0 oy
86 göst.
Diğer kategorisinde (305 puan) tarafından
Bebeğim doğmadan önce böbreğinde genişleme var dedi perinatoloji doktoru diğer böbreği de mesanenin arkasında yerleşmiş ve olması gereken den küçük.ilac başladık tedbir amaçlı. Bir aylık olunca tekrar gelin sevk edecek kaçak varmı bakılacak yüzde kaç calisyor lar felan onlara bakilicak. Büyük ihtimalle Kaçak var. Kapalı ameliyat la müdahale edilir. Dedi. Benim oğlumun da böbreğinde sorun var biz daha önce bu kaçak varmı yokmu diye bakmıştık. Pipisine bir hortum takmışlar di. Kız çocuklarında bu işlem nasıl oluyor. Biren biri beni aydınlatsın lütfen.

5 Cevaplar

0 oy
(4,970 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun. Bir bilgim yok postun üste çıksın
(305 puan) tarafından
Allah razı olsun canim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Rabbim şifa versin postun ciksin
(305 puan) tarafından
Allah razı olsun canim
0 oy
(41 puan) tarafından
Geçmiş olsun cnm kaçak yada darlik vardır ama oğlunun sıkmtısı ne bizimkinede yapmışlardı aynı rahatsızlık mı acaba oğlumla
(100 puan) tarafından
Ben sonradan ogrendim  dr dogustan geldigini soylediler
(305 puan) tarafından
Bir anne oğlumun da böbreği küçüktü kaçak felan yok sadece bir tanesi yüzde 60 çalışıyor her ay düzenli kontrole gidiyoruz
(41 puan) tarafından
Genelde doğustan oluyor çnkü
(41 puan) tarafından
Uğurböcği doktor ileriye yönelik ne diıyor böbreği hakkında bizde nefroloji takiplyız
(305 puan) tarafından
Evet oğlum doğuştan doktora ne bu böbreklerden çektiğim dedim.esinde veya sizde gizli böbrek var öyle çocuklarına geçmiş dedi. Oğlum 9 yaşında 10a girecek halen ayda bir kontrol amaçlı görünüyoruz nefroloji ye
0 oy
(4,285 puan) tarafından
Sonda takiyorlar o borudan ilaç veriyorlar sonra o ilaç ile kaçak var mi diye bakılıyor ama Rabbım yasatmasin tekrar bize çok zorlanmistik kızım 3,5 yasindaydi 1 ay cisini çok zor yaptı 
0 oy
(2,224 puan) tarafından

Erkek çocuğunda nasıl olur biliyorum da kız çocuğuyla ilgili bilgim yok canım 

Oğlumda kacak vardı kapalı ameliyatla geçti şükür 
(305 puan) tarafından
Doktor bizede kapalı ameliyat la müdahale edlir dedi. Sonda taktılar mi oglunuza
(2,224 puan) tarafından
Zaten kaçağı bilmeleri icin sonda takılmasi gerek biz 7 yıl içinde 4 defa taktik sondayı
Şimdi 13 yaşında iyi çok şükür

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 206 göst.
1 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 331 göst.
30 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sengul81 (684 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 1,017 göst.
14 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Esraaa_temell (448 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 535 göst.
18 Nisan 2022 Diğer kategorisinde 0852 (726 puan) tarafından soruldu

378,401 soru

11,326,518 cevap

34,779 kullanıcı

...