0 oy
68 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,733 puan) tarafından
Kızlar bildiğiniz iyi bir vitamin takviyesi var mı ?Bağışıklıgı güçlendirmek için . Kızım 2 yaşında onun için istiyorum 

3 Cevaplar

0 oy
(1,989 puan) tarafından
Kafana göre bişey kullanma 

4 yaşında oğlum alerji doktoruna götürdüm bağışıklık testleri yapıldı baya düşükmüş tedavi verdi 

Eczaneden aldiklarimiz takviyeler biseye yaramaz yine istersen kullanabilirsin dedi 

Doktor kontrolünde bağışıklık takibi yapılıyor 
(1,733 puan) tarafından
Valla kuzu açık söyleyim almanyadayım çocuğum hafta da bir hasta . Doktora gidiyorum bakın kan değerlerine diye bakmıyorlar vitamin ver diyorum vermiyor ne yapacağımı şaşırdım
(1,989 puan) tarafından
Oranın doktorları öyle malesef kuzenim Hollanda'da yazık sağlık için hep Türkiye'de tahlil vs doktor işlerini hallediyor

Türkiye'ye izne  geldiğinizde yine baktırın

sambucol kara mürver bağışıklık güçlendirici var çocuklar için olanını varsa alabilirsin canım
-Reklam-
0 oy
(920 puan) tarafından
Provim kids probiyotik öneririm canim kesinlikle❤️
(1,733 puan) tarafından
Bakayım hemen canım
(1,733 puan) tarafından
Kuşum 4-10 yaş diyor
(920 puan) tarafından
Canım çocuklar için takviyelerde gıda üretim sınırı 4 yaş olduğundan takviyelerde yasal olarak öyle yazmak zorunda. Biz provimkidsi bebegim 2 aylıkken kullanmıştık. Bağırsak hareketlerini de düzenlediği için gaz çıkarmayı kolaylaştırıyordu gaz sancılarına çok iyi geliyordu, tabi daha sonra yine kullandık bağışıklık sistemini desteklemek için. İnşallah kreşe başladığı zaman bağışıklığı güçlensin diye yine vereceğim biz şuan çoğunlukla evde olduğumuz için hastalık vs durumlarından çok endişelenmiyorum diye şimdi kullanmıyorum. Ama hastalandığında eğer antibiyotik kullanmamız gerekirse ilaç tedavisi bittikten sonra yine veriyorum antibiyotiklerden dolayı giden yararlı bakterileri yerine koymak için. 4 yaş sınırı yazdığına bakmayın yani. Yine de dilerseniz bir doktora sorun kullanmadan. Ben bunu epey araştırıp bebeğim 2 aylık olduğunda doktora göstermiştim o kullanabilirsiniz sorun yok deyince kullanmaya başlamıştık inşallah size de şifa olur. Minik ama çok faydalı bir probiyotik takviyesi❤️
0 oy
(6,110 puan) tarafından
Kemik suyu kullan yemeklerde. Zencefil ve sarımsağı eksik etme. D vitamini kullan
(1,733 puan) tarafından
Onları kullanıyorum canım

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 93 göst.
0 oy
1 cevap 41 göst.
27 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Nevinn (262 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 18 göst.
27 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Nevinn (262 puan) tarafından soruldu
0 oy