0 oy
219 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (1,337 puan) tarafından
Dikdörtgen borcamda yalancı tavuk göğsü yapcam da tam tutan tarif verecek var mj

6 Cevaplar

+1 oy
(298 puan) tarafından
Dikdörtgen borcamda ince olmaz mı canım 
(1,337 puan) tarafından
İşte ona göre nasıl artircam onu sormak istedim
(298 puan) tarafından
Malzemeyi iki katına çıkar kuzum nefis yemek tarifleri demi tarifi yapıyorum ben yada kullar varya onlara yapıyorum küçük kasede olur üstünü susluyorum evde ne varsa ben genelde öle yapiyorum büyük borcamda pasta kek tarzı yapıyorum
-Reklam-
+1 oy
(6,219 puan) tarafından
1 litre süte 4 yemek kaşığı un 3 yemek kaşığı nisasta 1 bardak şeker bir paket vanilin koy karıştır en son pişince 1 kaşık margarin ekle erisiin karıştır dok
(1,337 puan) tarafından
Hangi borcama yapıyorsun ben dikdörtgen e yapmak istiyorum fazla olsun diye ince olur mu
(6,219 puan) tarafından
Çok ince olmaz normalde iki tane yapıp büyük fırın tepsiye yapıyorum çok olsun diye bir tanede dikdörtgen yeter
(1,337 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Bilen yok mu 
0 oy
(932 puan) tarafından
125 g margarin 

1 su bardağı un

1,5 su bardağı şeker

1 lt süt

1 paket vanilya

Önce ya tencerede eritiyorum sonra unu ilave edip 4-5 dakika çırpıyorum kokusu geçene kadar.. ondan sonra sütü Yavaş ilave edip iyice çırpıyorum ki topaklanma olmasın içi çıktıktan sonra şekerini ilave ediyorum harbi bir kıvam aldıktan sonra vanilyayı ilave ediyorum Bir dakika kaynattıktannm sonra hazır istediğin kaba koyabilirsin:)

Sürekli yaptığım tarif bu çok da seviyorum ben ekstra karamel yapıp kuplara koyup üstüne ilave etmeyi çok çok severim.. karamel ile tavuk göğsü çok yakışıyor...
0 oy
tarafından
Hiç yapmadım ama aklma girdin bir gün denim bende genelde nefis yemek tariflerine bakıyorum ordan yaparım sende oraya bak istersen
(1,337 puan) tarafından
Küçük Borcam hep
0 oy
tarafından
Bisküvili Yalancı Tavuk Göğsü Tatlısı Video https://www.nefisyemektarifleri.com/video/biskuvili-yalanci-tavuk-gogsu-tatlisi/

Buyur canım
(1,337 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım

İlgili sorular

+1 oy
8 cevap 223 göst.
4 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 312 göst.
18 Kasım 2021 Diğer kategorisinde yigitinannesi0 (1,301 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 431 göst.
4 Ekim 2021 Aile kategorisinde Papatyasever (3,157 puan) tarafından soruldu

378,940 soru

11,342,685 cevap

34,808 kullanıcı

...