0 oy
226 göst.
Diğer kategorisinde (343 puan) tarafından
Kizlar selam bugün aşı vardi da sağlık ocağında ebe dedi bak böyle korunma yöntemi var 3 yil kafan rahat olur dedi koluna deri altina bisey yerleştiriyormuş 

Yaptirdiniz mi 

Ne kadara yaptirdiniz 

Nerde yaptirdiniz devlet mi özel mi 

7 Cevaplar

0 oy
(1,334 puan) tarafından
Bilgim yok. Postun üste çıksın :)
(343 puan) tarafından
Cıksin yoksa böyle olmaz bu :)) her ay acaba mi düşüncesi beynimi yiyor
-Reklam-
0 oy
(13,088 puan) tarafından
Bilgim yok post yukarı çıksın ikinci çocuktan sonrası için daha etkili bir yöntem arıyorum bende 
(343 puan) tarafından
Inşallah bu etkilidir ya yoksa güvenip yapiyoruz daha kisa surede hamile kaliyoz bide :)) ay ben şok
0 oy
(944 puan) tarafından
Yaptrmadim ama evet biliorm ole bisi var 100de 100de koruma sagliormus bi kac videoda izledim gercekten acisiz bi islem ama cikarmasi nasil olur o beni korkuttu acikcasi onunla ilgili bi bilgi bulamadm sadece belirli ozel hastaneler yapiormus yani tahminen 4 5 bine falan gelio 
(944 puan) tarafından
Gercekten mi yani develt hastansindeki doktrlarin yapmadgini biliordm belkide sizin doktrunuz cok iyi oyuzden teklif etti cunku yasadgm sehirde hep ozel hastanede yapilior ve her hastanede yapmiormus malaesf  ama dedigim gibi taktrmasi cok kolay basit ama cikarmasi korkutucu geldi baska birinden cikartilirken cok aci cekildgni falan duydum nekadr dogru bilmiorm ama yinede korkutuor
(12,646 puan) tarafından
Vakit bulup gideceğim Dr danişacam
(343 puan) tarafından
Bizimde devlet hastanesinde bir doktor yapıyormuş ücretli ebe oyle soyledi
(354 puan) tarafından
Emzirirken takılıyor cnm bende bebeğimi emziriyorum
(354 puan) tarafından
Uyusturuyorlar cnm çok az bir ağrı oluyor eltim çıkartmıştı o söyledi
0 oy
(383 puan) tarafından
Ben kullanıyorum ıkı bucuk yıldır

Devlet hastanesi yapmıyor özeller yapıyor 

Ben ıkı bucuk yıl once fiyat sordugumda 4.500dü ürün de dahil

Ama ben urunu eczaneden temin ettim doğum işin gittiğim doktor ücretsiz taktı
(354 puan) tarafından
Adet duzenin nasıl oldu cnm bende üç aydır hep leke var
(7,740 puan) tarafından
Afedersin ama bokk gibi
(354 puan) tarafından
Bende aynıyım her ay acaba hamile miyim diye düşünüyorum ne yapacam bilmiyorum ya sadece çok afedersin peçeteyle silince leke oluyor anlamadım gitti
(7,740 puan) tarafından
Hamile kalır mıyım korkusu olmuyor ama çok berbat bir şey tavsiye etmem
(354 puan) tarafından
Aynn bende tavsiye etmiyorum
0 oy
(13,027 puan) tarafından
Özel de yapılıyor geöen sordum 5 bin dedi 
0 oy
(7,740 puan) tarafından
Asla tavsiye etmem asla tek iyi yönü koruması eksilerini sorsan çok çok var
0 oy
(354 puan) tarafından
Ben taktırdım cnm ama ücret ödemedim çok âdet düzensizliği oluyor üç aydır takmışım yok denecek kadar az sadece çok afedersiniz peçeteyle silerken leke oluyor bende rahatsız oluyorum bundan acaba hamile miyim diye düşünüyorum hep bu hafta kontrolüm var bakalım ne olacak 
(343 puan) tarafından
Kontrole adet duzensizligi icin mi gideceksin canim benimde dogumdan sonra adet düzenim değişti beynim bulanıyor artik bunu da yaptırsam mi yaptirmasam mi bilmiyorum ya herkes farkli bisey söylüyor
(354 puan) tarafından
Normal kontrol yani taktırdiktan sonra vücudunda ne gibi değişiklikler oldu ona bakacaklar adet olmuyorum diye çok rahatsız oluyorum ya

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 140 göst.
18 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,403 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 1,208 göst.
8 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 394 göst.
27 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gonulhuri (800 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 161 göst.
11 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde glsm.c (71 puan) tarafından soruldu

380,041 soru

11,376,413 cevap

34,861 kullanıcı

...