felan vardi ama bugun belim cok agriyo akinti normalde geliyordu ama bu kadar fazla geldigini hissetmemistim hafifte sol kasıklarmda agri var neyden olabilir acaba hasta olmadan 4 gun once test yaptim negatif cikti ama annemde hele bir hastaligin geciksin dedi eger hamileysem neyden olabilir bu agri

9 Cevaplar

0 oy
(728 puan) tarafından
Kan testi yaptır orada net belli olur biz bişey bilemeyiz 
-Reklam-
0 oy
(266 puan) tarafından
Canim benim iki gun gecikti test yaptim cikti belki adet in duzensiz olmustur inslah olmamistir 
(266 puan) tarafından
Ee simdi test yapsan cikabilirmi acaba bilemedimki aslinda 3 gun daha gecsin olmadi test yaparsin stres falan yapma benim hic gecikmezdi normalde stres yuzunden 15 gun gecikti sandim gebeyim ama gebe deildim sonra o ay sogan kuru yaptim zaten o aydan sonra gebe kaldm
(10 puan) tarafından
Cuma günune kadar beklicem ondan hastaneye gidecem buyuk ihtimal
(266 puan) tarafından
Gitt inslahhh gebesindir o duyguyu tatarsin
(10 puan) tarafından
Cok istiyorum insallahh teşekkür ederim Rabbim hayırlısını versin
(266 puan) tarafından
Egerki kanda pozitif cikmasa bu ay sogan kuru dene
0 oy
tarafından

Eğer korunmuyorsanız hamile kalmışsındır :D

Yoksa adet olma belirtileri hamileliktede var...

Hayırlısı bakalım artık RABBİM utandırmasın ☺

(10 puan) tarafından
Korunmuyordum ki hamile olmayida istiyordum Rabbim hayırlısı neyse onu versin insallah
tarafından
O zaman ne diyoruz inş kesinlikle hamilesindir
ALLAH gönlüne göre versin
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Kan testi yaptır canim en net bilgi ordan alırsın 
0 oy
(2,172 puan) tarafından
Adetin gecikmis olabilir ondan belin agriyodur yada gece usuttuysen ondan agriyabilir supheleniyosan bide kan ver 
(10 puan) tarafından
Adetim 3 gun gecikti şüpheleniyorumda normalde bende o oadar cok akinti gelmez ama bu aralar akıntı gelmeye basladi
0 oy
(10,458 puan) tarafından
Canım ben şiddetli ağrı yaşadım bebek yerleşirken öyle ki soluğum kesilirdi arada gelince hep regl bekledim 4 gün gecikince yaptım pozitifti. Yerleşme kanamam olmadı ama bel ve kasık ağrısı reglin 10 katı vardı
(10 puan) tarafından
Benimde kanama felan olmadi  eget hamilelik varsa ama bel agrisi ve kasik agrisi oluyor bugun belim daha kotu
(10,458 puan) tarafından
Canım git bi test al eczaneden artık normal test de olur sana erkene gerek yok hemen çıkar böyle acaba ile kalma varsa gözün aydın olsun deriz yoksa da kısmet sonraya deriz. Ama muallakta olmak çok zor ben de inat ettim en başta eşim yapalım test dedi iyi ki yapmışım yoksa ilaç da kullanırdım ağır da kaldırırdım ben. Bir de canım sürekli kendini gebeliğe şartlama muhakkak istiyorsundur ama psikolojik olarak da etkileri çağırıyorsun böyle olunca bulantı halsizlik hep ona yoruyor insan. En net olan test, sen bir test yap bence
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Bugün tekrarla testi çıkar canım 
(10 puan) tarafından
Suan koyde oldugum icin malesef tekrarlayamiyorm
(5,938 puan) tarafından
Kan verirsin sağlık ocağına gidecegin zaman Allah gönlüne göre versin canım inşallah
(10 puan) tarafından
Tesekkur ederim  insallah Rabbim hayırlısı ise versin
0 oy
tarafından
Benimde bu ay 6 gün gecikti hala olmadım kaşık ağrısı ve karnımın az altı ağrıyo mesle a
(10 puan) tarafından
Rabbim hayalindeki  neyse onu versin

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 121 göst.
29 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Hayal53 (380 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 82 göst.
23 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 347 göst.
30 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Roza (28 puan) tarafından soruldu