0 oy
72 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar airfriends'ın içini nasıl temizliyorsunuz benimki Philips XXL beyaz olan tenceresini işte iç kısmını sürekli temizlemek gerekiyor makineye atsam deforme olur diye fazla atmıyorum elimde yıkamaya çalışıyorum ama yine de yağ kalıyor teli makineye attığım için paslanmış nasıl biri yol izlemem gerekiyor

3 Cevaplar

0 oy
(5,954 puan) tarafından
Telle yıkıyorum  çizildi önemli değil  parçası  alınıyor  sepet  kısmı  yoksa makinada cikmiyor icinee yag tutunca duman ve koku yapiyor   telini sepetini  kaynar suyla telliyorum  başka çıkmıyor zor temizliği ters çevirip  ust rezistans aralarını  yapana kadar ellerim mahvoldu valla
(5,954 puan) tarafından
Seyyar dan almam  parça  resmi sayfasında bayilerinde var parçaları  orjinal  ordan alcam  ama telledim  gayet iyi yag yok hiç rezidans  eve zor ustune tel koyduğun zaman çok olmuyor yagi uste al haznesi zor oluyor ona da çare  tel valla mis az önce yapdim  snr makinaya atım  suan yıkanıyor
(5,954 puan) tarafından
Çizilen yer icinde pişmiyorki  bayide sordum sadece garantiye girmez dedi sorun degil  garanti dedim  parçaları  satılıyor  bir süre daha kullanirim atarim yenisini alırım ic hazinesini com aktif kullanıyorum
(11,224 puan) tarafından
Kiz telleme diyorum iste sık yag cozucuyu bak. Nasil yaglar foşurdayarak cozuluyo. Kalkiyo resmen yaglari. Elinle alabiliyosun ekmek gibi :D hic ugrasmanada degmez makinayi cizmeyede. Ben makinayi acmadan hemen calistiriyirum isiniyo ya. Yaglar eriyo. Sıkiyorm yag cozucuyu hemen atip calustiriyrm miss gibi oluyo
(5,954 puan) tarafından
Daha telledim  artık uzun zamandır oyle yapıyorum  yeni parçasını alinca denerim  ama sarı yag çöz domolun  denedim istediğim gibi olmadı telledim
(11,224 puan) tarafından
Yok canim dedigimi al bak. Cifin yag cozuvusu sikiyosun ya ustune sesini duyuyosun resmen yag nasil cozuluyo
-Reklam-
0 oy
(5,138 puan) tarafından
İlk zaman  reklam inflecer aisirmesi direk alacaktim . Sinra patir patir bu temizlik memmuniyetsizligi vikti. Sirf o sebeple almadim. İcindeki elle yikanir cikan hazne o sorun degil ben granit tavalari tencereleri dokumleri de elde yikiyorum ama ust rezistans kismi falan temizligi zormus diye almadim.. kolay gele
tarafından
Evet canım bir yandan bende aldığıma pişman oldum gibi bişey ama iste elektrik hiç yakmyo nerdeyse ondan avantajlı
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Selsil pakın yağ çözücüsü var onu sıkıyorum tüm yağı çözülüyo uğraşmıyorum bile 
tarafından
Nereden alabilirim canm

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 47 göst.
10 Nisan 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Minikmeleklerim (7,793 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 85 göst.
0 oy
2 cevap 83 göst.
16 Ocak 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Canan1307 (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 138 göst.
9 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Husnes (210 puan) tarafından soruldu

396,718 soru

11,866,168 cevap

35,973 kullanıcı

...