0 oy
332 göst.
Diğer kategorisinde (2,169 puan) tarafından

image

kizlar benim bu oturum grubunu hiç sevmiyorum heleki o büyük yastıklar beni delirtiyor bende geçirmeli koltuk örtüsü alsam iki de kırlent alsam büyüklerin yerine güzel olur mu gözünüzde canlandı inşallah anlatabilmisimdir şuan içinde yeni alicak durum yok eşimin borçları var..

8 Cevaplar

0 oy
(2,169 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

En İyi Cevap

image

image

image

image

image

Koltuk örtüsü 

(7,002 puan) tarafından
Gelince giydirip foto atar mısın canım ya çok merak ettim gözüme hoş gelirse bende bundan alıyım dikis yerlerini ***** yumuk yapmışlar baktiklarinda iyi gecmiyo gibi geldi bi de rengi istediğim gibi gelmeyecek gibime geliyo ondan cesaret edemedim
(2,169 puan) tarafından
Tamam canım bugün sipariş verdim gelince atarım
(2,169 puan) tarafından
Örtüler geldi canm post açtım
(7,002 puan) tarafından
Ay geldim
-Reklam-
0 oy
(2,905 puan) tarafından
Aslinda koltuklar cok rahat duruyor ama serdigin örtu renkleri aşiri cirtlak duruyor 
(2,169 puan) tarafından
Uzun zaman oldu örtüleri alalı o zaman koltuk rengine en uygunu bu vardı birde hiç rahat değil koltuklar misafir gelince o koltukları kaldırıyor rahat oturamiyorlarmis
(2,905 puan) tarafından
Olabilir ama bu seferde geri yaslanirkrn sıkinti olmazmj
(2,169 puan) tarafından
Yok canm işte iki tane kırlent alcam küçük dörtlü kirlentli koltuklar oluyor ya onlar gibi...güzel olmaz mı sence
(2,905 puan) tarafından
Ferahlatit koltugu guzel olur
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Canim yenikrri cok uçmuş ama iyi hir döşemeci bulursan komple yeni gibi yapiyorlar 3/1 fiyatina. 

Ha örtüye yeni modeller var onlar olur bence
(2,169 puan) tarafından
Ben geçirmeli koltuk örtüsü almayı düşündüm canm güzel olmaz mı
(3,329 puan) tarafından
Olur canim cokda guzel olur
0 oy
(7,002 puan) tarafından
Büyük yastiklari alınca sırt kısmı sert değilse çok şık olur yoksa sert olur rahat olmaz olmadı büyük yadtiklards içinde kalacak şekilde geçirirsin 
(7,002 puan) tarafından
Canım ben Instagram kullanmiyorum ki
(2,169 puan) tarafından
Bnde insatgram kullanmıyorum WhatsApp numarası var
(7,002 puan) tarafından
Seninki bi gelsin foto at da ona goe bende alıyım o zaman
(2,169 puan) tarafından
Tamam gelince yazarım sana
(7,002 puan) tarafından
Tamam canım bekliyorum
0 oy
(775 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Gayette güzel olur çok açık bir gri tavsiye ederim kirlent lere ise koyu gri süper olur bide Gümüş ayak taksan tamamdır fıstık gibi olur:)))

0 oy
(6,512 puan) tarafından
Çok güzel olur canım bence şimdi herkes öyle yapıyor zaten benim koltuklarım chester yoksa bende almayı düşünüyordum
(775 puan) tarafından
Ayy evet ya bende chester aldım şimdi alsam hepsini kapaticak diye almıyorum
(6,512 puan) tarafından
Bide örtü olduğu belli oluyor chester' da ondan almıyorum yoksa evde değişiklik yapmayı çok severim
(775 puan) tarafından
R tâbi belli oluyoe valla böyle normal cekyat olsa alirim ama bunlarida kapatmaya kıyamıyorum kiz almışken bi güzel kullanaim diyorum:)
0 oy
(620 puan) tarafından
İkinci el satiliyor baya uyguna canım. Yeni evlenip hemen bosanip falan eşyaları koyanlar oluyor çok ucuz fiyata sıfır ürünü. Bi bak. Alamazsan guzel bi örtü olabilir aynen. Benimde yastıklı koltugum, hiç sevmiyorum
0 oy
(660 puan) tarafından
Ben koltuk örtüsü aldım aynı yeni takım almış gibi oldu jakarlı olanlardan aldım iyi hoş ama arada ip kaçıyor kullanışlı olur mu bilmiyorum ben alalı 1 ay olacak çok memnunum ama dediğim gibi ip kaçıyor kuması geriyorum gidiyor ama tekrar olabiliyor 
(2,169 puan) tarafından
Nerde aldın acaba ben imsatgramda ayseehome var ondan alicam
(660 puan) tarafından
Ben hepsi buradadan aldım markadan markaya değişir mi bilmiyorum

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 209 göst.
0 oy
6 cevap 348 göst.
30 Aralık 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 55 göst.