0 oy
187 göst.
Diğer kategorisinde (102 puan) tarafından

Pazar günü kaynanam aradı sana geleyim müsaitsen diye. Sesi kısık geliyordu bende hastasın sanırım dedim. Yok çayı çok kaybar içtim boğazım yandı sesim kısıldı dedi. Neyse akşam geldi yüzünün rengi de gitmiş gibiydi. Hastasın sanirim bir değişik duruyorsun dedm yok hasta olsam gelmezdm dedi. P tesi sabahi boğazım ağrıyordu. Kaynar birşey içmişim de yanmış gibi. Kaynar birşey içmem yememde. Şuan iyice boğazım kötü oldu yutkunamiyorum. Kiziminda gece ateşi vardı. Duş aldırdım o zaman mı üşüttü diyecem ama her zaman yıkıyorum ateslenmiyor. Bende eşime yazdım çok kötüyüm annen hastalığını bize sattı hasta hasta ne geliyorsa iyileş öyle gel dedim. Yüzünden bile belliydi yinede yok hasta değilim torunumu özledim diye geldi dedim. Eşimde sıcak birşey iç vs dedi. Eşime söyleme sebebim; yıllarca annesi haksız da olsa annem haklı annem kötü niyetle söylemedi senin için fesat vs diye hep üzerime geldi anne anne diye ölüyor. En son kaynanamla tartistigimzda hatta ağzımı bile açmadım kendi kendne söylendi herkesn içinde edebimi bozmadım. Ven mutfağa geçince he he herşeyi siz biliyorsunuz ben birşey bilmiyorum Allah'ım yarabbim demiş. Eşime söyledim bana diyor siz biliyorsunuz herşeyi diye kendi bildiklerini de görüyoruz onun sayesinde hasta olduk dedim. Eskiden eşime hiç söylemeden kendim halletmeye çalışıyordum. Artık arada kalsın istiyorum!! Annem annem diyene kadar annesinin hiç bir halttan anlamadığını görsün istiyorum. Düşüncesiz kadın yaa çok sinirliyim. Çocuklu bi eve hasta hasta gelmez insan. Annemde hafif öksürüyor veya halsiz hissediyor kendini. Gelmez kırgınlık var üstümde sana torunuma geçmesin der. Halen inatla geleyim geleyim. Öyle nefret ediyorum hepsinden. Sözede gelince ayy torunum torunum çok özledim der eve gelir atv açın aldatmak dizisi var yok bilmem ne var diye oturur öyle tv izler. Ee nasıl özlemek bu? 10 dkka kızımla ilgilenir ilgilenmekte sulu sulu öpmek. Oyun bile oynamaz anlamıyorum der. Şimdi arayıp patlayasim var. Hasta değilim deyip gelip hasta ettin bizi.

3 Cevaplar

0 oy
(278 puan) tarafından
Çok ayıp etmiş aynı benim eşim gibi anacı aynıyız anlıycığın ama ben ilk günden beri kaynanas ne yapsa derim çünkü kaynanamda der gelin şöyle dedi çıkmadı odadan bilmem ne 

Kaynanı arama o seni arıyca viya dent gelince deki ğeçen geldin hasta değilim dedin direttin hastalığnı bulaştırdın hadi kendimı geçtim elin kızıyım toruna da mı acımıyon de
(102 puan) tarafından
Kaynanam beni aramaz . Birşey olunca eşimi arıyor. Ona birşey diyince duygu sömürüsü yapıp oğluna farklı anlatıyor bu yüzden direkt eşime söyledim
-Reklam-
0 oy
(119,499 puan) tarafından
sen esine kendi annesini kotulersen zararli cikarsin akilli bi kadin bunu yapmaz kocan hoduk degil yaa gorur sonucta ama sen soylersen itici gelir ve kendinden sogutursun
(102 puan) tarafından
Akıllı bir kadınım ki yıllarca eşimi böyle davranmadm. Evlendigim günden beri ne iftiraları biter,ne yalanları,ne duygu sömürüleri... Onlar bunları yapınca birşey olmuyor ben eşime doğruyu söyleyip gözünü açıyorum diye mi akılsız oluyorum? Yıllarca eşim kendi frk etsin diye bekledim hep sustum. Bende insanım dimi artık merhamet vicdan eyleyecek durumda değilim.
1.sana akilsizsin demedim
2. iftara atildiysa o zaman susmiycaktin bu hastalik bulsstirma farkli iftira farkli
3. esin yetiskin bir birey evli barkli adam senim onun gozunu acmana ihtiyac duyacak kadar safmi egerki iftirada bile esin susuyosa oda esinin karalterinin ya tam oturmadigini yada karakterinin karisina iftira bile atilsa ailesine cevap vermeyen bi aciz oldugunu gosterir
4. bir kadina atilan bir iftira varsa ve erkek susuyosa o erkekden ne koy olur ne kasaba iyi aksamlar
(102 puan) tarafından
1 akıllı kadın  bunu yapmaz demişsin ee ben yapmışım yani benim dediğime geliyor
2 iftira atinca günahımı alınca zaten susmadm esimede kaynanamada konuştum. Ama cahil oldukları için anlamadılar. iftira atinca kendimi nasıl savunduysam kiziminda hasta olduğunda tabiki konusucam bunda garip olan ne ? Hasta olduğunu bile bile sen çocuklu bi eve gidermisin?
3 evet eşim aciz ve annesine çok bağlı birisi . Haksız bile olsa haklı çıkartmak için uğraşır. Karaktersiz biri. Ben susunca aa nasıl bastırdık bak birşey diyemedi diyorlar. Konusuncada ben kötü oluyorum. Eşim adam gibi biri değil.
4 girdik bir kere bu yola. Ya gözünü acicam yada bu diyardan gidicem.. ben gözünü açmaya çalışmaya karar verdim artık. iyi akşamlar
isim zor cok zor hemde iyi aksamlar
0 oy
(5,735 puan) tarafından
Hepsini okumadım ama çok fena sın 

Diğer konuları bilmiyorum da bu konuyu arayıp eşine söylemen çok saçma ve annesine bu şeklide konuşman da çok ayıp 

Allah acil şifalar versin size 
(102 puan) tarafından
Tek konu üzerinden yargılamayı çok seversiniz. Uzun uzun yazsakta hepsini okumadım deyip anlamadan yorum yaparsınız. Annesi okadar çok şeyi hak ediyor ki yasamayan bilmez. Annesi okadar günahımı aldı yalanlarla eşimi doldurup doldurup üstüme saliyordu o saçma değilde ben doğruyu söylüyorum diye mi saçma oluyor. İnsan kendini bilir hastayssn gelmezsin torununu düşünüp . Kızım uykusundan çığlıklarla uyanıyor. Sizinde başınıza gelse bakalım ne yaparsınız sessiz sedasız aa çocuk bu göz göre göre annen yüzünden hasta oldu demeyip önemli değil dersiniz kesin. Burda iki söz ettim eşime diye fena diyorsun.
(5,735 puan) tarafından
Yarısına kadar okumam yetti anlamam için. Tepkine değil kurduğun cümleler için söyledim onu ve evet hala söylüyorum eşine şikayet etmem saçma...

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 206 göst.
5 gün önce Diğer kategorisinde Vaha03 (311 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 318 göst.
9 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Npp (224 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 64 göst.
7 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gamzeakarsu (983 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 223 göst.
5 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,366 puan) tarafından soruldu

381,234 soru

11,413,267 cevap

34,957 kullanıcı

...