0 oy
248 göst.
Diğer kategorisinde (223 puan) tarafından
Yorgun bedenime ağır geliyor dertlerim tam herşeyi düzeltim seviniyorum herşey geri yıkılıyor  önümde bir gelecek göremiyorum  bütün yükler sırtımda toplanırken  bütün dertler kafamın içinde  kimseye özenmedim hasetlik fesatlık yapamadım kimsenin hayatına göz dikmedim ama ben hiç olmamam gereken bir hayatayım şuan  insanların yuvasını yıkan insanlar bile daha mutlu huzurlu 

7 Cevaplar

0 oy
(15,156 puan) tarafından
Bu dünya imtihan dünyası olduğu için imtihanlar bitmiyor. Allah feraha cikarsin inşallah 
(223 puan) tarafından
Öyle tabi  yolumu geleceğimi  gösterir elbet
-Reklam-
0 oy
(7,588 puan) tarafından
Mutlaka iyi günlerin de olacak umut etmekten vazgeçme.
0 oy
(7,709 puan) tarafından
Maalesef tek senin demen, düşünmen ya da beddua etmen-alman değil mesele, geçmişten gelenler de bizi etkileyebilir. Bunun için fetih terkibi öneririm 
(223 puan) tarafından
Ne işe yarıyor canım
(7,709 puan) tarafından
Geçmişten gelen maddi manevi hastalıklar için dua edip yaşın kadar fetih suresi okuyorsun.
0 oy
(3,622 puan) tarafından
Bende aynı canım ağlamaktan usandım artık içimin acısından 
0 oy
tarafından
Allah ferahlık versin 
0 oy
(70 puan) tarafından
Yuva yıkanlar yalan söyleyenler o kadar mutluki canım ben daha bu yaşıma kadar kötü olupta cezasını çeken kimse görmedim. Ha gören vardır elbet ama ben görmedim göreceğinide sanmıyorum isyan etmek değil bu benim düşüncem yani
0 oy
(49 puan) tarafından
Şöyle düşün önce senin sağlığın yerinde mi hastanelerde değilsen, evladın esin yanındaysa kuru ekmek ye kötü evde otur. Ve bil ki herkesin derdi var herkesin sorunu var. Internette gördüğün o mükemmel hayatlara aldanma kimse çocuğum Şöyle hasta kocam.boyle kötü huyu var diye paylaşmıyor herkes mükemmel hallerini hep atiyor. Ve son olarak bu sözüm kendi nefsime dahi,, bu dünya adalet dünyası olsaydı Efendimiz sav bile haksızlığa uğramış en başta O uğramazdi. Iyiki ahiret var bunları düşün dua et tevekkul et Allaha sığın güzel kardeşim.. Allaha emanet

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 374 göst.
12 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Djdjjdhd (799 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 399 göst.
3 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Nehir27Ebrar (223 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 82 göst.
3 saat önce Diğer kategorisinde Berilinannesi (585 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 989 göst.