0 oy
370 göst.
Aile kategorisinde (1,539 puan) tarafından
Dün eşimin izin günü idi güzel bir akşam geçirmeyi planlamıştım onu yemeğe götürecektim 

İki çocuk hayvanlar vs vs bide hava yağmurlu idi çamaşırlar ıslak şekilde içerde duruyordu sobanın yanında kurutuyordum kızdı heryer dağınık diye bide yemek yemeye gidelim diyorsun ev dağınık  dedi  zoruma gitti azcık sıparına bak da bende iş yapayım o zaman dedim küçük kızımı koltuğa bıraktım büyüğü de git babana dedim yolladım azcık yardım etsen ölürsün demi dedim gittim hamur yoğurmaya napion dedi ağlıyordum görmüyon mu dedim bırak gidelim yemeğe dedi defol git sen dedim ben sabah akşam demeden evde uğraşıyorum bi yardım etmiyorsun dedim oturdum bi yandan hamur yaptım bi yandan ağladım

Sonra hamur bitti kızımı aldım uyutuyorum eşime baktım bütün evi toparladı katlanacak çamaşırları katladı öğlenden kalan bulaşığı yıkadı evi süpürdü çay yaptı bende hamuru pişirdim ama küstüm ona ve belli ettim sabah da küs olduğumu  ama şuan iyiyiz ve dün yaptığı çok zoruma gitti haksız mıyım kızlar evde hayvanlar var onlarla da ben ilgileniyorum çocuklarla da evle de çok yoruluyorum artık 

Bugün de masaj aleti almış işe giderken sen artık yorulma masaj aletine bırak kendini demiş sanki ev işi yapacak masaj aleti 

7 Cevaplar

+3 oy
(435 puan) tarafından

Sonu :D:D..  hatasını anlayıp telafi etmeye çalışmış tabi okuzluk yapmış orası ayrı da. Telafi etmesi bile hoş bence. 

(1,539 puan) tarafından
Aynen hep yapıyo üzüyo sonra bişeyler yapmaya çalışıyor sabah da kırgınlığımın farkında gelmiş beni gıdıklıyo kızımla gülme krizine soktular beni☺️☺️☺️
(435 puan) tarafından
Çok güzel Allah daim etsin mutluluğunuzu uzatmak istese de uzatamazsin böyle adamların yanında cabalamasi bile ayrı güzel maşallah
(1,539 puan) tarafından
Aynen cnm küsemiyom ki hemem sırıtıyom pişmiş kelle gibi ☺️☺️
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Hatasını anlamış canim uzatmanın anlamı yok keşke öyle olmasaydı sende üzülmeseydin ama olan olmuş artık 
(1,539 puan) tarafından
Aynen cnm hayır kırmadan üzmeden cnm gel evi toparlayalım öyle gidelim de yada gidesim yok de zoruma gitmez böyle davranması kalbimi kırdı ama sadece ufaktan tiripleniyom yoksa büyük küsmedim ki küsemiyom da hemen barışıyom
0 oy
tarafından
Yine hatasını almayıp bak urasmis bence sende büyütme canım barisin
(1,539 puan) tarafından
Küs deilim kuzum ama söz verip de sözünü tutmaması kırdı kalbimi sadece ufaktan tripler atıyorum cavırın oğlu tiriplenmeme gülüyo bide
0 oy
(102 puan) tarafından
Çok tatlı :) fazla takılma bence :)) 
(1,539 puan) tarafından
Yok takılmıyorum cnm sadece moralimi bozdı işte
0 oy
(8,860 puan) tarafından
Sinirlenerek okuduğum postu gülerek bitirdim sjsjjs neyse öküzlük yaptığını anlamış en azından 
(1,539 puan) tarafından
Aynen anladı telefi etmişde sabah getirir artık masaj aletini ☺️☺️☺️
(8,860 puan) tarafından
Ya işte düşünmesi de güzel bişe. Sjsjjs hiç anlamayanlar var
(1,539 puan) tarafından
Aynen valla ☺️☺️
0 oy
(3,041 puan) tarafından
Kız en azından küstüğünü anlıyor bide telafi etmeye çalışıyor bence bir erkek için gayet başarılı:) ben 3 gündür benimkine tiripliyim adam farkında bile değil. Hoş fark etse nolcak hee tamam ondan tirip atıyon der laf duymamak için gider takılır kendi kendine:) 
(1,539 puan) tarafından
Hahah yok kız hemen anlar saolasıca suratım asılsın yeter
En ufak asık görsün yine noldu der
0 oy
(8,084 puan) tarafından
Sonuç. 

Gönlünü almaya çalışmış işte hatasını anlaması önemli olan. Hatasını anlayan birinin tekrar aynı  bilerek hata yapacağını düşünmüyorum uzatma canım 
(1,539 puan) tarafından
Yok cnm uzatmıyorum istesem de uzatamam pid bir huyum var etimi de kesse küsemiyorum eşime hemen gülüyorum

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 772 göst.
9 Şubat 2024 Aile kategorisinde Melekannesiym (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 594 göst.
11 Ocak 2022 Aile kategorisinde Busemlih (132 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 785 göst.
11 Şubat 2022 Diğer kategorisinde asminim09 (331 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 1,146 göst.