0 oy
829 göst.
Aile kategorisinde (40 puan) tarafından

elemanı aradı sabah ben açtm dedi abi caddedym gideyim mi bekliym dedi bende eşim yatiyor tamm abla işe gidiyrm o zaman tamm dedi eşim uyandı dedim sen kızı her sabah alıp işe mı gidiyrsn dedim bna bağırdı kızdı çocuğum olmuyor  yok cocugum oluyor ama erken doğumla kaybediyorum şuan 24 haftalk hamileym insan olsaydın şuan 2 çocuğun olurdu dedi çok zoruma gitti :(:(

23 Cevaplar

0 oy
(296 puan) tarafından
Ve sen hala o pislik adamın yanındasın ve bide böyle iğrenç Adamdan hamilesin , böyle erkeklere rabbim çocuk vermemeli pislik yaa
(40 puan) tarafından
yüzüme vurması benim çok zoruma gidiyor her kavgada hiç bir şeyimi asla eksik etmez  devlet hastaneye gitmeme bile karşı hep özel hastaneye götürür ama bilemedim nasıl öyle konuşuyor
(296 puan) tarafından
Sadece kendine ve bebeğine odaklan biraz burnu sürtsün
(40 puan) tarafından
öyle yapacam  takmicam kulak asmicam eve geldgnde konuşmicam bebegim dunyaya gelsin hayırlısyla  can sıkntm da gider
(296 puan) tarafından
Aynn öyle bebek doğduktan sonra insan eşini unutuyor zaten boşver hiçbir şey senden ve bebeğinden değerli değil
(40 puan) tarafından
değmez anladm bunu ne yaparsa yapsn görmicem görmezden gelecem bebeğim için
-Reklam-
0 oy
(799 puan) tarafından
Eğer senin korktuğunu bilirse senin gitmeyeceğini ondan vazgecmeyecegini bilirse daha çok üstüne geliyor bazıları ve eğer böyleysen bile ona bunu belli etmeyeceksin ailenin yanına gidemiyorsan bile söylemeyeceksin kimse arkanda değilse bile tüm dünya arkandaymis gibi kendine güveneceksin çocuğunun olmaması senin eksikliğin değil eşinden önce sen kendine değer vermelisin 
(40 puan) tarafından
bilmiyorm çıkmaz bir sokaktaym  nasıl olacak bilmiyrm
(799 puan) tarafından
İşte o çıkmaz sokağı ona belli etme kardeşim sen korkarsan daha çok üstüne gelir bak kimse kimseye muhtaç değildir yaşadıkların kolay değil ama senden daha değerli değil
(40 puan) tarafından
ben kimseye benzemem gidiyorsan git derdi hep
0 oy
(6,110 puan) tarafından
Böyle bir adama 4. Bebeğe hamile kalmışsın

Allah a inancı yokmu bu adamın da kaybettiğin bebekleri insanlığına bağladı hangi akılla
(40 puan) tarafından
Bebeklerm küveste yaşadi kaç gün gidip de görmeme izin vermedi ailem bide eşim baksan daha da üzülürsn mezarları bebeklerimin daha görmemşm nerde olduğunu gitsem tanımam içimdeki yangını Allah bilir kimse bilemez unutamyrm aklmda sürekli onlardah bahsediyrm bebeklerm kime benziyordu kaç santim el kadar var mıydı filan kızıyor bana konuyu degiştrıyor unut diyo hem bana unutturmaya çalşyr ben unutunca da yüzüme vuruyor ister  istemez aklıma geliyor aglıyorm

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 377 göst.
24 Kasım 2023 Aile kategorisinde Rumeysa0196 (1,538 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 133 göst.
30 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mutluyum (568 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 470 göst.
14 Mart 2024 Aile kategorisinde Elif12 (80 puan) tarafından soruldu

396,399 soru

11,857,526 cevap

35,954 kullanıcı

...